Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - JAKUTIJAS BRILJANTA CIRKS 'Mūžīgā sasaluma siltums' / Бриллиантовый цирк Якутии 'Тепло вечной мерзлоты'

Pi 10.12.2018 18:30
Daugavpils Olimpiskais Centrs
Informējam, ka pasākums “”JAKUTIJAS BRILJANTA CIRKS “Mūžīgā sasaluma siltums”, kurš tika paredzēts 10. decembrī, Daugavpils Olimpiskajā centrā - TIEK ATCELTS!

Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvAizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē. 

Pieteikumus naudas saņemšanai par biļetēm, var iesniegt līdz 24.12.2018.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 
Pirmo reizi Latvijā — grandiozs cirka šovs “Mūžīgā sasaluma siltums”! 10. decembrī, Daugavpils Olimpiskajā centrā skatītāji redzēs brīnumainu ziemeļu pasaku ar pārsteidzošu nacionālu kolorītu. Tas būs unikāls šovs, lieliski specefekti, iespaidīgi akrobātu triki, grandiozi kostīmi, šamaņu cīņas un cirka dzīvnieku uzstāšanās.

“Mūžīgā sasaluma siltums” - iespaidīga izrāde, piepildīta ar neatkārtojamo ziemeļu tautu kolorītu un to tradīcijām. Skatītāju priekšā atvērsies nevis vienkārši cirks, bet pilnīgi jauna pasaule, kur apvienotas šamaņu cīņas, jakutu ekvilibristu brīnumi, visgrūtākie un elpu aizraujoši akrobātu triki, lidojumi pie pašiem arēnas griestiem tradicionālas mūzikas pavadībā – vargāna skaņas un bungu dārdieni.

Aktieri tērpti unikālos kostīmos — šovam tika uzšūti vairāk nekā 150 ekskluzīvi tērpi.

“Mūžīgā sasaluma siltums” ir arī īsts teātra iestudējums. Sižeta centrā – mūžīgā labā un ļaunā cīņa, mīlestība un naids, dzīvība un nāve.  Šis ir stāsts par mīlestību starp sniegbalto Alhe un melnacaino Bizilu, kura uzplauka starp viņiem karojošo balto un melno šamaņu ģimeņu konflikta laikā.

Cirka šovs “Mūžīgā sasaluma siltums” jau ir zināms visā pasaulē. Tam uzgavilēja skatītāji  Francijā, Zviedrijā, ASV, Šveicē, Monako, Lielbritānijā, Vācijā, Itālijā, Ungārijā, Norvēģijā un Ķīnā.

Pie izrādes izveides strādājusi starptautiska līmeņa profesionāļu komanda. Taisija Kornilova (Maskava) – Krievijas Tautas māksliniece, pazīstamais režisors un producents, Kornilovu cirka dinastijas turpinātāja  trešajā paaudzē – ziloņu un citu dzīvnieku pazīstamā dresētāja. Režisors Aleksandrs Červotkins (Krievija / ASV) –  masu pasākumu režisors ASV, Eiropā, Krievijā, trādājis pasaulē slavenajā cirkā Cirque du Solei, pasaules lielākajā cirkā Ringling Bros Circus. Horeogrāfs Migels (Maskava) – pazīstams režisors un horeogrāfs, Playboy, Levi’s un citu pazīstamu kompāniju izrāžu režisors. Kostīmu māksliniece Sabina Gorelik (Maskava) ir slavena krievu dizainere, kostīmu dizainere, regulāra Russian Fashion Week dalībniece, Vjačeslava Zaiceva Laboratorijas skolotāja.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - JAKUTIJAS BRILJANTA CIRKS 'Mūžīgā sasaluma siltums' / Бриллиантовый цирк Якутии 'Тепло вечной мерзлоты' Pi 10.12.2018 18:30 Daugavpils Olimpiskais Centrs
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
AZ Events, SIA
Oficieru iela 4-34 Daugavpils LV5401 Daugavpils