Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Sankt-Peterburgas deju teātris - Iskušenije (Kārdinājums) / Шоу под дождем III - Признание в любви

Se 08.12.2018 20:00
Rīgas Kongresu nams
15.00 - 40.00
8.decembrī Rīgas Kongresu namā Sankt-Pēterburgas deju teātris «Iskušenije» (Kārdinājums) prezentēs skatītāijem nākošo izrādi “Atzīšanās mīlestībā” no unikālās izrāžu sērijas “Šovs lietū”. Gala-koncerts tiks veidots no visu teātra izrāžu deju priekšnesumiem.

Kā var atzīties mīlestībā un izrādīt savas jūtas un emocijas, nepasakot ne vārda? Ir dažādi paņēmieni, bet vissjutekliskākais un aizkustinošākais no tiem ir deja. Programmā “Atzīšanās mīlestībā” apkopoti labākie deju numuri no visiem priekšnesumiem, kas bijuši teātra pastāvēšanas vēsturē. Programma tiek mainīta katru reizi, tiek pievienoti jauni priekšnesumi, mainās šova struktūra. Tāpat mainās arī pasniegšanas stils, izpildīšanas maniere, mūzika, līdz ar to katrs numurs ir neatkārtojams. Sankt-Pēterburgas deju teātris «Iskušenije» (Kārdinājums) garantē, ka skatītāji tiks pakļauti emociju vētrai un sajūtīs neizsmeļamo dejas spēku. Izrādes pēdējie numuri tiek izpildīti zem ūdens straumēm!
Sankt-Pēterburgas deju teātris «Iskušenije»(Kārdinājums) — viens no labākiem mūsdienu Krievijas teātriem, kas nodarbojas ar šo mākslas virzienu. Teātra viesizrādes ar izpārdotām biļetem ir notikušas 80 pilsētās Krievijā, Vācijā un citās valstīs. Teātris trīs reizes ir ticis atzīts par «Labāko Krievijas projektu». Teātra pamatsastāvā ir desmit ļoti pievilcīgi vīrieši, no kuriem katrs ir unikāls. Starp viņiem ir gan klasiskie dejotāji, gan hip-hoperi, breika dejotāji, akrobāti un pat vingrotāji. Jebkurš no viņiem nav tikai dejotājs, bet arī satriecošs aktieris, kas sava numura ietvaros demonstrē vissplašāko emociju gammu – no lirikas līdz brutālai enerģētikai.

Rekomendējam skatītājiem no 12 gadiem.
Izrādes ilgums 2 stundas ar pārtraukumu.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Sankt-Peterburgas deju teātris - Iskušenije (Kārdinājums) / Шоу под дождем III - Признание в любви Se 08.12.2018 20:00 Rīgas Kongresu nams 15.00 - 40.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Vietas balkona 1., 2. rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 2 h ar pārtraukumu
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
VK events agency, SIA
+371 20821888 R.Nr.40103848958
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā