logo
Select period
Search from map
Menu

Louis Tomlinson - Faith In the Future Tour 2023

Th 07/09/2023 20:00
Arēna Rīga
Grupas “One Direction” dalībnieks Luiss Tomlinsons nākamā gada rudenī uzstāsies Baltijas valstīs

Patiešām neticami! Daudzu jauniešu sapnis piepildīsies jau nākamā gada rudenī, jo pasaules slavenais dziedātājs Luiss Tomlinsons dosies koncerttūrē “Faith In the Future Tour 2023”. Šī būs pirmā reize, kad Luiss viesosies arī Baltijas valstīs! 7. septembrī Luiss uzstāsies “Arēnā Rīga”, Latvijā, 5.septembrī - Igaunijā, “Saku Arena”, Tallinā, un 8.septembrī - Lietuvā, “Zalgiris Arena” Kauņā. Koncertus Baltijas valstīs organizē mūzikas aģentūra “8 Days A Week”.

Luiss Tomlinsons ir īsta popmūzikas superzvaigzne no Lielbritānijas, kurš plašāku atpazīstamību guva kā pasaulslavenās grupas “One Direction” dalībnieks. Savukārt, savu solo karjeru Luiss uzsāka salīdzinoši nesen. Pandēmijas, proti, divu gadu izolēšanās laikā mūziķis varēja atpūsties no “One Direction” darbības, lai pievērstos savai mūzikai, caur kuru viņš var būt vispatiesākais un parādīt to, kas pašam patiesi ir svarīgs. Bez šaubām var teikt, ka Luiss ir ļoti talantīgs mūziķis ar lielu potenciālu un spožu nākotni.

Pasteidzies un iegādājies savu biļeti lētāk! Oficiālā biļešu tirdzniecība sāksies jau 21. oktobrī plkst. 11.00. Biļešu tirdzniecību nodrošina “Biļešu serviss”. Tomēr visiem kvēlākajiem Luisa faniem būs unikāla iespēja iegādāties biļetes ātrāk un lētāk jau no 19. oktobra plkst. 11.00. Kā? Pavisam vienārši! Raksti ziņu “8 Days A Week” Facebook vai www.8dw.lt, saņem īpašo kodu un ietaupi! Kods būs derīgs ļoti ierobežotu laiku – līdz 21. oktobra plkst. 11.00.

Kopš Luiss vairs nedzīvo grupas ēnā, viņš ir kļuvis tik pašpārliecināts par savām idejām, radošo darbību un mūziku, kā vēl nekad. Tagad dziedātājs piepilda arēnas no Meksikas līdz pat Parīzei. Luiss Tomlinsons ir pat uzstādījis Ginesa rekordu – 2020. gadā viņš pārdeva vairāk kā 160 tūkstošus biļešu uz Londonas virtuālo koncertu un kļuva par solo izpildītāju, kurš ir pārdevis visvairāk biļešu uz tiešraides pasākumu. Šis sasniegums vien apliecina Luisa spējas uzrunāt klausītāju ar savu unikālo mūziku un satriecošo izpildījumu.

Ja vēl neesi to izdarījis, tad noteikti noklausies Luisa Tomlinsona jaunāko super hītu “Bigger Than Me” 
https://youtu.be/Ece21themfE

Viņa sniegums grupā “One Direction” ir neizmērojams. Viņi viennozīmīgi bija viena no veiksmīgākajām puišu grupām mūzikas vēsturē, izpārdodot koncertus dažu minūšu laikā un iekarojot miljoniem jauniešu sirdis. Lai gan pastāv uzskats, ka grupas seja ir Harijs Stails, Luiss bija galvenais dziesmu autors. Tagad gan grupas puiši dzīvo katrs savu dzīvi, bet viņu popularitāte joprojām ir iespaidīga. Luisam ir ievērojams skaits sekotāju sociālajos tīklos. “Instagram” viņa sekotāju skaits sasniedz gandrīz 19 miljonus, bet “Twitter” šis skaitlis ir vēl lielāks – 36 miljoni.

