Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rīgas cirks piedāvā: Austrālijas cirka izrāde VIENKĀRŠI KOSMOSS

Ce 06.09.2018 19:00
25.50 - 30.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Ar izrādi “Vienkārši kosmoss” Rīgā viesosies Austrālijas cirka zvaigznes Gravity and Other Myths
 
Rīgas cirks piedāvā skatītājiem īpašu notikumu – iespēju redzēt pasaulē godalgotas, atzītas un iemīļotas Austrālijas cirka trupas Gravity and Other Myths izrādi “Vienkārši kosmoss” (A Simple Space). To raksturo visaugstākā profesionalitāte, apbrīnojama veiklība, prieks un enerģija.
Izrādē septiņi profesionāli akrobāti tieši, pamatīgi un vienlaikus smalki izspēlē savas fizisko iespēju robežas uz pilnu jaudu. Dzīvās mūzikas pavadījumā uz skatuves notiekošais liek reaģēt skatītājiem. Šeit nav grima, samākslota apgaismojuma vai lieka teatrālisma. Skatītājs sēž, vēro katru mākslinieku kustību, novērtē akrobātu piepūli un priecājas par izdošanos. Aizrautība, enerģija un humors ir izrādes “Vienkārši kosmoss” gaismas stars, caur kuru tās vēstījums trāpa vistiešāk.
Rīgā sešas skatītāju rindas būs iekārtotas uz skatuves, nodrošinot skatītājiem  īpašu pieredzi – iespēju novērtēt akrobātu izrādi no pavisam neliela attāluma.

Gravity and Other Myths ir daudzkārt starptautiski godalgota un skatītāju iemīļota Austrālijas
akrobātu trupa, dibināta 2009. gadā Adelaidā, Austrālijā. Trupas mākslinieciskā rokraksta pamatā ir augstākās klases akrobātikas un fiziskā teātra radīta sinerģija. 
Trupas pirmā izrāde Freefall piedzīvoja intensīvu tūri pa visu Austrāliju, saņemot ļoti lielu atzinību un neskaitāmas balvas, tajā skaitā – Labākā cirka izrāde 2010. gadā.
Trupas otrā izrāde – “Vienkārši kosmoss” tika pirmizrādīta Adelaide Fringe 2013 un Edinburgh Fringe 2013 festivālos. Tīras fiziskas profesionalitātes piesātinātā izrāde kļuva par notikumu, kuru pavada stāvovācijas un pieczvaigžņu vērtējums. Kritiķi izrādei veltījuši tādus raksturojumus kā “Īsts 21. gadsimta cirks“, “Šī izrāde vārda tiešā nozīmē ir elpu aizraujoša” un “Cirque du Soleil cienīgs tvēriens”.
“Vienkārši kosmoss” ir izrādīts 14 valstīs sešos kontinentos, kur skatītāji ar atzinību novērtējuši tās priekpilno enerģiju un neverbālo, fizisko ķermeņa valodu. Izrādei piešķirtas daudzas balvas, tajā skaitā 2016. gada Theaterspektakel Audience Prize, 2015. gada Austrālijas Deju balva par labāko fizisko teātri, 2015. gada Green Room balva un Labākās cirka izrādes apbalvojums Adelaidas Fringe festivālā 2014. gadā.

Izrādes notiks 5. un 6. septembrī plkst. 19.00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī, Kaļķu ielā 16, Rīgā.
Izrādes garums: 60 minūtes
Ieteicamais skatītāju vecums: sākot no 7 gadiem
Brīdinājums: izrādē tiek atkailināti ķermeņi
Izrādē netiek izmantota sarunvaloda.

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• Jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

facebook.com/vsiarigascirks
Twitter: vsiarigascirks
Instagram: vsiarigascirks

Vairāk informācijas: http://www.cirks.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot