logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Ērģeles Vs Klavieres. Muzikāls duelis sveču gaismā.

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 
Ērģeles VS Klavieres. Muzikāls duelis.
 
Unikāls koncerts, kurā satiksies divi instrumentu karaļi – ērģeļu spēks cīnīsies ar klavieru izsmalcinātību, radot muzikālu konfrontāciju.
 
Ērģeļu majestātiskās stabules piepildīs katedrāles telpu ar skaņas spēku, ieskaujot klausītājus noslēpumainības un varenības gaisotnē. Savukārt klavieres kā maigs čuksts mūs aicinās harmonijas un miera pasaulē.
 
Mūziķes Ilona Birģele un Roksana Tarvide atskaņos pasaules leģendārākos opusus ērģelēm un klavierēm – nevis sacenšoties, bet atklājot katra tembra bagātīgo dziļumu.
 
Izskanēs Baha un Rēgera, Franka un Lista, Šopēna un Čaikovska grandiozie skaņdarbi un citi tikpat aizraujoši darbi.
 
Ilona Birģele ir Latvijā un Eiropā atzīta mūziķe, Sv. Jēkaba katedrāles galvenā ērģelniece un vēsturisko ērģeļu festivāla "Latvija – ērģeļu zeme" vadītāja. Absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju un ērģeļspēles zināšanas papildinājusi Enshedes Mūzikas konservatorijā. Ilona Birģele ir neskaitāmu jaundarbu pirmatskaņotāja un ir piedalījusies vairāku albumu ierakstos, regulāri uzstājas Rīgas Domā, kā arī sniegusi koncertus Zviedrijā, Somijā, Čehijā, Holandē, Vācijā, Šveicē, Izraēlā un citur.
 
Pianiste Roksana Tarvide aktīvi muzicē gan kā soliste, gan dažādu kameransambļu sastāvā. Ieguvusi maģistra grādu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un ir dažādu prestižu konkursu, to skaitā Johannesa Brāmsa, Sergeja Taņejeva un Ilmari Hannikainena kameransambļu konkursu laureāte.
 
Ērģeles un klavieres, Ilona Birģele un Roksana Tarvide, 23. martā aicina jūs uz muzikālu dueli!
Šis nebūs vienkārši koncerts, bet gan mākslasdarbs, kas kopā ar gaismas, vizuālo efektu un emociju atmosfēru liks apstāties laikam, aizvedot klausītājus uz maģisko skaņas pasauli.
Nepalaidiet garām unikālu mūzikas notikumu Rīgas Sv. Pāvila baznīcā!

*mūziķi atrodas gan parterā, gan balkonā
**iespējama skatuves dūmu un teātra apgaismojumu izmantošana

Vairāk informācijas: https://okoncert.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot