Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Maša un Lācis (krievu valodā) / Маша и Медведь (на русском языке)

Pi 03.12.2018 19:00 - Ot 18.12.2018 20:00
7.50 - 27.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Multfilmas «Maša un Lācis» atkal ieradīsies Latvijā!

Lielās Jaungada priekšvakara svētku izrādes, tostarp piedaloties superpopulārā multfilmu seriāla „Maša un Lācis” varoņiem – dzīvajām lellēm – noritēs 3. un 18. decembrī Rīgā Kongresu namā. Skatītājus gaida jauns, krāšņs „Jaungada šovs: ĪPAŠS DETEKTĪVSTĀSTS”, kā dalībnieki kļūs arī Jūsu bērni.

Izrāde pēc visiem tik ļoti iemīļotā multfilmu seriāla „Maša un Lācis” motīviem – tas ir spilgts un aizraujošs notikums visai ģimenei. Tas ir satriecošs šovs ar oriģinālajām dekorācijām. Jūs gaida burvju triki, pārsteigumi, daudz dziesmu un mūzikas, prieks un līksmība!

Bērniem būs iespēja komunicēt ar izrādes varoņiem, jo aktieri ies zālē un metīs no skatuves gaisa balonus. Jūs nebūsiet vien tikai gluži vienkārši novērotāji no malas, bet gan aktīvi piedalīsieties teatralizētā darbībā, Jūs būsiet pasakas varoņi, bet Jūsu iemīļotie personāži būs Jums līdzās! Un esiet pilnīgi droši: būs interesanti ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Sajūsma garantēta! Jūs pārliecināsities, ka brīnumi notiek, - galvenais ir tiem ticēt!

Pasaku varoņi padarīs šo dienu par īstiem ģimenes svētkiem, kas uz ilgu laiku paliks gan Jūsu, gan arī Jūsu bērna atmiņā ar spilgtajām emocijām, fotogrāfijām un, protams, ar dažādiem pārsteigumiem, ko ar mīlestību Jums ir sagatavojuši projekta dalībnieki.
Pasākumi