logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Roadgames piedzīvojumu orientēšanās spēle Liepāja-Klaipēda 2021

Se 28.08.2021 10:00
Latvija
94.00
Auto orientēšanās piedzīvojums — Roadgames Liepāja-Klaipēda 2021 (Komandas biļete)

Dodies piedzīvojumā no Liepājas līdz Klaipēdai kopā ar Roadgames! Nokomplektē komandu un piesaki dalību piedzīvojumu auto orientēšanās spēlei 28. augustā! Tevi gaida sacensības, azarts, kolorītu vietu atklāšana un spraigi notikumi visas dienas garumā.
 
Spēlē “Liepāja-Klaipēda 2021” vari piedalīties viens vai arī izveidot komandu līdz 5 dalībniekiem. Neatkarīgi no dalībnieku skaita, cena nemainās. Iegādājoties Roadgames komandas biļeti, saņemsi komandas kodu, kurš būs jāievada Roadgames lietotnē, un Tu automātiski piekļūsi spēlei. Pirms spēles uzsākšanas būs iespēja iepazīties ar spēles teritoriju, uzdevumu veidiem un spēles noteikumiem.
 
Roadgames jau iepriekš ir pulcējis vairākus simtus komandu Vidzemē, Kurzemē, Rīgā un Zemgalē. Nu ir pienākusi kārta iepazīt Liepāju un Klaipēdu. Ir sagatavoti jauni uzdevumi, spēles un citi atraktīvi veidi, kā iepazīt abu pilsētu līdz šim vēl neatklātās vietas. Detalizēti spēles uzdevumu apraksti un noteikumi apskatāmi www.roadgames.lv.
 
Tiekamies spēles laukumā!

Vairāk informācijas: http://www.roadgames.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Roadgames piedzīvojumu orientēšanās spēle Liepāja-Klaipēda 2021 Se 28.08.2021 10:00 Latvija 94.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākuma sākums: plkst. 10:00
Pasākuma ilgums: ~7h
 
Informācija par koda izmantošanu
1. Iegādājoties Roadgames “Liepāja-Klaipēda” biļeti bilesuserviss.lv, uz tās būs burtu un ciparu kombinācija, kas vienlaikus ir 100% atlaižu kods Roadgames spēlei.
2. Lietotājam ir jādodas uz www.roadgames.lv, sadaļā “Spēles” jāatrod spēle “Liepāja-Klaipēda” un jāspiež “Iegādāties biļeti”.
3. Atvērsies iegādes lauks, kur tad būs vieta, kur ievadīt kodu, kas dos iespēju iegūt biļeti ar 100% atlaidi.
4. Biļete ir nopirkta, un lietotājs var pieteikt dalību piedzīvojumu auto orientēšanās spēlei 28. augustā!

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Latvija
Latvija
Organizators
Roadgames SIA
Roadgames SIA
Krasta iela 44 LV-1003 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40203227478