Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

KAIP TRENIRUOTI IR GYDYTI NUGALĖTOJUS Seminaras treneriams ir sportininkams su Dr. Dr. Homayun Gharavi

Tr 12.12.2018 09:30 - Ce 13.12.2018 17:30
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras
350.00
2018. gada 12.-13. decembrī Viļņā, izstāžu centrā LITEXPO ar Vācijas un Lietuvas Olimpisko komiteju atbalstu notiks divu dienu praktiskais seminārs kinezioterapeitiem, treneriem un sportistiem, ko vadīs Dr. Dr. Homayun Gharavi. Eiropas čempioni Danas Rapšys un Airinė Palšytė, pasaules čempione Yuliya Yefimova, bronzas medaļu Rio olimpiskajās spēlēs ieguvusī Aliaksandra Herasimenia, Eiropas čempions Yauhen Tsurkin, Vācijas futbola leģenda Jürgen Klinsmann - ir tikai daži vārdi no garā olimpiskā trenera un ārsta Dr. Dr. Homayun Gharavi pacientu saraksta. Dr. Dr. Homayun Gharavi ir ieguvis gan medicīnas, gan sporta zinātnes doktora grādu. Kā dažādu Vācijas sporta komandu ārsts viņš ir piedalījies četrās Olimpiskajās spēlēs. Viņš ir Vācijas Lietišķās medicīnas centra dibinātājs un akadēmiskais direktors.

Kā trenēt un ārstēt uzvarētājus.

Divu dienu praktiskais seminārs kinezioterapeitiem, treneriem un sportistiem, ko vadīs Dr. Dr. Homayun Gharavi, 2018. gada 12.-13. decembrī Viļņā.

Eiropas čempioni Danas Rapšys un Airinė Palšytė, pasaules čempione Yuliya Yefimova, bronzas medaļu Rio olimpiskajās spēlēs ieguvusī Aliaksandra Herasimenia, Eiropas čempions Yauhen Tsurkin, Vācijas futbola leģenda Jürgen Klinsmann - ir tikai daži vārdi no garā olimpiskā trenera un ārsta Dr. Dr. Homayun Gharavi pacientu saraksta. Viņu izmantotās metodes bieži vien ir pretrunā ar tradicionālajām medicīnas tehnikām. Tomēr tieši viņa pieeja dod visiespaidīgākos rezultātus.

Dr. Dr. Homayun Gharavi ir ieguvis gan medicīnas, gan sporta zinātnes doktora grādu. Kā dažādu Vācijas sporta komandu ārsts viņš ir piedalījies četrās Olimpiskajās spēlēs. Viņš ir Vācijas Lietišķās medicīnas centra dibinātājs un akadēmiskais direktors.

„Sporta ārsti tika izmantojuši visādas metodes, taču neviena no tām pa īstam nepalīdzēja. Galu galā tika izteikts spriedums - visticamāk, ka no peldēšanas nāksies atteikties. Tikšanās laikā ar Dr. Homayun Gharavi mēs parādījām viņam materiālus. Viņš skaļi iesmējās un sacīja, ka viss būs kārtībā un viņš ir gatavs palīdzēt tikt galā ar problēmu. Faktiski viņš apņēmās mani pilnībā atsāknēt,” stāsta Eiropas peldēšanas čempions Danas Rapšys.

Divu dienu seminārā-simpozijā Dr. Homayun Gharavi atklās pamatprincipus, ar kuru palīdzību viņš spēja saprast, kādā pārvietošanās režīmā ir jāatrodas ķermenim, lai tas saglabātu veselību.

„Kustība ir veselības pamats. Ja nav kustības, nebūs arī veselības,” saka
Dr. Homayun Gharavi.

Viņš atklāj noslēpumu, kā iemācīties sajust, ieklausīties un sadzirdēt savu ķermeni, kā arī to, kā atmest jau bērnībā iepotēto nepareizo attieksmi pret to. Dr. Homayun Gharavi pārstāv Tensegrity tehniku, kas ir īpaša kustību un elpošanas sistēma, kas paredzēta, lai mainītu attieksmi pret spēka vingrojumiem, stiepšanos un fizioterapiju.

Šī būs ir vienīgā Dr. Homayun Gharavi vizīte Lietuvā. Pasākums notiks angļu valodā. Vietu skaits ierobežots.
Semināra programma
12. decembris
Seminārs sākums: plkst. 9.30
Uzstāšanās
9.40 - 11.10 Sportistu vajadzību novērtējums no medicīniskā viedokļa - pret medicīnas standartiem no sportista viedokļa.
11.10 - 13.15 Fiziskās sagatavotības un sporta attīstības uzlabošana/30 sekunžu ilgi ātruma treniņi. Iesildīšanās elites sporta veidos. Iemesls "tāpēc, ka visi tā dara" nav iemesls.
Pusdienas 13.15 - 14.00
14.00-15.30. Spēka spektra nostiprināšana - kā uzlabot sportista rezultātus, izmantojot „Tensegrity” principus.
15.30 - 17.15 PRAKTISKĀS NODARBĪBAS: muskuļu tīkla (fascia) „Tensegrity” izstiepšanās protokols.
Jautājumi
Beigas 17:30.

13. decembris
Seminārs sākums: plkst. 9.30
9.30 - 10.15. Ievainojumu loģika - kā un kāpēc ārstēšana pēc stipriem muskuļu sastiepumiem jāpiemēro ārstēšana.
10.15 - 11.00 Mūsu saprātīgā atbilde uz traumu - kā rīkoties uzreiz pēc traumas gūšanas.
11.00 - 12.30 Mūsdienu paradigma apakšējo muguras sāpju ārstēšanai. Iepazīstināšana ar (mio) refleksoloģiju.
Pusdienas 12.30 - 13.15
13.15 - 15.00 PRAKTISKĀS NODARBĪBAS: manuālās terapijas tehnika sāpju sindroma gadījumā.
15.00 - 17.00 4D PRO BUNGEE: pirms rehabilitācijas un terapijas nodarbības.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
KAIP TRENIRUOTI IR GYDYTI NUGALĖTOJUS Seminaras treneriams ir sportininkams su Dr. Dr. Homayun Gharavi Tr 12.12.2018 09:30 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras 350.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Biļetes cenā iekļautas pusdienas.
Semināra dalībnieki saņems officiālu akadēmisku sertifikātu.

Pasākuma valoda:
angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Ieeja pasākumā: no plkst. 09:00
Norises vieta
Organizators
MB Universalus medijos kanalas
V. Nagevičiaus g. 3 Vilnius