logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

NĀKOTNES NOZIEGUMI / ПРЕСТУПЛЕНИЯ БУДУЩЕГО

Ce 22.09.2022 20:40
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
8.64
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Filma tiem, kurus nenobiedēja radikālais "Titāns" - lūk, Deivida Kronenberga izaicinājums - izsmalcināta šausmu filma body horror estētikā, kas runā par mākslas bohēmas izklaides iezīmēm tuvākajā nākotnē.
Šokējošu ainu pārpilnības dēļ  Netflix šo filmu demonstrēt atteicās. "Domāju, ka viņi ir pārāk konservatīvi," iesmej Kronenbergs,  “tomēr esmu pārliecināts, ka jūtīgākie skatītāji izskries no zāles jau piektajā minūtē, bet pārējie, iespējams, neizturēs pēdējās divdesmit. Daži bija tuvu panikas lēkmei, pēc manām domām - tā ir pilnīgi dabiska reakcija”.
Nu, ko - esiet apdomīgi un reāli izvērtējiet savus spēkus!
 
 
NĀKOTNES NOZIEGUMI   

Crimes of the Future         
Kanāda, Apvienotā Karaliste, 2022, 110 min
Režisors: Deivids Kronenbergs
Lomās: Vigo Mortensensens, Lea Seidū, Kristena Stjuarte un citi.
 
Mūsu planēta aizvien ir saistoša, tomēr pagalam drūma vieta, kurā nākotne rādās neskaidra un nosacīta. Fantastiskas ainavas ar pamestām pilsētām un smirdīgām pludmalēm šur tur mijas ar izkaisītām futūristiskām stikla un metāla konstrukcijām, ko ik pa laikam izgaismo noguruši saules stari.
Cilvēki ir patvērušies no postošās iznīcības īpaši pielāgotās mājvietās, ķermeņi ir pielāgojušies mainīgajai videi, izraisot negaidītas mutācijas.
Taču evolūcija ir skārusi visas dzīves jomas, un kultūras vidē ir notikušas nenovēršamas pārmaiņas. Vecmodīgo un garlaicīgo postmodernismu ir nomainījis perversais "supermodernisms". Jaunā realitāte nodiktēja jaunos noteikumus, un gara teātris pārvērtās par ķermeņa templi, sekojot apgaismoto lozungam: "Ķirurģija ir jaunais sekss". Tāpēc modē ir nācis īpašs performatīvās mākslas veids - publiskā ķirurģija. Cik lielā mērā jūs varat padarīt savu ķermeni par mākslas objektu? Kur atrodas pieļaujamo eksperimentu robežas? Vietējie snobi, estēti un hipsteri pulcējas uz modernu izklaidi, kurā tiek pētītas ķermeņa robežas piedāvātajos apstākļos. To centrā ir "ķirurģiskās performances mākslinieks", kuru burtiski no iekšpuses plosa viņa iekšējais demiurgs. Viņš un viņa partnere savā ķermenī audzē arvien vairāk negaidītu iekšējo orgānu, publiski demonstrējot šīs metamorfozes - pārvēršot ķirurģiskās operācijas par izsmalcinātiem šoviem. Šīs mākslinieciskās izrādes rūpīgi uzrauga īpaši dienesti, kas kontrolē ne tikai apmeklētājus, bet visu procesu. Taču pienāk brīdis, kad intīmie eksperimenti aiziet par tālu, situācija kļūst nekontrolējama un izraisa neparedzamas sekas. Stāsts sāk attīstīties milzu ātrumā, un, lai izdzīvotu, galvenajam filmas varonim ir jāspēlē šokējošākā izrāde savā karjerā.
Filma tiek raksturota kā radikāls, vizionārs un bezkompromisa kino, taču režisoram ir izdevies saglabāt līdzsvaru starp provokatīviem un šokējošiem elementiem. Tas ir erotiski satraucošs body horror šausmu stāsts, hipnotizējošs mēģinājums pētīt mākslu, evolūciju, tehnoloģijas un transhumānismu.
Futūristiskais uzstādījums, izsmalcinātie vizuālie tēli un draudīgais skaņu celiņš rada milzīgu spriedzi, liekot iedziļināties notiekošajā, arī filmas beigās skatītājam paliek daudz jautājumu, bet atbildes uz tiem būs vien jāmeklē pašam.
"Iespējams, šī ir šā gada šokējošākā šausmu filma," raksta laikraksta "New York Post" recenzents, norādot uz Kronenberga vizuālajiem efektiem. - taču, lai tos ieraudzītu, vispirms ir jādabū rokas nost no acīm."
 
UZMANĪBU:FILMA IETVER ĀRKĀRTĒJAS CIETSIRDĪBAS UN VARDARBĪBAS AINAS.
JA JŪS TAS VARĒTU ŠOKĒT, IESAKĀM NEAPMEKLĒT ŠĪS FILMAS SEANSUS.
 
Oriģinālvaloda: angļu
Sinhronais tulkojums JŪSU audio austiņās*: latviešu, krievu

* Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus varat saņemt pret 1€ ķīlu. Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītaju zāles.
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
NĀKOTNES NOZIEGUMI / ПРЕСТУПЛЕНИЯ БУДУЩЕГО Ce 22.09.2022 20:40 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE 8.64
Pasākums NĀKOTNES NOZIEGUMI / ПРЕСТУПЛЕНИЯ БУДУЩЕГО
Datums / Laiks Ce 22.09.2022 20:40
Norises vieta Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
Cena 8.64
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: angļu
Filmas tulkojums: tiek nodrošināts JŪSU audio austiņās* latviešu valodā un krievu valodā
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~110 min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma
 
*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus varat saņemt pret 1€ ķīlu. Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītāju zāles.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Festivālu aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008254376
Pasākums NĀKOTNES NOZIEGUMI / ПРЕСТУПЛЕНИЯ БУДУЩЕГО
Datums / Laiks Ce 22.09.2022 20:40
Norises vieta Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
Cena 8.64
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots RADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE IzpārdotsIzpārdotsRADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Izpārdots RADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE IzpārdotsIzpārdotsRADOŠĀ TIKŠANĀS AR KIRILU SEREBREŅŅIKOVU UN FILMAS 'ČAIKOVSKA SIEVA' PIRMIZRĀDE Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Pirkt NEGAIDĪTAS BEIGAS / НЕОЖИДАННЫЙ ФИНАЛ NEGAIDĪTAS BEIGAS / НЕОЖИДАННЫЙ ФИНАЛ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.64
Pirkt LĒMUMS AIZIET / РЕШЕНИЕ УЙТИ LĒMUMS AIZIET / РЕШЕНИЕ УЙТИ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.64
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot