Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rīgas A Cappella festivāls - FESTIVĀLA BIĻETE.

Tr 17.10.2018 19:00 - Sv 21.10.2018 19:15
Dažādas norises vietas
Festivāla biļete dod iespēju apmeklēt visus Rīgas A Cappella festivāla programmas galvenos notikumus - Voces8, Gentlemen Singers un kora Kamēr... koncertus.  Festivāla biļetes ir pieejamas ierobežotā skaitā.

Rīgas A Cappella festivāls norisināsies no 17. līdz 21. oktobrim un piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstinās ar spilgtiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem.

17. oktobrī Lielajā ģildē uzstāsies britu vokālais ansamblis Voces8. Ar savu nevainojamo skanējumu Voces8 ir iedvesmas, apbrīnas un izcilības paraugs pasaules mūzikā. Rīgas A Cappella festivāla koncertā Voces8 piedāvās plašu programmu no renesanses polifonijas līdz mūsdienu mūzikai un populāru skaņdarbu aranžējumiem.

20. oktobrī Rīgas Domā ar koncertu Music without borders uzstāsies vokālā grupa Gentlemen Singers. Grupa kļuvusi par vienu no ievērojamākām a cappella apvienībām ne tikai savā mītnes zemē Čehijā, bet arī starptautiskajā mūzikas arēnā. Vokālā grupa Gentlemen Singers ir bieži viesi televīziju un radio pārraidēs, grupa ar koncertiem uzstājas daudzās pasaules valstīs un nozīmīgos mūzikas festivālos.

21. oktobrī Rīgas Sv.Pētera baznīcā baznīcā ar īpaši veidotu programmu uzstāsies koris Kamēr.... Savu unikālo skanējumu koris ieguvis, gadiem meklējot un izkopjot sev raksturīgo muzicēšanas veidu, kur vienlīdz svarīga ir emocionālā pašatdeve, tā arī visstingrākie kritēriji izpildījuma vokālajai kvalitātei. To raksturo arī kora nosaukumā iekodētā daudzpunkte – kamēr esam jauni, tikmēr viss ir iespējams un sasniedzams.

Festivāla programma - www.rigasacappellafestivals.lv

Festivāla biļešu cena iepriekšpārdošanā ir 30 EUR un tās ir pieejams Rīgas A Cappella festivāla mājaslapā un Biļešu Serviss kasēs. Festivāla biļešu skaits ir ierobežots un to cena pasaules klases koncertu apmeklējumu padara ievērojami izdevīgāku.

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Rīgas A Cappella festivāls - FESTIVĀLA BIĻETE. Tr 17.10.2018 19:00 Dažādas norises vietas
Der zināt
KĀ SAŅEMT BIĻETES:

1. DODIES UZ WWW.RIGASACAPPELLAFESTIVALS.LV VAI WWW.BILESUSERVISS.LV
2. IZVĒLIES FESTIVĀLA KONCERTU
3. SPIED PIRKT
4. IEVADI 8 CIPARU KODU UN SPIED APSTIPRINĀT
5. PĀRLIECINIES, KA BIĻETE, KURU IZVĒLIES IR PAR SUMMU 0,00 EUR
6. PABEIDZ PIRKUMU UN KONCERTA BIĻETI SAŅEM UZ SAVU NORĀDĪTO E-PASTA ADRESI
Norises vieta
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 3/5 LV-1050 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā