logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Lekcijas 'Kolekcionāri un kolekcijas'

Ot 17.05.2022 19:00 - Ot 07.06.2022 20:30
15.90
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 
10.05. Ivans un Aleksejs Morozovi - kolekcionāri no tirgotāju dzimtas.
Brāļiem Morozoviem bija viena no bagātākajām franču impresionistu un postimpresionistu kolekcijām pasaulē. 20. gadsimta sākumā gan mākslinieki, gan galeriju īpašnieki Parīzē ar nepacietību gaidīja Krievijas miljonāru kolekcionāru ierašanos galvaspilsētā. Viņi savāca Pikaso, Matisa, Gogena un Van Goga ikoniskākos darbus.
 
17. 05. Pegija Gugenheima ir sinonīms laikmetīgās mākslas panākumiem.
Divdesmitā gadsimta mākslinieku galvenā patronese un kaislīgs kolekcionārs, kura savākusi labāko pagājušā gadsimta pirmās puses mākslas kolekciju, kurā ietilpst Pikaso, Polloka, Brancusi, Miro, Rotko, Džakometi un Dišāna darbi. Viņa bija cilvēks, kas aktīvi un ar mīlestību popularizēja abstrakto mākslu, sirreālismu un citus 20. gadsimta mākslas jauninājumus. Bez viņas šis gadsimts priekš glezniecības būtu pavisam citādāks.
 
07.06. Georgijs Kostaki - izglītots avangarda mākslā.    Savulaik iemīlējies spilgtās krāsās un drosmīgās formās, intuīcijas un aizrautības vadīts, viņš avangarda darbu kolekcionēšanu padarīja par savas dzīves jēgu. Kostakis kolekcija ir savdabīga: tādas krievu un padomju avangarda kolekcijas nav ne Tretjakova galerijā, ne Krievu muzejā, ne Pompidū centrā, ne Gugenheima muzejā. Viņu bieži salīdzina ar galvenajiem Krievijas kolekcionāriem - P. Tretjakovu un I. Morozovu, taču viņa radošais ceļš bija neparastāks.      
 
Kur: Mākslas galerija MuseumLV, Andreja Pumpura iela, 2, Rīga
Laiks: 18:50 – 20:30
Vienas lekcijas cena: 15, - €.
Abonēšanas maksa 4 lekcijām ir 50, - €
Abonementa iegāde 4 lekciju blokam par draudzīgu cenu 50, - € iespējama tikai PIRMS KURSA SĀKUMA un tikai tieši galerijā.
 
Lūdzam biļetes iegādāties iepriekš, samaksājot par biļeti • galerijā • ar bankas pārskaitījumu • SIA “Biļešu Serviss”. Biļešu pārdošana uz katru lekciju beidzas 2 darba dienas pirms pasākuma.
 
Lai apstiprinātu maksājumu un savu dalību pasākumā, lūdzu, iepriekš zvaniet mums pa tālruni 25409000 vai iepriekš rakstiet uz info@museumlv.com
 
 

Vairāk informācijas: https://museumlv.com/news/?ELEMENT_ID=5155

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Iepriekšpārdošana ir beigusies Lekcijas 'Kolekcionāri un kolekcijas'. Pegija Gugenheima ir sinonīms laikmetīgās mākslas panākumiem Lekcijas 'Kolekcionāri un kolekcijas'. Pegija Gugenheima ir sinonīms laikmetīgās mākslas panākumiem Mākslas galerija MuseumLV, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Lekcijas 'Kolekcionāri un kolekcijas'. Georgijs Kostaki - izglītots avangarda mākslā Lekcijas 'Kolekcionāri un kolekcijas'. Georgijs Kostaki - izglītots avangarda mākslā Mākslas galerija MuseumLV, Latvija 15.90
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot