logo
Select period
Search from map
Menu
Search from map
Select period

Low Roar (pārcelts no 13/05/22)

Tu 22/11/2022 20:00
Palladium Rīga
25.00 - 35.00
TIKS PĀRCELTS LOW ROAR KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM
 
Low Roar 13. maijā paredzētais koncerts koncertzālē Palladium Rīga tiks pārcelts. Jaunais koncerta datums tiks izziņots tuvākajā laikā. Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno pārcelto koncertu datumu. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums rakstīt uz info@bdg.lv.

Ziņojums no mākslinieka: 
 
Dārgie draugi,
Ar lielu nožēlu Low Roar plānotā koncertturneja tiek pārcelta.
Bija laiks, kad koncertturnejas radīja patīkamu satraukumu, bet tagad, ņemot vērā visu, ko mēs piedzīvojam, mēs jūtam tās nepieciešamību atlikt uz vēlāku laiku, kad situācija uzlabosies.
Ticiet man — es biju tik lielā sajūsmā un cerēju atkal piedzīvot dzīvās uzstāšanās, tomēr laiks šobrīd nav tam piemērots.
Šīs nav koncertturnejas beigas un mēs noteikti drīz tiksimies. Līdz tam būsim sagatavojuši daudz aizraujošus jaunumus.
Paldies par atbalstu un sapratni.
Low Roar

 

LOW ROAR UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA

Ar delikātu folkmūzikas skanējumu, kas piepildīts ar nostalģiju un maigumu, 13. maijā koncertzālē Palladium Rīga pirmo reizi viesosies ambientā postroka elektroniskās mūzikas grupa Low Roar. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā. 

Low Roar ir amerikāņa-islandieša Ryan Karazija projekts, kura mūzikai raksturīgs gaisīgas un ambientas skaņas. Ryan Karazija ir mākslinieks - ceļotājs, tomēr viņa ceļojums dzīvē un mūzikā nav tikai par viņu pašu. Tas iekļauj arī klausītājus, kuri mākslinieka mūzikā atrod ceļu, pa kuru vēlas iet, vai sajūtu, kuru jau sen bija meklējuši. Pēc sadarbības ar indīroka grupu Audrye Sessions, Ryan Karazija pārcēlās uz Islandi, kur arī aizsāka savu jauno projektu. Pēc pārcelšanās mākslinieks pievērsās daudz intravertākai un intīmākai mūzikas skaņai, ko lielā mērā ietekmēja Islandes vietējās folkgrupas. Kopā ar “Tonequake Records” 2011. gada 1. novembrī Low Roar izdeva savu debijas albumu “Low Roar”.

Low Roar muzikālā daiļrade ir bijusi salīdzināta ar tādām grupām kā Keaton Henson un Bon Iver. Delikāts, folka, ambientās mūzikas skanējums, kas piepildīts ar nostalģiju, maigumu un ilgām. Low Roar otrais 2014. gadā izdotais albums “0” bija grupas izrāviens. Pēc daudzām lieliskām mūzikas kritiķu atsauksmēm, Low Roar devās koncertturnejā pa visu pasauli. Albuma “0” estētika tika salīdzināta ar Radiohead un Sigur Rós, galvenokārt pateicoties tā izsmalcinātam, brīžiem gandrīz episkajam skanējumam. 

Tomēr labākais vēl tikai sekoja. 2016. gadā, atrodoties Islandē, videospēļu pasaules leģenda Hideo Kojima atklāja Low Roar mūziku, iepērkoties veikalā. Pēc tam, kad Sony sazinājās ar mākslinieku, Hideo Kojima izvēlējās Low Roar mūziku savai spēlei “Death Stranding”. Grupas dziesmas tika iekļautas spēles reklāmas klipā, kas tika izdots 2016. gadā. Pēc pirmizrādes amerikāņu-islandiešu projektu atklāja simtiem tūkstošu klausītāju visā pasaulē. Darbs ar Kojimu bija nozīmīgs pagrieziena punkts Low Roar muzikālajā karjerā. Kojima raksturo Low Roar mūziku kā juteklisku un unikālu.

Low Roar jaunākais albums "maybe tomorrow…", kura ietvaros grupa viesosies pie mums, koncertzālē Palladium, tika izdots pērnā gada vasarā. Albuma dziesmām raksturīgas maigas un nomierinošas skaņas ar īpašu, emocionālu sajūtu. Šis albums ir viens no izteiksmīgākajiem Low Roar daiļradē, jo tam pievienots pilnīgi jauns mākslinieka Ryan Karazija skanējums, kas pilnībā iekļauj klausītājus tā stāstā.

Jaunums – “Droša biļete”. Pasākuma rīkotājs SIA” BDG concerts” garantē, ka koncerta atcelšanas vai pārcelšanas gadījumā, pircējs par koncerta biļeti samaksāto naudu saņems 2 nedēļu laikā, pēc pieprasījuma (aizpildītas pieteikuma formas) iesniegšanas. “Droša biļete” nodrošina papildus garantiju, ka pandēmijas dēļ pārcelto vai atcelto koncertu biļešu samaksātā nauda tiks atgriezta daudz īsākā laikā, nekā to nodrošina valstī pastāvošie regulējumi.

More information: http://www.lowroarmusic.com

Event Date / Time Venue Price  
Low Roar (pārcelts no 13/05/22) Tu 22/11/2022 20:00 Palladium Rīga 25.00 - 35.00
Event Low Roar (pārcelts no 13/05/22)
Date / Time Tu 22/11/2022 20:00
Venue Palladium Rīga
Price 25.00 - 35.00
Good to know
Ticketing service fee 1.00 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.

Attention! In accordance with the COVID-19 restrictions imposed in Latvia for the holding of public events, entrance to the concert will be allowed upon presenting a certificate confirming the fact of vaccination or recovering of Covid-19.

When attending the event, it is mandatory to present a personal identification document, ticket and a valid COVID-19 certificate. The certificate can be downloaded at www.Covid19sertifikats.lv.

However, please note that the Covid-19 restrictions are subject to change and the concert will be organised according to the regulations in force for holding public events.

Tickets are forbidden to use in any competitions and campaigns without the concert promoter permission.

Any age visitor should have a separate entrance ticket for the event.

There are no age restrictions for event attendees but parents who do not accompany their minors underage of 16 to the event have to take in mind that according to the law of Latvia their minors can’t be on the streets after 10 PM.  

For visitors with disabilities:
A limited-capacity wheelchair platform is available. Discounts are not applicable. A visitor in a wheelchair with companion requires one ticket.

It is presumed, when purchasing Tickets and/or entering or trying to enter the territory of the event, the Visitor is acquainted with these terms and conditions and undertakes to observe them, as well as the laws of the Republic of Latvia. 

Event schedule:
19:00 doors open
20:00 start of the program


The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvia
Promoter
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106 Rīga LV-1007 Rīga
Reg. no: 40103422688
Event Low Roar (pārcelts no 13/05/22)
Date / Time Tu 22/11/2022 20:00
Venue Palladium Rīga
Price 25.00 - 35.00
Same promoter Same venue
Buy ticket Moonchild (Pārcelts no 18.03.22.) Moonchild (Pārcelts no 18.03.22.) Palladium Rīga, Latvia 25.00 - 29.00
Buy ticket Opeth - In Cauda Veneum (Pārcelts no 11.03.21 un 16.09.21.) Opeth - In Cauda Veneum (Pārcelts no 11.03.21 un 16.09.21.) Palladium Rīga, Latvia 39.00 - 49.00
Buy ticket Sting - My Songs (Pārcelts no 05.03.2022) PopularPopularSting - My Songs (Pārcelts no 05.03.2022) Arēna Rīga, Latvia 50.20 - 100.20
Buy ticket IN FLAMES PopularPopularIN FLAMES Palladium Rīga, Latvia 35.00 - 45.00
No results have been found for your request.
Loading...
Reload