No results have been found for your request.
Loading...
Reload

ŠERLOKS HOLMSS: MISIS HADSONES SAPŅI / ШЕРЛОК ХОЛМС: СНЫ МИССИС ХАДСОН

Th 28/03/2019 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
17.50 - 25.00
Pēdējos gados stāsts par Šerloku Holmsu atkal ir kļuvis ļoti populārs, it īpaši kino pasaulē. Šķiet, ka mēs esam redzējuši visus iespējamos variantus: veco Holmsu, jauno Holmsu, Holmsu viņa vēsturiskajā laikā un mūsdienu Holmsu, Holmsa piedzīvojumus no paša Holmsa skatpunkta un no Vatsona skatpunkta, klasisko versiju un avangarda traktējumu.

Taču Holmsa dzīvesstāstu no misis Hadsonas skatpunkta mēs joprojām neesam redzējuši. Un ko tad, ja viņa par visu šo tikai sapņojusi? ..

Klaunādes žanrs ļaus ne tikai radīt misis Hadsonas sapņu dīvainās un nereālās pasaules, bet arī apspēlēt visus dižā detektīva slavenos tēlus vieglajā, jautrajā formā.

More information: http://www.trd.lv

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
ŠERLOKS HOLMSS: MISIS HADSONES SAPŅI / ШЕРЛОК ХОЛМС: СНЫ МИССИС ХАДСОН Th 28/03/2019 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris 17.50 - 25.00
Good to know
Ticketing service fee 0.60 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
12+
Skolēniem, pilna laika studentiem 20% atlaide biļešu iegādei., Pensionāriem un skatītājiem ar īpašām vajadzībām (I un II invaliditātes grupa) 30% atlaide biļešu iegādei. Nākot uz izrādi, pie ieejas jāuzrāda derīga apliecība!
Promoter
Other dates Same promoter Same venue