Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Miera lūgšana

Se 20.10.2018 15:00
Rīgas Doms
20. oktobrī plkst. 15.00 Rīgas Domā ar koncertu "Miera lūgšana" uzstāsies Rīgas pareizticīgo kamerkoris "Blagovest" un diriģents Aleksandrs Brandavs.

Koncerta programmā G.P. Palestrina, A. Arhangeļskis, A. Grečaņinovs, A. Šnitke, N. Golovanovs, G. Pelēcis, Ē. Ešenvalds u.c.

Ielūgumus uz koncertu iespējams saņemt ievadot kodu – blagovest (pieejami 150 ielūgumi), biļetes uz koncertu pieejamas Rīgas Doma kasē (cena 5 eur).

Rīgas pareizticīgo koris “Blagovest” dibināts 1990. gadā un savā ilgadējā darbības laikā koris apliecinājis nozīmīgo vietu Latvijas kultūrtelpā. Kamerkoris “Blagovest” ir daudzu starptautisku koru konkursu un festivālu laureāts, ar lieliem panākumiem sniedzis vieskoncertus daudzās pasaules valstīs.

Rīgas pareizticīgo koris “Blagovest” 2017. gadā ieguvis Eiropas koru olimpiādes Grand Prix un izcīnījis Nāciju Grand Prix kategorijā “sakrālā mūzika a cappella”. 2017. gadā kamerkoris “Blagovest” pārstāvēja Latviju Āzijas un Klusā okeāna koru olimpiādē, kur ieguva konkursa žūrijas augstāko novērtējumu un izcīnīja Grand Prix vairāk kā 30 koru konkurencē. Kamerkoris “Blagovest” izdeva savu septīto albumu “Tavā valstībā” (CD un vinila skaņuplates formātā), kas veltīts kora darbības 25 gadiem un ieguvis plašu starptautisku atzinību.
Kora vadītājs un dibinātājs, mūzikas maģistrs Aleksandrs Brandavs absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmiju un ir Rīgas Svētās Trijādības Pārdaugavas baznīcas reģents.

6. Starptautiskais „Rīgas A Cappella festivāls” 2018. gadā norisināsies no 17. līdz 21. oktobrim un savās programmās piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstinās ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem. „Rīgas A Cappella festivāla” tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, attīstītu un popularizētu a cappella dziedāšanu Latvijā.

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Miera lūgšana Se 20.10.2018 15:00 Rīgas Doms
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 14:30

 

Norises vieta
Herdera laukums 6 Rīga Latvija
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 3/5 LV-1050 Rīga