Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Baltijas galda spēļu festivāls BaltiCon

Se 24.11.2018 10:00 - Sv 25.11.2018 18:00
Latvijas Nacionālā bibliotēka
5.00 - 10.00

Gada lielākais galda spēļu notikums jau tuvojas! 24. un 25. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā jau otro gadu norisināsies lielākais galda spēļu festivāls Baltijā — BaltiCon. Ikvienam apmeklētājam būs unikāla iespēja iepazīt dažādas vietējās un ārzemju galda spēles, piedalīties turnīros un konkursos, kā arī rast iespaidus no industrijas speciālistiem semināru laikā.

Festivāla ietvaros divu dienu garumā notiks galda spēļu izstāde, kurā piedalīsies dažādas galda spēļu izdevniecības, ar spēlēm saistīti uzņēmumi un spēlētāju kopienas no visas Baltijas. Visiem apmeklētājiem būs iespēja piedalīties izstādes dalībnieku sagatavotajās aktivitātēs un iepazīties ar plašo piedāvājumu. Paralēli izstādei notiks arī informatīvi semināri par dažādām industrijas tēmām. Nozares speciālisti un entuziasti stāstīs par savu pieredzi gan izstrādājot galda spēles, gan piedzīvojot to spēlēšanas procesu.

Šī gada festivāla centrālais notikums būs ICECOOL Pasaules čempionāts. Tas pulcēs dalībniekus no visas pasaules, kuri cīnīsies par patiesi iespaidīgu balvu — aizraujošu ceļojumu uz Somiju, kurš iekļauj nakšņošanu ledus viesnīcā, ziemeļbriežu safari, ledus skulptūru meistarklasi un braucienu ar sniega motocikliem. Festivālā norisināsies arī Pandemic, Klask, V-Cube un citi turnīri, kuri tiks izziņoti vēlāk.

Tāpat festivāla laikā jebkura vecuma interesenti varēs apgūt un izmēģināt dažādas populāras galda spēles. Arī par vismazākajiem entuziastiem ir padomāts — festivāla telpās būs bērnu stūrītis, kurā jaunākās atvases varēs gan radoši izpausties, gan apgūt galda spēles. Arī nopietnie galda spēļu fani neizpaliks bez aktivitātēm — visu dienu būs iespēja spēlēt spēles draugu vai citu interesentu lokā. Bet viskarstākajiem spēlētājiem būs atvēlēta arī visa nakts — līdz pat rītam norisināsies nakts spēļu maratons.

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Baltijas galda spēļu festivāls BaltiCon Se 24.11.2018 10:00 Latvijas Nacionālā bibliotēka 5.00 - 10.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: 24., 25. 11
Ieeja pasākumā: no plkst. 10:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Mūkusalas iela 3 Rīga Latvija
Organizators
BRAIN GAMES, SIA
Tērbatas 78 Rīga LV-1001 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā