Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VOCES8

Tr 17.10.2018 19:00
Lielā Ģilde
Karsto cenu akcijas laikā no 16. - 18.oktobrim, ievadot kodu oktobris18,  visām biļetēm  tiek piemērota 40% atlaide  no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

VOCES8 ir viena no zināmākajām un izcilākajām Lielbritānijas vokālajām grupām. Aktīvi koncertējot prestižākajās pasaules koncertzālēs, grupa iemantojusi klausītāju atzinību ar nevainojamu skanējumu un daudzveidīgu repertuāru. VOCES8 par saviem galvenajiem muzikālajiem mērķiem uzskata spēju iedvesmot citus un dalīties ar cilvēkiem dziedāšanas priekā. Grupas dalībnieki ir vieni no redzamākajiem vokālās mūzikas izglītības vēstnešiem un īstenotājiem, kuru meistarklases, semināri un dažādas muzikālās pilnveidošanas iniciatīvas katru gadu sasniedz ap 40 tūkstošiem cilvēku. VOCES8 ierakstos un tiešraidēs regulāri dzirdami dažādās pasaules televīzijās un radiostacijās. Grupa darbojas ierakstu kompānijas Decca Classics paspārnē un ir izdevusi vairākus labi atzītus albumus, kas ieņēmuši augstas pozīcijas klasiskās mūzikas topos. “Rīgas A Cappella festivāla” atklāšanas koncertā 17. oktobrī Lielajā ģildē VOCES8 piedāvās plašu programmu no renesanses polifonijas līdz mūsdienu mūzikai un populāru skaņdarbu aranžējumiem.

"VOCES8 daudziem no mums ir iedvesmas, apbrīnas un izcilības paraugs mūzikā, kurai ticam un kuru mīlam. VOCES8 iemieso Anglijas senās kordziedāšanas tradīcijas un iezīmē jaunus ceļus vokālās mūzikas attīstībai nākotnē. Liels prieks, ka VOCES8 būs “Rīgas A Cappella festivāla” viesi, varēsim viņus satikt un dzirdēt koncertā Rīgā. Tas noteikti būs vienreizējs notikums!” - atklāj festivāla rīkotājs un nodibinājuma “Sing Latvia” pārstāvis Guntis Cimiņš.

6. Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls 2018. gadā norisināsies no 17. līdz 21. oktobrim un savās programmās piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstinās ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem. Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, attīstītu un popularizētu a cappella dziedāšanu Latvijā.

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
VOCES8 Tr 17.10.2018 19:00 Lielā Ģilde
Der zināt

Karsto cenu akcijas laikā no 16. - 18.oktobrim, ievadot kodu oktobris18,  visām biļetēm  tiek piemērota 40% atlaide  no pamata cenas. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00

 

Norises vieta
Amatu 6, Rīga Latvija
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 3/5 LV-1050 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā