Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Laikmetīgais cirks - ANIMAL RELIGION izrāde Fang

Tr 22.08.2018 19:00
Tu jau zini kur! - Tallinas iela 10
7.00 - 12.00
Laikmetīgā cirka trupas ANIMAL RELIGION izrāde FANG festivālā “Re Rīga!”

Otrdien, 21. augustā Laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivālu “Re Rīga” atklās ar izrādi FANG, ko veidojusi viena no avangardiskākajām un pieprasītākajām cirka apvienībām Eiropā – spāņu cirka trupa ANIMAL RELIGION. Izrāde ir pats jaunākais apvienības veikums, kurā izcilais akrobāts Kims Hirons (Quim Giron) stāsta par Zemi kā par pārvietošanās līdzekli, kurā lietas parādās un pazūd, un fang jeb māls šajā stāstā ir līdzeklis, kā piedzīvot nepārtrauktas pārmaiņas – no tukšuma uz pasauli, kas pilna dīvainiem radījumiem, kuros cilvēka un māla daba saplūst. FANG tiks izrādīta 21. un  22. Augustā pl.19.00 koncertzālē "Tu jau zini kur!”, Tallinas ielā 10.

Ceturtdien, 23. augsutā Rīgā uz festivālu ieradīsies arī franču trupa STOPTOÏ ar žonglēšanas izrādi LOOP. Šī ir jauna žonglēšanas valoda un jaunu māksliniecisko formu meklējums. Izrādē darbojas 3 mākslinieki, tiek izmantoti 234 žonglēšanas riņķi, 54 bumbiņas un 1 bungas. Mākslinieki liec un transformē objektus, ķermeņus, mūziku, pēta jaunas formas, jaunas skaņas un jaunus žonglēšanas paņēmienus, tādējādi mēģinot lauzt priekšstatus par izrādes ideju pašā saknē. Trupu 2016. gadā nodibināja mūziķis Gaetans Allārs (Gaëtan Allard) un žonglieri Gonzalo Fernandess Rodrigess (Gonzalo Fernández Rodríguez) un Neta Orena (Neta Oren). Šī izrāde būs skatāma koncertzālē "Tu jau zini kur!” 23. augustā.

"Festivāls “Re Rīga!” notiks jau sesto gadu, un Rīga pie laba laikmetīgā cirka, jādomā, jau ir pieradināta un to atpazīst, taču mākslai jāspēj pārsteigt, un šogad cirks sevi demonstrēs kā atvērtu un pievilcīgu žanru sadarbībai ar citām mākslas jomām," saka “Re Rīga!” festivāla mākslinieciskais direktors Mārtiņš Ķibers.

Šogad festivāla “Re Rīga!” telpu izrādes notiks koncertzālē "Tu jau zini kur!”, Tallinas ielā 10, kas daudziem skatītājiem pazīstama kā festivāla "Sansusī" Rīgas filiāle.

Festivālu atbalsta Rīgas dome un Valsts Kultūrkapitāla fonds.
Festivāla “Re Rīga!” mājas lapa: http://reriga.lv
Festivāla “Re Rīga!” lapa FB: http://ej.uz/facebook_reriga

Vairāk informācijas: http://reriga.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Laikmetīgais cirks - ANIMAL RELIGION izrāde Fang Tr 22.08.2018 19:00 Tu jau zini kur! - Tallinas iela 10 7.00 - 12.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Tallinas iela 10 Rīga Latvija
Organizators
PIEVILCĪGAS PILSĒTVIDES BIEDRĪBA
PIEVILCĪGAS PILSĒTVIDES BIEDRĪBA
Kr.Valdemāra iela 5 -302 Rīga LV-1010 Rīga