Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Weekend Festival Baltic / One day ticket for 18.08

Se 18.08.2018 14:00
PÄRNU RAND
Weekend Festival Baltic

Lielākais festivāls Baltijā, Weekend Festival Baltic šovasar ar grandiozu mākslinieku sastāvu atgriežas Pērnavas pludmalē. Trīs dienas, no 17. līdz 18. augustam uz skatuves kāps desmitiem pasaulē labāko elektroniskās mūzikas izpildītāju un sniegs klātesošajiem neaizmirstamu šovu.

Weekend Festival Baltic plašākai publikai piedāvā pirmos oficiāli apstiprinātos māksliniekus:pasaulē finansiāli veiksmīgākais un pieprasītākais DJ un producents no Francijas  DAVID GUETTA, kura super-hiti “Titanium”, “When Love Takes Over”, “Without You”, “She Wolf” u.c. ir iekarojuši neskaitāmas mūzikas TOP-u virsotnes; Grammy balvu ieguvējs un pasaules elektroniskās deju mūzikas ikona no Nīderlandes AFROJACK; “underground” repa karaļi, duets no Ņūorleānas $UICIDEBOY$; hitu “Nobody To Love” “Changing” u.c. autori, drum’n’bass DJ duets no Lielbritānijas SIGMA; pēdējā laika sensacionālākā hita “Mans Not Hot” autors, reperis, komiķis un aktieris no Anglijas BIG SHAQ; jaunā zvaigzne, DJ un producents no Holandes OLIVER HELDENS; amerikāņu DJ un elektroniskās deju mūzikas producents SLUSHII; kā arī deju mūzikas trio no Krievijas SWANKY TUNES.

Weekend Festival Baltic ceturto gadu pēc kārtas piedāvās neaizmirstamu festivāla programmu uz vairākām skatuvēm, kā arī daudzas citas atrakcijas fesitvāla teritorijā un telšu pilsētiņā.

Šogad festivāla viesus gaidīs 4 skatuves, uz kurām 3 dienu laikā spēlēs vairāk nekā 80 mākslinieki.
Nākamie festivāla mākslinieki tiks paziņoti jau 5. februārī.
Festivāla biļešu publiskā pārdošana sāksies 6. februārī plkst. 10:00.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Weekend Festival Baltic / One day ticket for 18.08 Se 18.08.2018 14:00 PÄRNU RAND
Der zināt
1 dienu biļete 69 EUR   
1 dienu PRIORITY biļete 109 EUR  
1 dienu VIP biļete 159 EUR

Uzmanību! Biļešu cenas pieaugs!

Informācija par biļetēm:
1 dienas biļete - tiek apmainīta pret speciālu aproci norises vietā pasākuma dienā. Neierobežots ieejas - izejas reižu skaits festivāla teritorijā līdz plkst. 23:30
1 dienas PRIORITY biļete - tiek apmainīta pret speciālu aproci norises vietā pasākuma dienā. Neierobežots ieejas - izejas reižu skaits festivāla teritorijā līdz plkst. 23:30. Atpūtas zona ar atsevišķu bāru un tualetēm, ātrāka ieeja festivālā.
1 dienas VIP biļete - tiek apmainīta pret speciālu aproci norises vietā pasākuma dienā. Neierobežots ieejas - izejas reižu skaits festivāla teritorijā. Atsevišķa ieeja festivāla teritorijā, īpaša VIP zona blakus galvenajai skatuvei ar atsevišķu bāru un tualetēm. Iespēja pasūtīt VIP galdiņu, iznomāt ložu un vietu restorānā "Raimond". Uzmanību - VIP zonā atļauts atrasties tikai pilngadīgām personām, vecumā no 18 gadiem!

Papildus informācija:

Durvis atveras: 16.08. plkst. 15:00, 17.08. un 18.08. plkst. 14:00
Pasākumu ieteicams apmeklēt no 16 gadu vecuma

Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 1 EUR - 18 EUR apmērā!
 
Norises vieta
Pärnu linn Pärnu Igaunija
Organizators
Weekend Festival Baltic OÜ
Kaupmehe 12-2 Tallinn Harju
Pasākumi šajā norises vietā