Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DAKTERIM ZINĀMS VISS / ДОКТОР ЗНАЕТ ВСЁ

Pi 22.10.2018 19:00
Rīgas Kongresu nams
12.00 - 58.00
DAKTERIM ZINĀMS VISS

Tā nav situāciju komēdija. Tā ir komēdija par situāciju, kādā nokļuvuši lugas varoņi. Nekā neparasta: pie ārsta ierodas divi pacienti ar savām dvēseles problēmām. Tikai viena ķibele: pacienti ir eņģelis un velns. Un problēmas ir tādas, ka nav saprotams, kam vajadzīga daktera palīdzība: pacientiem, viņam pašam vai cilvēcei. Gaismas un tumsas pārstāvju kašķi liks jums smieties līdz asarām!

Lomās: Oļegs Fomins, Aleksejs Makarovs, Vladimirs Fekļenko

Smieklīga līdz asarām, ekscentriska komēdija “DAKTERIM ZINĀMS VISS”.
Pērn komēdijas “DAKTERIM ZINĀMS VISS” pirmizrāde Maskavā guva milzu panākumus un kļuva par īstu sezonas hitu. Dzirkstošs humors, negaidīti sižeta pavērsieni, lielisks aktieru tēlojums, un pastāvīgi izpārdotas visas biļetes... Grūti atrast iestudējumi, kas tik ļoti iepatiktos visiem skatītājiem – sievietēm, vīriešiem, jauniešiem un cienījama vecuma cilvēkiem. Nevienas negatīvas skatītāju atsuksmes internetā, - tas ir savdabīgs rekords! Izrādes režisors Oļegs Fomins pastāstīja: “Izdevies trāpīt "desmitniekā”.”

Piebildīsim, ka Oļegs Fomins, Latvijas PSR Valsts Jaunatnes teātra zvaigzne 80. gadu beigās, pirmo reizi kāps uz skatuves Rīgā pēc 28 gadiem. Pēc leģendārā teātra slēgšanas Oļegs devās iekarot slavu Maskavā. Viņam izdevies kļūt par vienu no vispieprasītākajiem aktieriem un režisoriem Krievijas kino. Arī viņa teātra iestudējumi vienmēr izceļas ar “Kvalitātes zīmi”.
Savukārt Fomina partneri izrādē “DAKTERIM ZINĀMS VISS” Aleksejs Makarovs un Vladimirs Fekļenko Rīgā uzstāsies pirmo reizi.

Papildu informācija pa tālr.: 22320895

SKATĪTĀJU ATSAUKSMES (tās viegli atrodamas internetā):

Tatjana (Sanktpēterburga)
Lieliska izrāde. Gudra. Fantastisks aktieru tēlojums. Paldies par sagādāto prieku!

Irina Karpļuka (Maskava)
Izrāde ļoti patika. Interesants sižets, labs tēlojums, svaigs humors. Iesaku visiem.

Irina (Odesa)
Izrāde ir lieliska! Patiešām liek daudz ko apdomāt. Satriecoša aktieru spēle. Es guvu milzīgu baudu!

Aleksandra Dudoits (Minska)
Izrāde ļoti iepatikās! Aktieri – super! Sižets ir oriģināls un interesants. Komēdija ar filozofijas elementiem (pārdomas par dzīvi un cilvēku izturēšanos dažādās situācijās). Liels paldies, guvām lielu prieku!)))

Ariela R.
Lieliska izrāde! Daudz humora, asprātīgu joku un satriecošs aktieru tēlojums!

Oļesja U.
Īsta sajūsma! Oļegs Fomins apspriež tādu tēmu, taču tā pasniegta ļoti ironiski! Ģeniāla komēdija!!!

Iestudējuma reitings 10 ballu vērtējumā ir viens no augstākajiem interneta segmentā krievu valodā (ņemot vērā skatītāju vērtējumu vietnē https://afisha.yandex.ru): 8,8

Skatītāju reitings:
Aktieru tēlojums: 9.0
Režisūra: 8.8
Kostīmi: 8.3
Mūzika: 8.8
Dekorācijas: 8.0

AKTIERI:
OĻEGS FOMINS

Absolvējis Ščepkina vārdā nosaukto teātra augstskolu, kur mācījās Jurija Solomina aktieru darbnīcā. 1983. gadā pēc skolas beigām devās uz Rīgu, strādāja Valsts Jaunatnes teātrī, kur tēloja galvenās lomas.
1988. gadā Fomins tēloja galveno lomu kriminālajā drāmā “Mani sauc Arlekīns", un pēc filmas parādīšanās uz ekrāniem pamodās slavens. Filmu kinoteātros noskatījās 40 miljoni skatītāju!!!
Pēc Valsts Jaunatnes teātra slēgšanas Oļegs Fomins zaudēja darbu teātrī, turklāt bija spiests pamest Latviju. Aktieris atgriezās savā dzimtajā Tambovā, atjaunoja dokumentus un devās iekarot Maskavu. Vispirms – kā aktieris. Tēlojis vairāk nekā 100 filmās, piemēram, “Admirālis”, “Next”, “Tētuka meitas”, “Iznīcinātāji”. Kopš 90. gadu vidus pievērsies režisūrai.
Šajā jomā panākumus kino Oļegs Fomins guva ar televīzijas seriālu “Next” (2001.). 20 gadu laikā uzņēmis 28 filmas un seriālus, kuru vidū ir “VDK smokingā”, “Vēlēšanu diena”, “Oficieru kungi: glābt imperatoru”.

ALEKSEJS MAKAROVS

Krievijas Valsts Teātra mākslas universitātes absolvents, tēlojis Maskavas padomes vārdā nosauktajā teātrī, regulāri piedalās “Kvartets I” projektos. “Ledus laikmeta” dalībnieks (kopā ar Annu Semenoviču). Piedalījies 90 filmās un seriālos (vairāk nekā 40 galvenās lomas), tostarp “Oficieri”, “Līgavainis”, “Visuma daļiņa”, “Meitenes nepadodas”.

VLADIMIRS FEKĻENKO
Absolvējis Ščukina vārdā nosaukto skolu (Mihaila Borisova kurss). Strādājis Krievijas armijas teātrī. 32 gadus vecais mākslinieks jau piedalījies 50 filmās un seriālos, kuru starpā ir “Mednis”, “Universitāte. Jaunā kopmītne”, “Spēle”, “Muhtars. Jaunās pēdas”.

Režisors – Oļegs Fomins
Autors – Igors Gļinkovs

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/SIRANO.LV

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DAKTERIM ZINĀMS VISS / ДОКТОР ЗНАЕТ ВСЁ Pi 22.10.2018 19:00 Rīgas Kongresu nams 12.00 - 58.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Vietas balkona 1. un 2.rindā ir ar ierobežotu redzamību!
Līdz 24. septembrim biļetēm piemērota 20% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
 

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
SIRANO, SIA
Hipokrāta iela 13-44 Rīga LV-1035 Rīga