logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri rahvusvaheline hübriidkonverents / Art, science and biosphere international hybrid conference

Ce 26.08.2021 09:30 - Se 28.08.2021 19:00
81.00 - 199.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
“Biotoopia” ir starptautiska hibrīda tipa konference, kurā apvienota māksla, zinātne un biosfēra. Konference pirmo reizi notiek no 26. līdz 28. augustam Vīnistu Mākslas muzejā un tiešsaistes platformā “Worksup”. Konference ir angļu valodā.
 
Konferencē ir aicināti piedalīties biologi, mākslinieki, skolotāji, mācību nozaru vadītāji, filozofi, domātāji, kultūras analītiķi un visi citi, kas interesējas par nepieciešamajām izmaiņām domu paradigmās un jaunām mākslas, zinātnes un filozofijas tendencēm.
 
Planēta Zeme nogurst un tai ir drudzis – mēs pastāvošajās klimata izmaiņās un uz ekoloģisko sistēmu sabrukuma robežas ikdienā arvien skaidrāk apzināmies, ka vairs nav iespējams dzīvot pa vecam. Šeit, 21. gadsimta sākumā, mēs cenšamies apturēt sliktos scenārijus, kā arī formulēt jauna veida attiecības starp dabu un cilvēku, kas vienā līmenī rēķinātos ar visām dzīves formām un dzīves vidēm. Lai dotu impulsu šādām izmaiņām,  “Biotoopia” meklē jaunus mākslas, zinātnes un biosfēras savstarpējos sadarbības veidus, lai sagatavotu pamatu jaunu domāšanas modeļu uzplauksmei.
 
Pirmās “Biotoopia” konferences uzmanība tiek vērsta uz ekosistēmām un bioloģisko daudzveidību – mijiedarbības, komunikācijas un intelekta izpausmēm biocenozē, tehnoloģijas lomu dabas pētījumos un posthumanistiskās ētikas jautājumiem. Papildus prezentācijām un diskusijām konferencē nozīmīga vieta ir arī mākslas un mūzikas programmai, kuras saturs un forma atspoguļo konferences galvenās tēmas. Pēdējā dienā notiek instruēts un iedvesmojošs dabas pārgājiens, kur ainavās tiek meklētas un atrastas dažādas mākslinieciskas formas.
 
Lai vārdam būtu spēks, kā arī tiem, kas saskata vēstījumu mākslā, mēs konferencē esam aicinājuši uzstāties pasaules klases influencerus, kā arī plānojuši iesaistīt viņus dialogā ar Igaunijas ekspertiem. Ar programmu varat iepazīties šeit www.biotoopia.ee .
 
Mūsu organizatoriskā darba grupa ievēro Igaunijas Republikas valdības noteiktās prasības publisku pasākumu organizēšanai, kā arī nodrošina visu viesu drošību un labsajūtu.
 
Uz fiziskajā vietā notiekošo konferenci mēs tirgojam ierobežotu skaitu biļešu. Ja Igaunijas Republikas valdība noteiks prasības, kas neļaus organizēt fizisku konferenci plānotajā laikā, tad biļetes izmaksas tiks atlīdzinātas pēc konferences.
 
Organizators patur tiesības veikt izmaiņas programmā.
Pasākuma ietvaros
Pasākumi netika atrasti
Pirkt BIOTOOPIA - Mākslas, zinātnes un biosfēras konference / 1 dienas biļete 26.08. ĀrzemesĀrzemesBIOTOOPIA - Mākslas, zinātnes un biosfēras konference / 1 dienas biļete 26.08. Viinistu Kunstisadam, Igaunija 81.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt BIOTOOPIA - Mākslas, zinātnes un biosfēras konference / 3 dienu biļete ĀrzemesĀrzemesBIOTOOPIA - Mākslas, zinātnes un biosfēras konference / 3 dienu biļete - Viinistu Kunstisadam, Igaunija 199.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt BIOTOOPIA - Mākslas, zinātnes un biosfēras konference / 1 dienas biļete 27.08. ĀrzemesĀrzemesBIOTOOPIA - Mākslas, zinātnes un biosfēras konference / 1 dienas biļete 27.08. Viinistu Kunstisadam, Igaunija 81.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot