Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - Ielūdz Olgas! Olga Dreģe, Olga Rajecka, Olga Freiberga un draugi!

Se 18.08.2018 16:00
Stopiņu Līgo parka estrāde
Informējam, ka pasākums "Ielūdz Olgas! Olga Dreģe, Olga Rajecka, Olga Freiberga un draugi!, kurš tika paredzēts 18.08.2018 16:00 Stopiņu Līgo parka estrādē tiek ATCELTS.

Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu.
Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv  Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Pieteikumi par naudas saņemšanu tiks apstrādāti rindas kārtībā un tos var iesniegt līdz 26.08.2018.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Olga Rajecka, Olga Dreģe un Olga Freiberga
šovasar „Olgu dienu” svinēs Pierīgā - Līgo parka estrādē, Stopiņos

Stopiņos, Līgo parka estrādē, 18.augustā plkst. 16.00 norisināsies nu jau par labu tradīciju kļuvušais pasākums „Ielūdz Olgas!”, uz kuru aicina trīs lieliskas mākslinieces: burvīgā dziedātāja Olga Rajecka, leģendārā Dailes teātra aktrise Olga Dreģe un enerģiskā TDA „Dzintariņš” vadītāja Olga Freiberga.

„Tā kā arī šogad mūsu pasākumu kuplinās vairāk nekā 100 dalībnieku, es to sauktu jau par mūzikas un deju festivālu! Koncertā piedalīsies lieliskie dziedošie aktieri Varis Vētra un Jānis Paukštello, grupa „Turaidas roze” un dziedātājs Uģis Roze un, protams, kvartets „Eolika” pilnā sastāvā. Būs arī Olga Freiberga ar savu nepārspējamo enerģiju un mīlestību uz deju, bet es pati dejošu un dziedāšu kopā ar TDA „Līgo” un „Rotaļa XO”. Protams, sadziedāsimies kopā ar Olgu Dreģi un baudīsim kopā būšanu ar lieliskiem māksliniekiem!” uz Stopiņiem aicina dziedātāja Olga Rajecka, piebilstot, ka tik tuvu Rīgai Olgu festivāls vēl nebūs bijis, vēl jo vairāk šogad tas būs ļoti īpašs, jo sumināsim mūsu mīļo Olgu Dreģi 80 gadu jubilejā! Apaļi 30 arī Līgo parka estrādei, svinēsim no visas sirds.

„Ja jums ir brīvs laiks un vēlme izbaudīt kaut ko patiešām jauku, gaidīsim jūs Olgu svētkos, kur netrūkst ne jautru deju, ne skanīgu dziesmu, ne iemīļoto mākslinieku!” pauž visas trīs Olgas, solot, ka šajā pasākumā skatītājiem būs gan iespēja izdziedāties līdzi, gan priecēt acis ar dejotāju raito soli, jo jau bez minētajiem māksliniekiem koncertā piedalīsies labākie tautas deju ansambļi.

Biļetes uz pasākumu “Ielūdz Olgas!” var iegādāties “Biļešu Serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv Pirmās biļetes par īpašu cenu, iegādājoties biļetes iepriekšpārdošanā - lētāk.

Vairāk informācijas:

Sandis Mohovikovs, producents
Mob. tālr. 29131458; e-pasts: sandismoh@inbox.lv

Una Griškeviča, projekta PR vadītāja
Mob. tālr. 29151986, e-pasts: una.griskevica@gmail.com
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - Ielūdz Olgas! Olga Dreģe, Olga Rajecka, Olga Freiberga un draugi! Se 18.08.2018 16:00 Stopiņu Līgo parka estrāde
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 1 gada vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 15:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Stopiņu novads Latvija
Organizators
ART MANAGEMENT GROUP, SIA
Dzelzavas iela 21 - 33 Rīga Rīga