logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

Gleznošana uz ūdens EBRU tehnikā

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Sakarā ar masu pasākumu atcelšanu pasākums tiek  pārcelts. Visas iegādātās biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam. Datumi tiks precizēti!
 
Gleznošana uz ūdens EBRU tehnikā
 
Olga Orlova – Studijas “EBRU RĪGA” veidotāja, 7 gadi praktiskās pieredzes ebru jomā (meistarklases, apmācība, izstādes)
 
Datums: 1. aprīlis
Vieta: I’MPERFEKTviesistaba – Rīgā, Ģertrūdesielā 23
Dalībnieku skaits: 6
 
Atklāj sevī iedvesmu zīmēt uz ūdens!
Vai zinājāt, ka var zīmēt un gleznot uz ūdens virsmas? Izrādās, tas ir iespējams. Šo gleznošanas tehniku sauc par Ebru. Ebru ir ekskluzīva, vienreizēja, brīnumaina seno persiešu un turku  radīta māksla, kura nevienu neatstās vienaldzīgu.
Ebru tehnikā top zīmējumi uz ūdens virsmas. Zīmējums tiek veidots ar krāsām, kuras neizšķīst ūdenī, bet paliek uz ūdens virsmas. Krāsas nesaplūst savā starpā un veido neatkārtojamus ornamentus.

EBRU - attīsta, nomierina, attīsta smalkās motorikas iemaņas, attīsta labās puslodes domāšanu, māca izteikt emocijas, attīsta emocionālo inteliģenci. EBRU, kas mūsdienās pazīstama kā dekoratīvi lietišķā papīra marmorēšanas māksla, ir viens no senākajiem Turcijas mākslas veidiem un kopš 2014. gada UNESCO Ebru mākslu atzina par cilvēces kultūras mantojumu.
 
Kā viss notiks? Ūdeni ielej vanniņā, kurā uz ūdens virsmas gleznosim ar īpašām otam, pēc tam ar dažādu speicālu rīku palīdzību uzzīmēsim mākslas darbu. Uzmanīgi novietojot papīru uz ūdens virsmas, krāsas “uzliksim” uz papīra, lai neparasto mākslas darbu katrs varētu ņemt līdzi.

Vairāk informācijas: https://imperfekt.com/viesistaba

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot