Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DiDuĻa ar stīgu kvintetu / ДиДюЛя со струнным квинтетом

Ce 21.06.2018 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
15.00 - 80.00
Karsto cenu akcijas laikā no 12.- 14jūnijam, ievadot kodu junijs18,  rindās 18, 19  tiek piemērota 40% atlaide no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

DiDuĻa un viņa stīgu
kvintets

Grupa DiDuĻa ir iekļauta top pieciniekā starp instrumentāliem kolektīviem
no Krievijas, kas sniedz vieskoncertus.

DiDuĻa  - komponists un grupas ar tādu pašu nosaukumu līderis, šī grupa spēlē mūziku ļoti plašā stilu dažādībā, no neo flamenko līdz rokam un folkam.

Mūzikas apvienībai DiDuLa ir jau vairāk par 15 gadiem, taču muzikants turpina priecēt savus cienītājus netikai ar jaunām kompozīcijām, bet arī jauniem projektiem.

Jaunajā  koncerttūrē DiDuLja un viņa grupa uzstāsies stīgu kvinteta pavadībā - apburošas muzikantes, kas spēlē vijoles, altus un čellu, kas piedos skanējumam īpašu maģiju un kolorītu, un ļaus ar maksimālu pilnību atklāt ģitārtēmu melodiskumu.

Programmā skaistākās melodijas folk stilā un fusion, kas ir iespaidots no new-age. Koncerts kļūs par spilgtu un nozīmīgu mūsdienu instrumentālās mūzikas notikumu.

Īsta "dzīvā" dāvana, ko  DiDuLja davā pirms sava lielā koncerta ar simfonisko orķestri Crocus City, Maskavā.

Šajā ciemošanās reizē uzstāsies arī EVGEŅIKA, kas bija atklājums 2016.gada koncertā. Projekts EVGEŅIKA - tā ir meitene no modes žurnāla vāka, dziedoša dziesmas par uzbudinošām sieviešu esamības tēmām.

Šī projekta ietvaros par EVGEŅikas partneri kļuva Sola Monova, dzejniece, kinorežisore, teātra režisore, un vislasītākā dzejniece Krievijā, pēc interneta sekotāju skaita.

"Mūsu mūzika - soundtrack mūsdienu šodienai, jo viss, ko es jebkad esmu redzējis, dzirdējis, jutis, pārdzīvojis, pētījis grāmatās vai tīklā, pārtop par melodiju, bet šie albumi un plates pārtop manos koncertos, kas aizrauj arī mani pašu" - tie ir DiDuLja vārdi, kas atspoguļo visa viņa daiļradi.

Biletes: www.bilesuserviss.lv kasēs   
Info  28 491 488
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DiDuĻa ar stīgu kvintetu / ДиДюЛя со струнным квинтетом Ce 21.06.2018 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 15.00 - 80.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Karsto cenu akcijas laikā no 12.- 14jūnijam, ievadot kodu junijs18,  rindās 18, 19  tiek piemērota 40% atlaide no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 5 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
STARPTAUTISKAIS TALANTU CENTRS
Dzirciema iela 1 -23 LV 1083 Rīga