Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

RIGA FETISH WEEKEND

Pk 14.06.2019 18:00 - Sv 16.06.2019 20:00
10.00 - 75.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pirmo ikgadējo Riga Fetish Weekend piedāvā HEL.lv
 
Meistarklases, lekcijas, mākslinieku performances, socializēšanās, iespēja izmēģināt un iegādāties fantastisku fetiša aprīkojumu un Fetiša Maskarāde, uz kuru saposties kā pieklājas un ballēties līdz rītam. Tajā piedalīsies vairāki Eiropas top shibari un fetiša mākslinieki un vietējās fetiša apvienības dalībnieki. Riga Fetish Weekend ir atvērts pasākums ikvienam interesentam, neatkarīgi no pieredzes līmeņa.
 
Lai gan iepriekš tabuizēti, pēdējos gados daudzi fetiša elementi ir integrēti masu kultūrā caur literatūru, kino un modi. Liela daļa cilvēku ir atklājuši interesi par fetiša kultūru, un papildus tam, kas ir jau zināms un pieredzēts, ir daudz kā, ko vēl apgūt un atklāt. Ja Tu esi jaunpienācējs fetiša kultūrā, Riga Fetish Weekend sniegs iespēju satikt pieredzējušus kopienas dalībniekus un atklāt daudz vairāk par fascinējošo fetiša pasauli un visu, ko tā var piedāvāt.
 
Nedēļas nogale sāksies ar sociālu pasākumu (meetup) piektdienas vakarā, kam sekos meistarklases, demonstrācijas un performances piektdienas naktī.

Sestdien noritēs hands on darbnīcas, lekcijas un grupu nodarbības un aktivitātes. Sestdienas naktī noritēs Maskarādess balle, kuras viesiem būs iespēja saposties, dejot, spēlēties, ballēties un izbaudīt fantastiskas izklaidējošas performances mūsu ārvalstu viesu izpildījumā.

Svētdien turpināsies hands on darbnīcas, lekcijas un grupu nodarbības un aktivitātes, un visbeidzot svētdienas vakarā notiks nerātnais pikniks (kinky picnic), kur būs iespēja komunicēt, izbaudīt ikdienišķākas performances, izmēģināt daļu no tā, kas ir apgūts, uzdot jautājumus vai vienkārši izbaudīt atspirdzinošus vakara dzērienus.
 
Ir ļoti ierobežots pilnas piekļuves biļešu skaits, un šīs ir vienīgās biļetes, kurās ir iekļautas Shibari & BDSM meistarklases un darbnīcas.

Ir pieejamas biļetes Maskarādes ballei (sestdienas nakts) un Meistarklasēm (piektdienas nakts), taču Shibari un BDSM darbnīcām atsevišķu biļešu nav, tāpēc, ja ir interese par virvēm un shibari un vēlēšanās iegūt maksimāli iespējamo no Riga Fetish Weekend, nepieciešams iegādāties pilnas piekļuves biļeti, kamēr tās nav izpārdotas.
 
Ārvalstu mākslinieki (katrs sniegs meistarklases, performances un vadīs darbnīcas):
Lahtnor (Sweden/Viking Shibari)
Alek Zander (Moscow/Shibari)
Let'Z Fetish & Kamasutra Ninja (Berlin/KitKatClub/BDSM)
 
Tāpat uzstāsies un vadīs pasākumus arī vietējie mākslinieki.
 
Pasākuma norise:
14.06. Piektdiena, 18:00: Meetup pasākums
14.06. Piektdienas nakts, 20:00: Meistarklases, demonstrācijas, performances, spēļu zonas un VIP dungeon
15.06. Sestdiena, 10:00: Hands on darbnīcas un lekcijas
15.06. Sestdienas nakts, 22:00: Maskarādes balle ar performancēm, spēļu zonas un VIP dungeon
16.06. Svētdiena, 10:00: Hands on darbnīcas un lekcijas
16.06. Svētdienas vakars, 16:00: Nerātnais pikniks (kinky picnic)

IEROBEŽOJUMI
Šis ir 18+ pasākums, personu apliecinošs dokuments jāuzrāda pie ieejas. Nav atļauts ienest dzērienus pasākuma norises vietās. Aizliegts ienest ieročus vai bīstamus priekšmetus. Ieeja netiks ļauta personām alkohola vai citu vielu reibumā.

MEISTARKLAŠU UN DARBNĪCU IEROBEŽOJUMI
Fotografēšana meistarklašu un darbnīcu laikā ir atļauta, taču ir aizliegts uzņemt citu viesu foto vai video bez viņu atļaujas.

MASKARĀDES BALLES IEROBEŽOJUMI
Fotografēšana NAV atļauta. Ieteicams uz maskarādi neņemt līdzi mobilo telefonu, ja mobilais telefons tiks ienests, tam tiks uzlīmēta uzlīme virs telefona fotokameras. Jebkura persona, kura uzņems fotogrāfijas vai video, vai noņems mobilā telefona uzlīmi, tiks izraidīta no pasākuma. Ieeja netiks ļauta ikvienam ar fotoaparātu.

MASKARĀDES BALLES DRESS CODE
Kostīms, tērps, ieteicama maska. Izvēlaties ko seksīgu, fetiša tērpus, apakšveļu, uzvalku vai balles kleitu vai melnu tērpu. Netiks ielaisti viesi ikdienišķos un casual tērpos (nav pieļaujami džinsi, sporta apavi, polo krekli, t-krekli u.c.) Ja Jums nav nekā piemērota maskarādei, mūsu draugi SexyStyle būs priecīgi Jums palīdzēt. Ja neesat pārliecināts/-a par to, vai Jūsu tērps būs pieņemams, vienkārši sazinieties ar mums un nosūtiet mums fotoattēlu.
 

Vairāk informācijas: http://hel.lv/fetish-weekend

Pasākuma ietvaros
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot