Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - PROŽEKTORPERISHILTON / ПРОЖЕКТОРПЕРИСХИЛТОН

Se 18.11.2017 18:00
Arēna Rīga
Informējam, ka sakarā ar izmaiņām mākslinieku grafikos, pasākums PROŽEKTORPERISHILTON / ПРОЖЕКТОРПЕРИСХИЛТОН, kurš tika paredzēts 18.novembrī plkst. 18:00, Arēnā Rīga tiek ATCELTS
 
Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEITAizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv. Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.
 
Pieteikumi par naudas saņemšanu tiks apstrādāti rindas kārtībā un tos var iesniegt līdz 25.11.2017. 
 
Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām! Četri asprātīgi un ironiski TV raidījumu vadītāji atkal ir kopā! 18.novembrī vispopulārākais Krievijas improvizācijas šovs “Prožektorperishilton” (“ПрожекторПерисХилтон”) norisināsies uz “Arēna Rīga” lielās skatuves.

Četru sezonu garumā raidījumam “Prožektorperishilton” bija viens no augstākajiem reitingiem “Pirmajā kanālā”. Katru gadu “Prožektors” saņēma TEFI balvu, kā labākais informatīvi izklaidējošais raidījums, bet klips “Esam noilgojušies! Drīz satiksimies!” (“Скучаем! Скоро встретимся!”) tika nominēts kategorijā “Ētera promo”.

Visasprātīgākie un ironiskākie raidījuma vadītāji -  Ivans Urgants, Gariks Martirosjans, Sergejs Svetlakovs un Aleksandrs Cekalo – atkal ir kopā un pārvietos šova “Prožektorperishilton” improvizācijas un lielās skatuves. Neformālās sarunas formātā viņi komentēs avīžu rakstus, apspriedīs aktuālus jaunumus un kolorītus notikumus. Nobeigumā, kā jau ierasts, skatītājus sagaida spožais muzikālais fināls, kas ir neatņemama šī humora un ironijas kokteiļa sastāvdaļa. Iespējams arī kāds no skatītājiem kļūs par viesi pie vadītāju galda uz “Arēna Rīga” skatuves. 

Patiesi labs humors, asprātīgie un aktuālie joki, ekspromti un improvizācijas – tas viss ir  “Prožektorperishilton”! Vai esat noilgojušies? Drīz satiksimies! 18.novembrī “Arēnā Rīga”.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - PROŽEKTORPERISHILTON / ПРОЖЕКТОРПЕРИСХИЛТОН Se 18.11.2017 18:00 Arēna Rīga
Der zināt
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h40min
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:45
Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
M EVENTS, SIA
M EVENTS, SIA
Kalngales iela 8-105 LV-1015 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā