Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

POLE DANCE FESTIVAL POLE EMOTION SENSUAL. SPECIAL PROGRAM.

Se 06.10.2018 23:00 - Sv 07.10.2018 02:00
Studio 69
Rīga! Mosties! Ko tādu Jūs vēl neesat redzējuši! Tikai 6 oktobrī, vislabākajā koncertzālē Rīgā "Studio69" - pats grandiozākais festivāls Pole dance Eiropā un pats krutākais deju afterpārtijs Latvijā!
Vai Jūs mīlat karstāku šovu? Tad šī ir Jums: Iegādājaties biļeti tikai festivāla "Sensual" daļu un izklaidējies labakajā deju ballĪtē Latvijā kopā ar īpaRīga! Mosties! Ko tādu Jūs vēl neesat redzējuši! Tikai 6 oktobrī, vislabākajā koncertzālē Rīgā "Studio69" - pats grandiozākais festivāls Pole dance Eiropā un pats krutākais deju afterpārtijs Latvijā!
Vai Jūs mīlat karstāku šovu? Tad šī ir Jums: Iegādājaties biļeti tikai festivāla "Sensual" daļu un izklaidējies labakajā deju ballĪtē Latvijā kopā ar īpašo viesi DJ EL-LAY - viens no labākajiem DJ Eiropā! Gaidam Jūs no plkst. 22.00 un esiet gatavi - tas būs ļoti karsts!
Mēs gaidam tieši Jūs un Jūsu draugus! Uz tikšanos! Skaistajām lady card īpašniecēm īpašs bonuss! Pērkot biļetes internetā www.bileserviss.lv atlaidi saņemot ar kodu LADYCARD  ieejas maksa no 20.00 vai 22.00,kā arī Jūs varat ņemt vienu draudzeni līdzi bezmaksas!
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/balticemotion/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
POLE DANCE FESTIVAL POLE EMOTION SENSUAL. SPECIAL PROGRAM. Se 06.10.2018 23:00 Studio 69
Der zināt

Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma līdz 23:00, pēc tam ieeja no 18 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~9h
Ieeja pasākumā: no plkst. 15:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir, 10%

Norises vieta
Terbatas 73 Rīga Latvija