Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - Resonance (pārcelts no 07.06.2018)

Pk 05.10.2018 20:00
Studio 69
Cienījamie orķestra Resonance 2018.g. biļešu īpašnieki!

Neskatoties uz to, kādi pūliņi tika pielikti, lai Jūnijā atliktais koncerts notiktu vēlāk, koncerts, diemžēl, tiek atcelts pavisam. Visa Baltijas valstu tūre (Narva, Tallina, Rīga un Viļņa) tiek atcelta sakarā ar vairākkārtējo līguma nosacījumu neievērošanu no Ukrainas kolektīva menedžmenta puses.

Diemžēl, šāds lēmums ietver lielus zaudējumus, kurus uzņēmuma vadība centīsies uzveikt, taču par laika ilgumu, kurā tas notikts, šobrīd nav iespējams runāt. 

Ja Jūs esat orķestra Resonance 2018 g. Rīgas koncerta biļešu īpašnieks, tad piedāvājam Jums apmainīt biļetes pret VIVALDIANNO: Spoguļu pilsēta 2018 biļetēm, kas notiks 28.10.2018.: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/gimenei/sovs/vivaldianno-spogulu-pilseta-parcelts-no-13102018-215643/  
Jautājumu un neskaidrību, kā arī maiņas gadījumā lūdzam visus interesentus sazināties ar mums e-pastā: jaukiecilveki@gmail.com
Vēlreiz atvainojamies visu biļešu īpašniekiem, par visām neērtībām, ko esam radījuši. 

Patiesā cieņā, 
Biedrība “Nice people entertainment”
 
Simfoniskās rokmūzikas grupa “Résonance” ir gatava iekarot Latviešu mūzikas cienītāju sirdis!

Šī gada 5. oktobrī 20:00, Latvijas mūzikas klausītāju sirdis priecēs simfoniskā orķestra “Résonance” koncerts, kurā tiks izpildīti pasaulslaveni hīti.

Simfoniskā rokmūzika jau ir iekarojusi pasaules uzmanību. Tā ir iespēja uzlūkot dziesmas no cita skatu punkta un iekustināt jebkura mūzikas cienītāja dvēseles stīgas. Orķestra spēks neatstās vienaldzīgu!

Piesātināti simfoniskā rokmūzika ļaus klausītājam baudīt jau sen mūzikas pasauli iekarojušos mūzikas hītus jaunā, harmoniskā skanējumā. Koncerta laikā būs iespēja dzirdēt kaverversijas tādām grupām kā The Beatles, Queen, Nirvana, Doors, Scorpions, Pink Floyd, AC/DC, Deep Purple, Black Sabbath, Guns N’ Roses,  Red Hot Chili Peppers, Bon Jovi, Kiss, Eagles,  Europe, Led Zeppelin, Rolling Stones u.c.

Koncerts notisk Studio 69, 5. oktobrī, 20:00. Biļetes uz koncertu nopērkamas «Biļešu serviss» tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/jaukiecilveki

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - Resonance (pārcelts no 07.06.2018) Pk 05.10.2018 20:00 Studio 69
Der zināt
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: ukraiņu
Bezmaksas ieeja: līdz 4 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Terbatas 73 Rīga Latvija
Organizators
Nice People Entertainment, biedrība
Nice People Entertainment, biedrība
Maskavas 68 Rīga LV-1003 Rīga