Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jevgēņijs Južins 'XX gadsimta orfeji. Klasika' / Евгений Южин 'Орфеи XX века. Классика'

Pk 17.05.2019 19:00
Maskavas nams
15.00
Jevgēņijs Južins „XX gadsimta orfeji: Pavaroti. Ļemeševs. Lanca”


Muzikālā audio-vizuālā izrāde mīnusa fonogrammas un lielā video ekrāna pavadībā, kas stāsta par lielisku klasisko dziedātāju dzīvēm un darbiem, kas papildina viņu muzikālā mantojuma spilgtākie vokālie numuri.

Unikāls koncerts "XX gadsimta orfeji. Klasika" ir veltīta Tenoram. Ne tik daudz  tas ir dāvājums konkrētiem ģeniāliem pagājušā gadsimta dziedātājiem, bet vairāk izcilam cilvēka balss tembram, ko Daba ir radījusi dzirdes un dvēseles baudīšanai – tenoram. Jo ir visaugstākā balss pasaulē.

Jevgēnija Južina jaunajā neparastā interaktīvā koncertā, kurā tiek iesaistītas visas skatuves iespējas, lieliskie XX gadsimta tenori skatās uz mums no ekrāna, sajūsmo uz brīdi ar dzīves stāstiem, stāsta par mīlestības prieku, vilšanām, laimi, sava ceļa atrašanas priekiem un panākuma ieguvumiem.

Jevgēņijs Južins neatdarina lieliskos meistarus, tomēr savā veidā interpretē viņu izcilākos numurus  no plaša mūzikas mantojuma.

Nepārtrauktā jūtu un emociju plūsmā tiks atskaņotas populārākās un iemīļotās ārijas, neapoles dziesmas, estrādes šlāgeri, kas padarīja S. Ļemeševu, L. Pavaroti un M.Lancu par elku uz gadu desmitiem. Šeit krievu operas karaļa Sergeja Ļemeševa radošums, atjaunotās krievu tautas dziesmas harmoniski sasaucās ar itāļu ārijām un žilbinošām neapoles dziesmām, kuras itāļu vokāla dievs Lučiano Pavaroti pacēla līdz augstākai dziedāšanas mākslai. Un visu šo izcilu tenota šlāgeru saskaņu papildina Holivudes  sirdslauzējs Mario Lanca, viņa saldās melodijas iesauc Holivudas kino pasaulē ar  spožumu, šiku un pašaizliedzīgu jūtu pilnai.

Koncerta laikā trīs Orfeji, trīs ģēniji, Karuzo sekotāji no trim kontinentiem tiek apvienoti vienā izrādē, pēc kuras vēl ilgu laiku atmiņās piepildīs dvēseli ar skaistām emocijām un Tenora balsi, kas lido augsti tālumā ...
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jevgēņijs Južins 'XX gadsimta orfeji. Klasika' / Евгений Южин 'Орфеи XX века. Классика' Pk 17.05.2019 19:00 Maskavas nams 15.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākuma valoda: krievu, subtitri latviešu valodā
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators