logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

FERRATUM WORLD RX OF RĪGA-LATVIA. FIA PASAULES RALLIJKROSA POSMS LATVIJĀ

Se 03.09.2022 08:00 - Sv 04.09.2022 17:00
10.00 - 300.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 

Rīgā jau vēlreiz atgriežas FIA pasaules rallijkrosa čempionāts – bet šogad pilnīgi jaunā formātā – jo pasaules ātrākie rallijkrosa piloti par uzvaru sacentīsies ar elektroauto! Pie tam, arī šogad Biķernieku trase uzņems pasaules čempionāta rallijkrosā dubultposmu, kas skatītājiem nozīmē – divreiz vairāk kvalifikācijas braucienu un divreiz vairāk finālu!

Rīgā norisināsies arī FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta posms RX1 klasē, kurā dalībnieki sacentīsies ar tik pierastajām iekšdedzes dzinēju automašīnām. Tāpat Biķernieku trasē uz starta līnijas stāsies arī FIA RX2e sacensību dalībnieki, kuri startēs ar pilnīgi identiskiem elektroauto, uzvarētāja noskaidrošanu uzticot katra braucēja prasmēm un taktikai.

Skatītāju ērtībām šogad izveidoti vairākas skatu vietas – gan tribīnes, gan arī stāvvietu zona

A sektors – skatītāju visiecienītākā skatu vieta. No A tribīnes skatītājiem pārredzama visa rallijkrosa trase, bet īpaši labi redzama starta taisne un pirmie trases līkumi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Ieeja pa Biķernieku trases galvenajiem vārtiem. Biļete ietver piekļuvi dalībnieku parkam. Skatītājiem ir iespēja iegādāties autostāvvietas biļeti abām sacensību dienām, izvēloties Autostāvvietu 1.

B sektors – No B sektora vistuvāk būs redzamas starta taisnē un pirmajos līkumos notiekošās cīņas par vadošajām pozīcijām braucienā. Ieeja pa Biķernieku trases galvenajiem vārtiem. Biļete ietver piekļuvi dalībnieku parkam. Skatītājiem ir iespēja iegādāties autostāvvietas biļeti abām sacensību dienām, izvēloties Autostāvvietu 1.

C sektors – Pēc vairāku gadu pārtraukuma, šogad tiks atjaunots C sektors, kas atradīsies tiešā lielā tramplīna tuvumā, ļaujot pārredzēt jaudīgo sporta automašīnu veiktspēju. Ieeja no Biķernieku ielas. Biļete ietver piekļuvi dalībnieku parkam – nokļūšana tajā pa norādīto ceļu apkārt trasei. Skatītājiem ir iespēja iegādāties autostāvvietas biļeti abām sacensību dienām, izvēloties Autostāvvietu 2.

D sektors – No D tribīnes skatītājiem pārredzami aptuveni 50% trases, daļu no tribīnes sedz jumts. Ieeja pa Biķernieku trases galvenajiem vārtiem. Biļete ietver piekļuvi dalībnieku parkam. Skatītājiem ir iespēja iegādāties autostāvvietas biļeti abām sacensību dienām, izvēloties Autostāvvietu 1.

E sektors – Tiks izvietots tiešā Biķernieku trases unikālākā posma – paralēlo tramplīnu tuvumā. Ieeja no Biķernieku ielas. Biļete ietver piekļuvi dalībnieku parkam – nokļūšana tajā pa norādīto ceļu apkārt trasei. Skatītājiem ir iespēja iegādāties autostāvvietas biļeti abām sacensību dienām, izvēloties Autostāvvietu 2.

Stāvvietu sektors – Izvietots teritorijā, aptverot grants sekciju zonu. Ieeja no Biķernieku ielas. Biļete ietver piekļuvi dalībnieku parkam – nokļūšana tajā pa norādīto ceļu apkārt trasei. Skatītājiem ir iespēja iegādāties autostāvvietas biļeti abām sacensību dienām, izvēloties Autostāvvietu 2.

VIP zona – Skatītājiem, kuri vēlas īpašas ērtības, šogad izveidota VIP zona ar tribīni, kas atradīsies starta finiša taisnes galā, līdzās trases pirmajam līkumam. Kā ierasts, VIP viesiem tiks servēti dzērieni un uzkodas, kā arī VIP biļete ietvers piekļuvi dalībnieku parkam, kā arī autostāvvietu, kas izvietota netālu no Biķernieku trases galvenās ieejas.
 
AUTOSTĀVVIETU BIĻETES PĒRC ŠEIT

Detalizēta sacensību diena programma tiks publicēta aptuveni mēnesi pirms rallijkrosa sacensībām mājaslapā www.rigarx.com.

Atrodoties sacensību norises vietā, skatītājiem jāievēro visi noteiktie noteikumi un ierobežojumi, kā arī noteikumi, kurus sacensību organizators var darīt zināmus pirms pasākuma norises, kā arī pasākuma laikā. Skatītājiem ir jāievēro apmeklētāju noteikumi, kuri pieejami sacensību oficiālajā mājaslapā www.rigarx.com.
 
 

Vairāk informācijas: https://www.rigarx.com/lv/

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Pirkt AUTOSTĀVVIETA / PARKING. FERRATUM WORLD RX OF RĪGA-LATVIA. FIA PASAULES RALLIJKROSA POSMS LATVIJĀ PopulārsPopulārsAUTOSTĀVVIETA / PARKING. FERRATUM WORLD RX OF RĪGA-LATVIA. FIA PASAULES RALLIJKROSA POSMS LATVIJĀ - Biķernieku kompleksā sporta bāze, Latvija 15.00
Pirkt FERRATUM WORLD RX OF RĪGA-LATVIA. FIA PASAULES RALLIJKROSA POSMS LATVIJĀ PopulārsPopulārsFERRATUM WORLD RX OF RĪGA-LATVIA. FIA PASAULES RALLIJKROSA POSMS LATVIJĀ - Biķernieku kompleksā sporta bāze, Latvija 10.00 - 300.00
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot