Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Zaubes savvaļas kulinārais festivāls

Se 14.07.2018 13:00 - Sv 15.07.2018 04:00
Zaube, Amatas novads
2.00 - 5.00
ZAUBES SAVVAĻAS KULINĀRAIS FESTIVĀLS

14. jūliijā aicinām visus garšu, ainavu un sajūtu baudītājus uz nu jau trešo Zaubes savvaļas kulināro festivālu, kur KOŠĀ DABAS GARŠA atklāsies visā savā krāšņumā dažādās Zaubes vietās un izpausmēs.

GARŠU TIRGUS, kas atvērts visiem bez ieejas maksas ar garšīgu un skaistu lietu tirdziņu, dažādu festivāla tematikai atlasītu ēdināšanas uzņēmumu  piedāvājumu, pašdarbnieku un viesmākslinieku priekšnesumiem, kartupeļu mizošanas un gurķu sālīšanas konkursiem.
PIEDZĪVOJUMU GARŠA aktīvākajiem festivāla apmeklētājiem – loka šaušana, Rupuču laivas, SUP’i, lielāki un mazāki četrkājainie cilvēku draugi – poniji izjādēm un zirgu rati kā arī citas izklaides ar brīvības sajūtu un adrenalīna devu, ko sniedz dabas baudīšana.
GARŠU EKSPERTU PARKS, ar ieejas biļetēm (pieaugušajiem 5.00, bērniem no 7.gadiem 2.00 Euro, pirmsskolas vecuma bērniem - brīva ieieja), kurā gardumlietu ražotāji ļaus savu produkciju pagaršot, norisināsies pavārmākslas meistarklases un dietologs Andris Brēmanis stāstīs par sezonālo dabas velšu pielietojumu veselīgā uzturā un kopā ar apmeklētājiem arī pagatavos kādu veselīgu ēdienu. Aktīvi varēs izpausties radošajās vai kulinārās darbnīcās. Dažādu valstu pārstāvētā pavāru sacensībā būs iespēja novērtēt profesionāļu varēšanu savvaļas produktu izmantošanā.  Neiztrūkstošs būs arī tautā iemīļotais konkurss “Labākā lauku torte”. Dabas harmonijas, skaņu un gaismu pilna būs arī festivāla koncertu daļa – gan pašiem mazākajiem gardēžiem ar Edgara Raginska trio "Baltie vilki", gan pieaugušajiem ar Nila Īles grupu "Kanisaifa" un citiem.
GARŠĪGĀ MIERA KRASTS - piknika zona pie Lejasezera, kas liekārtota mierīgas atpūtas un iegādāto lauku labumu baudīšanai.
LEJASEZERA GARŠAS SVĒTKI, ar atsevišķu ieejas maksu - deviņkārtu mielasts zem Zaubes slavenā dižozola, kurā  savu meistarību izcelt savvaļas garšu viskošākās nianses kopīgi demonstrēs  izcili Amatas novada pavāri, mājražotāji, mednieki un makšķernieki. Atraisīta svētku  atmosfēra, izcila svētku komanda, gardi un pārsteidzoši ēdieni, kas balstīti tieši uz dabas garšu košuma izcelšanu - ezera krastā, sirmu ozolu pavēnī. Pavāru komandu veido gan tādi izcili meistari kā dizaina viesnīcas “ANNAS HOTEL” šefpavārs Dzintars Kristovskis, gan vietējie mednieki, mājražotāji un citu Amatas novada restorānu pavāri.   Biļetes uz šo festivāla daļu iespējams iegādāties tikai iepriekš pārdošanā. līdz 8.jūlijam: 50.00 EUR, vēlāk: 70.00 EUR.
ZAĻUMBALLE LABAS MŪZIKAS GARDĒŽIEM (3.00 Euro) ar ieejas biļetēm, bet maksas zonu apmeklētājiem bez maksas. Ballēšanās līdz rīta gaismai  kopā ar grupu  "Sestā jūdze"!

Festivāla programma  – drīzumā un pamazām šeit un www.wildfoodfest.lv
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Zaubes savvaļas kulinārais festivāls Se 14.07.2018 13:00 Zaube, Amatas novads 2.00 - 5.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~15h
Ieeja pasākumā: no plkst. 12:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Bērniem 7-17g. biļetes cena 2 EUR
 

Norises vieta
Organizators
Amatas novada pašvaldība
Ausmas, Drabešu pagasts Amatas novads LV - 4101 Amatas novads