Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jelena Stepaņenko programmā 'Vīrieši un sievietes' / Елена Степаненко с программой 'Мужчины и женщины'

Pk 18.01.2019 19:00
Rīgas Kongresu nams
15.00 - 45.00
Karsto cenu akcijas laikā no 11.-13.decembrim, ievadot kodu decembris18,  visām  biļetēm tiek piemērota 40% atlaide  no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Uz mūsu brīnišķīgo pilsētu atbrauks Krievijas nopelniem bagātā aktrise Jeļena Stepaņenko, lai parādītu Jums savu jubilejas programmu "Vīrieši un sievietes"!

Jeļena Stepaņenko - runas žanra zvaigzne, kurai piemīt unikāls izpildījuma stils, kas papildināts ar dramatiskām un liriskām nokrāsām. Daudzus viņas darbus var saukt par žanra klasiku. Viņa ir radījusi daudzus spilgtus personāžus, raksturus, komiskas situācijas, mūsdienīgus tēlus, kuri iespiežas atmiņā dēļ neparastajiem likteņiem. Viņa ir spoža uz skatuves un ekrānā, iekarojot visus ar savu smaidu un harizmu. Vienmēr ir gaidīta uz estrādes. Aktrisei piemīt spēja uzvilkt publiku, tādēļ katra viņas viesošanās ir svētki tiem, kuri mīl humoru.

Viņas atveidotie personāži nepārstāj pārsteigt un izbrīnīt. Caur humoru tiek skaidri attēloti mūsu sieviešu likteņi, viņu psiholoģija, dvēseles plašums un galvenais - spēja piemēroties mūsdienu sarežģītajai dzīvei. Bet, kur ir sieviete - tur arī vīrietis!

Vīrieši un sievietes mājās un darbā, uz ielas un transportā, veikalā un stacijā - visur, kur viņi tiekās viens ar otru, neizbēgami parādās atšķirīgā vīriešu un sieviešu loģika, bet humors, lai cik dīvaini tas neliktos, ir tas, kas palīdz atrast zelta vidusceļu, lai rastu risinājumu situācijām.

Katra aktrises uzstāšanās - pilnvērtīga atpūta, pozitīvas emocijas un pārdomas par attieksmi pret dzīvi. Jo vīrieši un sievietes ir tādi, kādi ir.

Mums nav šaubu, ka šī - jautrā žanra cienītājus, gaida priecīga un neaizmirstama tikšanās ar šo izcilo aktrisi, kura rādīs spilgtu un ļoti smieklīgu programmu, jo, kā zināms, veselīgi smiekli - vislabākās zāles!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jelena Stepaņenko programmā 'Vīrieši un sievietes' / Елена Степаненко с программой 'Мужчины и женщины' Pk 18.01.2019 19:00 Rīgas Kongresu nams 15.00 - 45.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Karsto cenu akcijas laikā no 11.-13.decembrim, ievadot kodu decembris18,  visām  biļetēm tiek piemērota 40% atlaide  no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Vietas balkona 1. un 2.rindā ir ar ierobežotu redzamību!


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
PARTER.LV, SIA
Brīvības gatve 214M2-103 LV-1039 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā