logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Tīklošanas pasākums 'Zvaigznes kods' starptautiskā kopienā 'Publicitātes kods'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Atklājiet "Zvaigžņu Kods" pasākuma burvību Rīgā!

11. maijs | Splendid Palace — pievienojieties mums šajā brīnišķīgajā vietā, kur katrs stūris ir piepildīts ar greznības un iedvesmas atmosfēru!

Pasākuma programmā: filmas pirmizrāde par koipienu “Publicitātes kods” Rīgā, tīklošanās, ekspertu uzstāšanās, loterija, furšets un daudz patīkamas sarunas! Īpašie viesi: Oksana Pisecka — ICTA sertificēta biznesa trenere, pieredzējusi līdere un motivatore, biznesa izaugsmes eksperte. Svetlana Bunina — geštaltterapeite, kopienas vadītāja  Barselonā, "Bāka" t-karšu autore. Regīna Freimane — kopienas vadītāja Baltijā, pārdošanas eksperte ar 14 gadu pieredzi, starptautiskā oratore.
Pasākuma detaļas:
Ģērbšanās kods: Black tie creative. Ģērbieties radoši un eleganti, lai starotu šajā vakarā! Tīklošanās: izmantojiet unikālo iespēju apmainīties ar idejām un izveidot vērtīgus kontaktus. Filmas pirmizrāde: iedziļinieties mūsu kopienas stāstā un sasniegumos, skatoties aizraujošu filmu.
 "Zvaigžņu Kods" — pasākums, kas mainīs jūsu skatījumu uz tīklošanos un personisko izaugsmi! Atzīmējiet 11. maiju kalendārā un sagatavojieties iespaidīgam vakaram!

Par kopienu: "Publicitātes kods" ir spēcīgs sieviešu tīkls, kas vienojas kopīgās vērtībās un tiecas pēc attīstības un izaugsmes. Kopš dibināšanas 2019. gadā mūsu kopiena ir izaugusi līdz 50 000 sievietēm 30 valstīs. Pievienojieties mums, lai kļūtu par zvaigznem savā pilsētā!

 

Pievienojieties mums un kopā atzīmēsim "Publicitātes kods" divu gadu jubileju Rīgā!

 

Par kopienu šeit: https://www.instagram.com/kod.mm.riga/

 Pasākuma valoda: krievu

Pasākuma ietvaros

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot