Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Klaunu teātris Mimirichi, šovs 'Plastic Fantastic' / Клоун театр Мимиричи, шоу 'Plastic Fantastic'

Sv 17.02.2019 13:00
Rēzeknes pilsētas teātris-studija Joriks
12.00 - 18.00
Plastiskās komēdijas Klaunu teātris "Mimiriči" atkal ir Latvijā! Plastiskās komēdijas teātris "Mimiriči" ir ieguvis pasaules atzinību viesojoties un sniedzot koncertus Eiropā, Dienvidamerikā, Japānā, Vācijā un citās valstīs. Un tagad dodas lielajā tūrē uz visām Baltijas valstīm.
  Aicinam Jūs nokļūt bērnībā! Pasmieties, padraiskoties! Justies kā bērniem un lieliski pavadīt laiku kopā ar ģimeni! Šovs "Best of the best" - ir unikāls un "traks" šovs visai ģimenei, bez vecuma ierobežojuma un saskarsmes valodas, kas ietver sevī pantomīmu, improvizāciju! Šova ir apvienoti labākie priekšnesemumi par 20 gadiem!
  Bērni! Ņemiet līdzi mammu, tēti, vecmāmiņas un vectētiņus! Nāciet ar visu ģimeni! Lielām un draudzīgām ģimenēm ir paredzētas atlaides!
  Izrādes varoņi aizrauj sajūsminātos skatītājus uz brīnumainu un neparastu pasauli. Šie brīnumdari uz skatuves strādā ne tikai izpildot dažādus klaunu paņēmienus un rādot savu neizsmeļamo fantāziju, bet liek arī priecāties par dzīvi, smieties, aizdomāties par mūžīgi aktuālajiem jautājumiem par labo un ļauno. Skatītāji jūtas kā daļa no priekšnesuma un skumst, kad tas ir galā. Viņi vēlas, lai izrāde turpinātos. Avīze "The Guardian" rakstīja, ka "Ukrainas klaunu šovs piedāvā pašas laimīgākās 90 minūtes"!
   "Plastic Fantastic" - ir izrāde bez valodas barjeras. Tieši tāpēc izrāde ceļo pa pasauli sajūsminot un iedvesmojot gan pieaugušos, gan bērnus. Trūkst vārdu! Tikai emocijas!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Klaunu teātris Mimirichi, šovs 'Plastic Fantastic' / Клоун театр Мимиричи, шоу 'Plastic Fantastic' Sv 17.02.2019 13:00 Rēzeknes pilsētas teātris-studija Joriks 12.00 - 18.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 11:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Organizators
PARTER.LV, SIA
Brīvības gatve 214M2-103 LV-1039 Rīga