Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ALISE BRĪNUMZEMĒ UZ LEDUS / АЛИСА В СТРАНЕ ЧУДЕС НА ЛЬДУ

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 
Ledus izrāde no Sanktpēterburgas –
 pasaules daiļslidošanas galvaspilsētas
ALISE BRĪNUMZEMĒ UZ LEDUS
 
PRO EVENT piedāvā ledus izrādi visai ģimenei, kas balstās uz Luisa Kerola leģendāro pasaku “Alise Brīnumzemē”, ar “Balss. Bērni – 3” finālisti Jaroslavu Degtjarjovu, Lusinē Gevorkjanu (grupa LOUNA) un komponistu Alekseju Galinski.
Jaunajā ledus izrādē pasaules konkursu uzvarētāji un balvu ieguvēji parādīsies savos iecienītākajos tēlos: jaunas, bet ļoti neatkarīgas un zinātkāres Alises tēlā, izveicīga Cepurnieka tēlā, eleganta, bet pastāvīgi pazūdoša Češīras kaķa tēlā, smieklīgos un nepaklausīgos TRA-LA-LA un TRU-LA-LA tēlos, steidzīgā baltā truša tēlā, tējas cienītāja Martas Zaķa tēlā, huligāniskās Sonjas – Peles tēlā, nežēlīgās Sarkanās karalienes tēlā, drausmīgā un briesmīgā Barmoglota tēlā. Līdzus izcilai aktiermākslai, mākslinieki izpildīs trīskāršus lēcienus uz ledus, akrobātiskus elementus, griezienus un ekstremālus atbalstus.
Aizraujoša mūzika, ko īpaši izrādei sacerējis jaunais Pēterburgas komponists Aleksejs Galinskis, pilnībā iegremdē neaizmirstamā ceļojumā pa noslēpumaino brīnumzemi. Aleksejs ir mūzikas autors šādām ledus izrādēm: "Princese Anastasija", "Drakula", "Riekstkodis un tumsas pavēlnieks", "Alise caur skatlogu". Aleksejs kļuva arī par darba "Olimpija" autoru, kas tika sacerēts daiļslidošanas izrādēm Olimpiskajās spēlēs 2014. gadā Sočos, kā arī šādu filmu saundtreku autors: "Cīņa ar ēnu 3" un "Tumšā pasaule".
Aleksejs Galinskis, komponists: “Es šīs izrādes muzikālo aranžējumu varu izteikt vienā frāzē - bērnības sapnis. Šī ir pasaka, kuru lasīju, kad biju mazs, un tagad mēģinu atskaņot kā pieaugušais. Mūzika ir sacerēta, lai izteiktu ne tikai maģiju, kas notiek ar galveno varoni, bet arī pašas Alises iekšējās izmaiņas. Izrādes melodijas un unikālās video dekorācijas garantē, ka ikviens skatītājs pārcelsies uz Brīnumzemi, lai arī viņš varētu doties pārsteidzošā ceļojumā.
Īpaši izrādei “Alise Brīnumzemē uz ledus” leģendārās krievu rokgrupas Mumiy Troll līderis Iļja Lagutenko ierakstīja Češīras kaķa dziesmu ar raksturīgo nosaukumu “Apēd mani!” vairojot Kerola pasakas fantasmagorijas atmosfēru, kurā varoņi zaudē galvas un no kaķiem paliek tikai smaids.
Muzikālas izrādes apvienojumā ar daiļslidošanas mākslu atstāj neaizmirstamu iespaidu, savukārt burvīga izrāde, kurā ir gan slīdēšanas ātrums, gan daiļslidošanas elegance, gan   aktiermeistarība un akrobātika, skar katra skatītāja dvēseli. Izrāde ir balstīta uz liela mēroga video dekorācijām, kas pārceļ skatītāju izrādē, lai ikviens varētu izjust iedomātās Brīnumzems reālas klātbūtnes efektu...
“Alise Brīnumzemē uz ledus” ir pārsteidzoša izrāde visai ģimenei, kas māca vienkāršas, bet nepieciešamās vērtības, atgādinot, cik brīnišķīgi neaizmirst par bērnību, prast sapņot un fantazēt, un, pats galvenais, ticēt sev!
Ikviena iemīļotais stāsts ar mūsdienu interpretācijas elementiem apvienojumā ar jaunākajām tehnoloģijām patīkami pārsteigs skatītāju un pierādīs, ka pat sen zināmās pasakas un stāsti var izraisīt visspilgtākās emocijas.
Izrāde pārsteigs visus skatītājus bez izņēmuma un ir pelnījusi gan bērnu, gan pieaugušo uzmanību.
Izrādes ilgums: 1 stunda 40 minūtes, ieskaitot pārtraukumu 20 minūtes.
 

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/pg/ProEventRiga

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot