Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Klaunu teātris Mimirichi, šovs 'Plastic Fantastic' / Клоун театр Мимиричи, шоу 'Plastic Fantastic'

Pi 18.02.2019 19:00
Daugavpils teātris
9.99 - 18.00
Plastiskās komēdijas Klaunu teātris "Mimiriči" atkal ir Latvijā! Plastiskās komēdijas teātris "Mimiriči" ir ieguvis pasaules atzinību viesojoties un sniedzot koncertus Eiropā, Dienvidamerikā, Japānā, Vācijā un citās valstīs. Un tagad dodas lielajā tūrē uz visām Baltijas valstīm.

Aicinam Jūs nokļūt bērnībā! Pasmieties, padraiskoties! Justies kā bērniem un lieliski pavadīt laiku kopā ar ģimeni! Šovs "Plastic fantastic" - ir unikāls un "traks" šovs visai ģimenei, bez vecuma ierobežojuma un saskarsmes valodas, kas ietver sevī pantomīmu, improvizāciju!

Bērni! Ņemiet līdzi mammu, tēti, vecmāmiņas un vectētiņus! Nāciet ar visu ģimeni! Lielām un draudzīgām ģimenēm ir paredzētas atlaides! "Mimiriči" pārsteigs Jūs ar savu prasmi vienkāršu celofānu pārvērst par veselu pasauli!

Izrādes galvenie varoņi ir trīs klauni - draugi, kuri nolēmuši uz skatuves sarīkot svētkus, spilgtu un krāsainu karnevālu. Bet viņi vēl nezin, ka to nebūs tik vienkārši izdarīt. Ļauns klauns mēģinās izjaukt svētkus, ieslēgs draugus milzīgā plastikāta caurulē un padarīs pasauli bezpersonisku un drūmu. Bet mēs taču zinam, ka drosmīgie un atjautīgie varoņi nekad nepadodas un nenoskumst. Draugi sāk fantazēt un spēlēties ar plastikas gabaliņiem, izdomājot dažādas dziļdomīgas figūras un kompozīcijas. Un, protams, brīnums ilgi nav jāgaida: pēc katras uzstāšanās pasaule uz skatuves sāk atdzīvoties un iegūt krāsas. Pēdējajā priekšnesumā, ne bez skatītāju līdzdalības, viņiem izdosies pilnībā atgūt savas pasaules krāsas. Uz skatuves norisināsies īsti brīnumi: izplauks piepūšamie ziedi, gaisā parādīsies zemeslodes modelis. Uz skatuves nolaidīsies daudzkrāsainas plastikāta kolonnas un liels daudzums dažāda izmēra balonu lidos zālē. Uzstāšanās noslēgumā skatītājus sagaida vēl viens pārsteigums: klauni no skatuves kontaktēsies ar skatītājiem. Gan bērni, gan pieaugušie būs pārsteigti par to, kā klauni prot "pieradināt" nepaklausīgo materiālu!

Izrādes varoņi aizrauj sajūsminātos skatītājus uz brīnumainu un neparastu pasauli. Šie brīnumdari uz skatuves strādā ne tikai izpildot dažādus klaunu paņēmienus un rādot savu neizsmeļamo fantāziju, bet liek arī priecāties par dzīvi, smieties, aizdomāties par mūžīgi aktuālajiem jautājumiem par labo un ļauno. Skatītāji jūtas kā daļa no priekšnesuma un skumst,kad tas ir galā. Viņi vēlas, lai izrāde turpinātos. Avīze "The Guardian" rakstīja, ka "Ukrainas klaunu šovs piedāvā pašas laimīgākās 90 minūtes"!

"Plastic Fantastic" - ir izrāde bez valodas barjeras. Tieši tāpēc izrāde ceļo pa pasauli sajūsminot un iedvesmojot gan pieaugušos, gan bērnus. Trūkst vārdu! Tikai emocijas!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Klaunu teātris Mimirichi, šovs 'Plastic Fantastic' / Клоун театр Мимиричи, шоу 'Plastic Fantastic' Pi 18.02.2019 19:00 Daugavpils teātris 9.99 - 18.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Rīgas iela 22a Daugavpils Latvija
Organizators
PARTER.LV, SIA
Brīvības gatve 214M2-103 LV-1039 Rīga