Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TIMATI / ТИМАТИ (pārcelts no 30.08.2018)

Tr 05.09.2018 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
30.00 - 100.00
Sakarā ar izmaiņām turnejas grafikā, Timati koncerts Dzintaru koncertzālē tiek pārcelts no 30.augusta uz 5.septembri, kā arī tiek mainīts sākuma laiks no 20:00 uz 19:30!

Visas nopirktās biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam pārceltajā datumā.

Ja kādu apsvērumu dēļ nav iespējams apmeklēt pasākumu 5.septembrī, par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv  Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Naudas pieteikumus var iesniegt līdz 02.09.2018.

Koncerta organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 
5. septembrī Dzintaru koncertzālē ar lielu solo koncertu uzstāsies Krievijas galvenais reperis Timati. Viņš iepriecinās Latvijas fanus ar jaunu programmu “Paaudze” (“Поколение”).

Timati ir spožākā Krievijas Hip-Hop un R'n'B skatuves zvaigzne, viens no pieprasītākajiem dziedātājiem, kura muzikālie projekti ir nemainīgi veiksmīgi un jaunas dziesmas ātri kļūst par hītiem. Viņš ir impērijas "Black Star" dibinātājs, producents, aktieris un uzņēmējs. Vesela paaudze izaugusi kopā ar viņu un viņa dziesmām. Tieši šiem cilvēkiem Timati veltīs savu jauno koncertprogrammu.

Timati sadarbojies ar tādiem pasaulslaveniem dziedātājiem, kā Snoop Dogg, Busta Rhymes, Diddy un viņa gruppa Diddy - Dirty Money, Xzibit, Mario Winans, Fat Joe, EVE, Craig David, Timbaland un Flo Rida.Viņam pieder daudzi muzikālie apbalvojumi. "Labākā dziesma" un "Labākais video" (MUZ-TV), "Best Russian Artist" un "Best RnB Artist of Russia" (World Music Awards) – ir tikai daži no tiem.

Timati: “Uz lielas skatuves iespējams apvienot radošo potenciālu un jaunākās tehniskās iespējas, un tas ir viss, kas nepieciešams īstam māksliniekam, kam ir, ko parādīt saviem skatītājiem gan muzikālā, gan vizuālā plānā, gan arī no emocionālā skatpunkta. Liels solo koncerts šobrīd ir labākā iespēja atklāt sevi klausītāju priekšā, sniegt viņiem savas emocijas un apmainīties ar enerģētiku!”
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
TIMATI / ТИМАТИ (pārcelts no 30.08.2018) Tr 05.09.2018 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 30.00 - 100.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
 

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā