Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rīgas A Cappella festivāls

Tr 17.10.2018 19:00 - Se 20.10.2018 19:20
10.00 - 28.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Vokālā grupa Gentlemen Singers kļuvusi par vienu no ievērojamākām a cappella apvienībām ne tikai savā mītnes zemē Čehijā, bet arī starptautiskā mūzikas arēnā. Vokālās grupas repertuārs aptver plašu amplitūdu no gregoriskiem dziedājumiem līdz mūsdienu mūzikai. Grupa sadarbojas ar pasaulē atzītiem komponistiem, kā arī paši veido dziesmu aranžijas savām programmām. Gentlemen Singers ir bieži viesi televīziju un radio pārraidēs, grupa ar koncertiem uzstājas daudzās pasaules valstīs un nozīmīgos mūzikas festivālos.

6. Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls 2018. gadā norisināsies no 17. līdz 21. oktobrim un savās programmās piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstinās ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem. Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, attīstītu un popularizētu a cappella dziedāšanu Latvijā.

Biļetes uz vokālās grupas Gentlemen Singers koncertu 20. oktobrī plkst. 18.00 Rīgas Domā iespējams iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās.

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Pasākuma ietvaros