Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VIENREIZ DIVREIZ / ОДНАЖДЫ ДВАЖДЫ

Pi 25.03.2019 19:00
VEF kultūras pils
12.00 - 45.00
25. martā VEF Kultūras pilī –  komēdija!

Aicinām apmeklēt liriskās komēdijas “Vienreiz divreiz” izrādi, kurā piedalās iemīļotie teātra un kino mākslinieki Glafira Tarhanova un Ivans Židkovs.

Izrāde notiks pirmdien, 25. martā VEF Kultūras pilī, pl. 19.00. Izrāde ilgst pusotru stundu, bez starpbrīža. Tās noslēgumā aktieri 15 minūtes fotografēsies ar skatītājiem un atstās autogrāfus. Izrāde sagādās prieku jebkura dzimuma un vecuma skatītājiem (no 12 gadu vecuma)…

Izrādes panākumu pamatā ir jauno, taču pieredzējušo un populāro aktieru – Glafiras Tarhanovas un Ivana Židkova spilgtais un rotaļīgais tēlojums. Uz skatuves aktieri atklāj visu savu daudzšķautņaino talantu, tāpēc izrāde atšķiras no antreprīzēm, kurās kino “zvaigznes” pavirši atpelna savus lielos honorārus...

Glafira un Ivans ir īsti skatuves meistari, un teātrī viņu talants atklājas visā spožumā.

Glafira Tarhanova kopš 2002. gada strātā teātrī “Satirikons”, turklāt Konstantīns Raikins iekļāva savu talantīgo studenti teātra trupā jau kopš otrā kursa Maskavas Mākslas akadēmiskā teātra studijā!

Tagad unikālā aktrise jau audzina četrus dēlus un paspējusi nofilmēties sešdesmit kinolentēs un seriālos (vairāk nekā 30 galvenās lomas) un absolvējusi Maskavas Valsts universitāti psihologa specialitātē!

Viņa ir balvas “Kristāla Turandota” laureāte par lomu izrādē “Ričards III”. Vadījusi programmu “Glābiet manu bērnu”.

Ivans Židkovs – Maskavas Mākslas akadēmiskā teātra studijas absolvents, pēc tam strādājis Oļega Tabakova vadītā un Čehova vārdā nosauktajā Maskavas Mākslas teātrī. Piedalījies vairāk nekā sešdesmit kinolentēs un seriālos (gandrīz 40 galvenās lomas).

Izrādes pamatā ir Aleksandra Gelmana leģendārā luga “Soliņš”, taču jaunā režisora Mihaila Ovčiņņikova iestudējums ir gluži mūsdienīgs, tāpēc tas iepriecinās jebkura gadagājuma skatītājus. Skatuves maģija ļauj vecākās paaudzes skatītājiem uz pusotru stundu atgriezties jaunībā, bet jauniešiem – iejusties lugas varoņu vietā, it kā viņi paši pārdzīvotu visus pavērsienus.
Tikai divi varoņi. Tāpēc jau izrāde ir unikāla. Nepiespiesta atmosfēra, kurā nodzēsta robeža starp skatuvi un skatītāju zāli. Pusotra stunda patiesi neliekuļotā un asprātīgā atmosfērā paiet nemanāmi. Aktieri labprāt nofotografēsies uz skatuves kopā ar skatītājiem un dos autogrāfus...

...Vakars parkā. Viņš meklē sievieti vienai naktij, viņa sapņo par savu otro pusīti. Romantikas un humora kaskāde veļas cauri visai izrādei, liek piemirst grūtības un izbaudīt maģiju, kas plūst no skatuves.

LOMĀS:
Glafira Tarhanova («Aleksandra dārzs», «Gromovi. Cerību māja», «Trijas Dostojevska sievietes», «Gads Toskānā», «Baltā vārna», «Paklusām visai pasaulei»)
Ivans Židkovs («Karavīri», «Mīlestība, kā jau mīlestība», «Baltā vārna», «Sibīrijas princis», «Otrās laulības», «Paklusām visai pasaulei», «Pērles», «Sveša laime», «Divas sievas»)

Režisors: Mihails Ovčiņņikovs
Pēc Aleksandra Gelmana lugas motīviem
Izrādes ilgums: 1 stunda 30 minūtes bez starpbrīža

Uzmanību! VEF Kultūras pilī skatuve ir ļoti labi pārskatāma no jebkuras vietas zālē un balkonā. Krēsli ir mīksti un ērti, darbojas omulīga kafejnīca, turklāt skatītājiem garantēts pusotru stundu ilgs prieks. Kolektīvie pieteikumi (no 10 biļetēm) kā arī informācija – pa tālr, 22320895.

Izrāde paredzēta skatītājiem no 12 gadu vecuma (12+)

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/SIRANO.LV/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
VIENREIZ DIVREIZ / ОДНАЖДЫ ДВАЖДЫ Pi 25.03.2019 19:00 VEF kultūras pils 12.00 - 45.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Skolēniem, pilna laika studentiem līdz 25 gadiem, pensionāriem un skatītājiem ar īpašām vajadzībām (I un II invaliditātes grupa) pieejamas ar 20% atlaidi! – pie ieejas būs jāuzrāda studenta apliecība.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Norises vieta
Ropažu 2 Rīga Latvija
Organizators
SIRANO, SIA
Hipokrāta iela 13-44 Rīga LV-1035 Rīga