Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

STASS MIHAILOVS / СТАС МИХАЙЛОВ

Pk 24.08.2018 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
20.00 - 100.00
24.augustā Dzintaru koncertzālē uzstāsies publikas mīlulis un viens no harizmātiskākajiem izpildītājiem Stass Mihailovs. Viņš prezentēs klausītājiem savu jauno koncertprogrammu “Vasaras koncerts”.

Stasu Mihailovu pelnīti var uzskatīt par miljonu sieviešu elku. Viņš ir viens no retajiem māksliniekiem, kas nemēģina spekulēt ar košiem skatuves tērpiem un skandaloziem izgājieniem, tomēr viņa valdzinājuma varā nokļūst katra klausītāja. Kur slēpjas viņa veiksmes fenomens? Pirmkārt, atklātajās dziesmās, kuras stāsta spilgtus un emocionālus cilvēku attiecību stāstus. Otrkārt, neatkārtojamajā balsī, kas aizskar visdziļākās dvēseles stīgas. Treškārt, sirsnībā, ar kuru dziedātājs vēršas pie auditorijas.
Savos koncertos Stass Mihailovs rada neatkārtojamu romantikas, siltuma un mīlestības atmosfēru. Katra šī mākslinieka uzstāšanās atšķiras no iepriekšējām, jo koncerta programmu viņš veido, atrodoties uz skatuves un komunicējot ar skatītājiem dziesmu starplaikos. Viņa repertuārs ir ļoti plašs – no lēniem instrumentāliem skaņdarbiem par dzīvi un cilvēka vietu uz zemes līdz aizraujošai polkai, no liriskām mīlas romancēm līdz jautrām, dejojamām kompozīcijām. Daudzveidīgi ir arī Stasa Mihailova daiļrades muzikālie paņēmieni – klasiski motīvi, austrumnieciskas arabeskas, popmūzika, rokenrols – burtiski visi mūzikas stili atraduši vietu mākslinieka repertuārā.

“Vasaras koncerts” – tā ir svētku un laba noskaņojuma koncertprogramma.  Iemīļotākās dziesmas, izpildītas Stasa Mihailova neatkārtojamajā manierē, neatstās vienaldzīgu nevienu. Atnāciet uz koncertu “Dzintaros” 24.augustā, piepildiet vakaru ar patīkamām emocijām un atpūtieties no ikdienas problēmām un kņadas!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
STASS MIHAILOVS / СТАС МИХАЙЛОВ Pk 24.08.2018 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 20.00 - 100.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tirdzniecībā uz šo pasākumu STĀVVIETAS ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
 

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā