Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VASARAS SEZONAS ATKLĀŠANA SILENE RESORT & SPA

Pk 25.05.2018 20:00
Silene Resort and SPA
25/05/18 VASARAS SEZONAS ATKLĀŠANA SILENE RESORT & SPA

Īpašais viesis:  Melo-M un Dināra Rudāne

Biļetes cena: 17 EUR - koncerta apmeklējums no 20:00 līdz 22:00
Biļetes cena: 54 EUR - koncerta apmeklējums, kūrorta sezonas jaunumu prezentācija, vakariņas un dzērieni no 18:00 līdz 22:00

Silene Resort & SPA - četrzvaigznu kūrorts, kas atrodas 20 km no Daugavpils pilsētas, gleznaina Sila ezera krastā, piedāvā saviem viesiem: komfortablas villas, viesnīcas numuri, SPA procedūras, bāri, restorāni, konferenču zāle, pludmale. Aktīvās atpūtas cienītājiem: virvju trase, lidojums virs ezera, peintbols, spēle Lāča Medības, ūdens motocikls, laivas, katamarāni. Bērniem: viens no lielākajiem batutiem Latvijā, dzimšanas dienas svinības uz kuģīša Santa Marina, izklaides programmas, animatori.

Melo-M -  2005. gadā Kārlis Auzāns ar domu biedriem dibina čellu trio Melo-M. Trio sastāvā muzicē trīs akadēmiski trenēti mūziķi – Miķelis Dobičins, Kārlis Auzāns un Jānis Pauls Melo-M izvēlētais interpretāciju materiāls ir ļoti dažāds – popmūzika, rokmūzika, tautas mūzika, klasika un arī mūsdienu akadēmiskā mūzika. Čellu trio uzstājies kopā ar daudziem starptautiski atzītiem mūziķiem, kā arī koncertējis un guvis atzinību daudzās pasaules valstīs. 2010. gada martā Melo-M, sacenšoties ar 73 mūziķu kolektīviem, ieguva godpilno trešo vietu un bronzas medaļu pirmajā starptautiski prestižajā izpildītāju festivālā Terem Crossover Competition. Melo-M īpašais šarms – tā ir spēja apvienot akadēmiskās mūzikas pamatus, virtuozu izpildījumu, rokmūzikas atraktivitāti un pašiem savu stilu. No 2005. līdz 2017. gadam trio izdevis sešus albumus2005. gadā Kārlis Auzāns ar domu biedriem dibina čellu trio Melo-M. Trio sastāvā muzicē trīs akadēmiski trenēti mūziķi – Miķelis Dobičins, Kārlis Auzāns un Jānis Pauls Melo-M izvēlētais interpretāciju materiāls ir ļoti dažāds – popmūzika, rokmūzika, tautas mūzika, klasika un arī mūsdienu akadēmiskā mūzika. Čellu trio uzstājies kopā ar daudziem starptautiski atzītiem mūziķiem, kā arī koncertējis un guvis atzinību daudzās pasaules valstīs. 2010. gada martā Melo-M, sacenšoties ar 73 mūziķu kolektīviem, ieguva godpilno trešo vietu un bronzas medaļu pirmajā starptautiski prestižajā izpildītāju festivālā Terem Crossover Competition. Melo-M īpašais šarms – tā ir spēja apvienot akadēmiskās mūzikas pamatus, virtuozu izpildījumu, rokmūzikas atraktivitāti un pašiem savu stilu. No 2005. līdz 2017. gadam trio izdevis sešus albumus.

Dināra Rudāne -  Dziedātāja Dināra Rudāne ir ļoti daudzpusīga sieviete gan dzīvē, gan mūzikā. Savulaik zināma kā grupas "Re:public" fona dziedātāja un nesen atkal popularitāti guvusi kā šova "Izklausies redzēts" uzvarētāja, viņa tomēr uz skatuves parādās epizodiski un par viņu maz kas ir zināms. Kaut šķiet, ka pēc popularitātes Dināra neraujas, tomēr viņa vismaz ļauj ielūkoties savās gaitās caur dažādām, iespaidiem bagātām fotogrāfijām vietnē "Instagram". Mūzikas lauciņā Rudāne plašāk zināma kļuva kopā ar grupu "Re:public", kur viņa stāvēja aiz grupas līdera Jāņa Rībena muguras. Tomēr fona dziedātājas loma Dināru nemulsināja un kļūt par solisti viņa nekad nav rāvusies. Viņa piedalījusies dažādu žanru projektos – gan ar rokmūzikas, gan operas ievirzi, kā arī muzicējusi kopā ar Raimondu Paulu.

Vairāk informācijas: http://www.silene.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
VASARAS SEZONAS ATKLĀŠANA SILENE RESORT & SPA Pk 25.05.2018 20:00 Silene Resort and SPA 17.00 - 54.00
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt:  nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latvieššu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļetes cena: 17 EUR - koncerta apmeklējums no 20:00 līdz 22:00
Biļetes cena: 54 EUR - koncerta apmeklējums, kūrorta sezonas jaunumu prezentācija, vakariņas un dzērieni no 18:00 līdz 22:00

Norises vieta
Silene, Skrudalienas pag., Daugavpils nov. Latvija
Organizators
Antaris, SIA
Vidus iela 32 Daugavpils