Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Mūzikas Festivāls «Tintei 8»

Se 11.08.2018 15:30 - Sv 12.08.2018 05:00
Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža
10.00 - 40.00
Sestdien, 11. augustā Valmieras bārs "Tinte" svinēs savu astoņu gadu jubileju, ieskandinot augusta otro nedēļas nogali ar mūzikas un deju ritmiem no daudziem pašmāju izpildītājiem.
Šogad pasākums norisināsies neierastā gaisotnē jeb Valmiermuižas parka teritorijā, kur plānots sapulcināt vairākus tūkstošus viesu, kuriem tiks dota iespēja baudīt „Laika suns“, „Very Cool People“, “Riga Reggae”, “Astro’n’out”, “Dzelzs Vilks”, “Singapūras Satīns”, Zelma ar Andi un vairāku citu ievērojamu Latvijas dīdžeju un mūziķu performances.


Par godu bāra ‘’Tinte’’ jubilejai, šogad festivāla tematikā ietilpst skaitļa ‘’8’’ apspēlēšana. Apgriežot to uz sāna, tiek iegūts bezgalības simbols, kas ir nebeidzamas laimes, degsmes un mīlestības simbolika, ko var pielīdzināt Valmieras bāra ‘’Tinte’’ būtībai, radot un piedāvājot tikai pašu labāko pašiem labākajiem.

Rīkojot savas pastāvēšanas gadadienas pasākumu jau astoto gadu pēc kārtas, bārs ‘’Tinte’’ vēlas šogad to iedegt pavisam citā gaismā, tādā veidā nodrošinot ballīti, ne tikai bāra ‘’Tinte’’ telpās, bet arī ar grandiozu festivālu ārpus Valmieras teritorijas, precīzāk, Valmiermuižas parka teritorijā, kur, neskatoties uz vecumu un spējām palikt nomodā, būs gaidīts ikviens – gan baudīt mūziku pie brīvdabas skatuves, gan atvilkt elpu atpūtas stūrīšos vai uzņemt enerģiju sarūpētajā ēdināšanas zonā. Pasākums būs bērniem draudzīgs, tādēļ arī pašiem mazākajiem būs izveidots specializēts atpūtas stūrītis. Bāra "Tinte" dzimšanas diena ir izaugusi līdz festivāla apmēriem, kas pulcēs ne tikai daudz apmeklētājus, bet arī kvalitatīvus un Latvijā ievērojamus māksliniekus.

Vakara gaitā skatītājus ar savām performancēm priecēs tādi mūziķi, kā neaizmirstamie latviešu indie-rock pārstāvji ‘’Laika Suns’’, viena no aktīvākajām un atraktīvākajām Latvijas funk mūzikas grupām ‘’Very Cool People’’, kā arī nebeidzamos Jamaikas ritmos mūs ievilks apvienība ‘’Riga Reggae’’. Tāpat mūzikas karuselī jūs iegriezīs grupa ‘’Astro’n’out’’, kā arī latviešu rock grupa ‘’Dzelzs Vilks’’, kurām daudzas Latvijas skatuves šo gadu laikā ir kļuvušas par sava veida otrajām mājām. Par festivāla atmosfēru rūpēsies arī pēdējā laika skaļākā un apspriestākā hip-hop grupa ‘’Singapūras Satīns’’. Ar skaļiem jaunumiem uz bāra ‘’Tintes’’ festivāla skatuves kāps Zelma un Andis.
Par vakara ‘’balsi’’ piestrādās radio personība Magnuss Eriņš, kas jums palīdzēs sajust bezgalīgās laimes garšu visas nakts garumā.
 
Pasākuma oficiāla mirkļbirka - #TinteiAstoņi

Ieejas maksa pasākumā ir 10,- eiro, bet VIP biļetes varēsiet iegādāties par 40,- eiro. Kā jau tika minēts - pasākums ir ģimenēm ar bērniem draudzīgs, tādēļ nav pamats satraukumam, ja gadījumā arī paši mazākie ir ieinteresēti pavadīt laiku bāra ‘’Tinte’’  bezgalības mūzikas festivālā!

Vairāk informācijas: http://www.barstinte.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Mūzikas Festivāls «Tintei 8» Se 11.08.2018 15:30 Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža 10.00 - 40.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~13h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 14:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Vip biļetē iekļauts:
*no cilvēkiem nodalīta divstāvu konstrukcija
*atrodas tieši pretī skatuvei
*VIP bārs
*nodalītas WC
*pārredzama festivāla teritorija

Norises vieta
Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža Valmieras nov. Latvija
Organizators
Priority No.1, SIA
V.Baloža iela 13a LV-4201 Valmiera