logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

ATCELTS - PAR SPĪTI / ВОПРЕКИ

Sa 10/07/2021 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Cienījamie skatītāji!
 10. jūlija plkst. 19.00

 izrāde «PAR SPĪTI» tiek atcelta!
Iegādātas biļetes var samainīt vai nodot  M. Čehova Rīgas Krievu teātra kasē
līdz 23. jūlijam.
Naudu par biļetēm, kas iegādātas Biļešu Serviss tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu.  līdz 23. jūlijam.
 
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
 

More information: http://www.mct.lv

Event Date / Time Venue  
ATCELTS - PAR SPĪTI / ВОПРЕКИ Sa 10/07/2021 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Good to know
 
Skolēniem, pilna laika studentiem 20% atlaide biļešu iegādei., Pensionāriem un skatītājiem ar īpašām vajadzībām (I un II invaliditātes grupa) 30% atlaide biļešu iegādei. Nākot uz izrādi, pie ieejas jāuzrāda derīga apliecība!

Skatītājiem ratiņkrēslos ir īpaši pielāgotas vietas Lielajā zālē. Pērkot biļetes teātra kasē, skatītājiem ratiņkrēslos un viņu pavadoņiem tiek piemērota 50% atlaide.
 

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka, pērkot biļetes, Jūs piekrītat izrādes apmeklēšanas noteikumiem, kuri ir spēkā esošajā brīdī. Noteikumu neievērošanas gadījumā izrādes apmeklējums nebūs iespējams, bet nauda pēc 2021. gada 15. jūnija iegādāto biļeti netiks atgriezta (saskaņā ar pakalpojumu iegādes darījumu regulējošo tiesību aktu). Lūdzam pirms biļešu iegādes uzmanīgi iepazīties ar visiem noteikumiem!

Pasākums ar atvieglotiem drošības pasākumiem. Pircējs, iegādājoties biļetes apstiprina, ka ir iepazinies ar šiem NOTEIKUMIEM

 

BIĻEŠU PERSONALIZĀCIJA OBLIGĀTA: https://rb.gy/kuncn1


Before purchasing tickets, please pay attention to the national rules regarding Covid-19 restrictions on events and their participants. When making a purchase, the consumer agrees to abide by the national epidemiological rules regarding the attendance of the event.

The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Promoter
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris VSIA
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris VSIA
Kaļķu iela 16 LV-1050 Rīga
Reg. no: 40003793653
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket PAR SPĪTI / ВОПРЕКИ PopularPopularPAR SPĪTI / ВОПРЕКИ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvia 14.00 - 24.00
-30%
Buy ticket PAR SPĪTI / ВОПРЕКИ PopularPopularPAR SPĪTI / ВОПРЕКИ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvia 17.50 - 30.00
Go Green and choose SmartTicket. With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!