Savu pirmo LP “Walls” Luiss Tomlinsons izdeva neilgi pirms pandēmijas, bet šobrīd Luiss jau gatavojas otrā albuma “Faith In The Future” iznākšanai šī gada 11. novembrī. Tieši ar šo albumu viņš mūs iepazīstinās tuvāk nākamā gada 7. septembra koncertā “Arēnā Rīga”.  Kritiķi jau vēsta, ka jaunais albums būs nopietnāks un dvēseliskāks nekā iepriekšējais. Mūziķis tajā demonstrē savas daudzpusīgās dziesmu rakstīšanas prasmes un saglabā autentiskumu ikvienā jaunā albuma skaņdarbā. Albuma tapšanā piedalījušies tādas atpazīstamas personas kā Roberts Hārvijs, Dans Grečs, grupas “Hurts” dalībnieks Teo Hačkrafts un daudzi citi.

Noklausies dziesmu “Walls” no Luisa pirmā albuma ar tādu pašu nosaukumu
https://youtu.be/ASt2TJ48r6k

Kā saka pats Luiss Tomlinsons, viņa misija mūzikā nav rakstīt Holivudas dziesmas, kurās tiktu runāts par neprātīgu mīlestību. Viņam tas šķiet garlaicīgi. Pats viņš nāk no Anglijas ziemeļiem un ir izaudzis ar tādām mūzikas grupām kā “Arctic Monkeys” un “Oasis”, kas, viņaprāt, pacilātā veidā stāsta cilvēciskus stāstus. Tieši to Luiss uzskata par mūzikas pamatvērtību. Luiss nav tikai labs popmūzikas mākslinieks. Mūsdienās tādu ir daudz. Luiss ir patiesi labs cilvēks. Jau daudzus gadus mūziķis velta savu uzmanību, laiku un ienākumus labdarībai, jo īpaši bērnu slimnīcām un patversmēm, tāpat arī Apvienoto Nāciju Starptautiskajam Bērnu fondam jeb UNICEF un “Black Lives Matter” kustībai. Viņa tuvinieki smīn par to, ka Luisam “sliktās dienas” ir lieliskākais laiks, lai darītu kādu citu laimīgu.

“Faith in the Future” koncerttūre būs spēcīga un grandioza. Visu mūzikas pasauli intriģē Luisa jaunais veikums. Pats mūziķis gan smejas, ka dzīve ceļā viņam sagādā daudz vairāk prieka, kā vajadzētu. Katru nakti viņš guļ tūres autobusā kopā ar savu komandu un patiesi to izbauda. Lai gan pēdējā laikā tiek daudz runāts par šāda dzīvesveida kaitīgo ietekmi uz emocionālo veselību (Šons Mendess, Džastins Bībers un daudzi citi atpazīstami mākslinieki ir pat atcēluši savas tūres), šķiet Luiss ar to lieliski tiek galā. Pēdējā gada laikā viņš ir koncertējis aptuveni 100 vietās un priecējis vairāk kā pusi miljona fanu.
 
Ieskaties aizkadra video no Luisa koncerttūres Āzijā un Austrālijā 2022. gadā
https://youtu.be/sZURsn86M3E

Jā, šie koncerti viennozīmīgi atšķirsies no citiem “8 Days A Week” pasākumiem. Trīs iespaidīgi koncerti un pasaules mēroga popmūzikas superzvaigzne. Varam apsolīt neaizmirstamu šovu un emocijām bagātu piedzīvojumu.  Un, kas zina, varbūt Luiss Tomlinsons iedvesmos arī Hariju Stailu apciemot Baltijas valstis?

Iepazīstieties ar Luisu:
“Too Young” Live no Sirius XM Studio: https://youtu.be/6uiWQSdYA2o
Uzstāšanās Džeimsa Kordena šovā Late Night: https://youtu.be/jcLKMM7y5ns
Īpašie jautājumi un atbildes no Londonas ar Luisu: https://youtu.be/dnUIVKjUfl8
Bigger Than Me uzstāšanās no Milānas: https://youtu.be/j9uHoGDd_q0
Vecais labais hits Miss You: https://youtu.be/inZzcTXYowY
 

More information: http://www.8dw.lt

Event Date / Time Venue Price  
Louis Tomlinson - Faith In the Future Tour 2023 Th 07/09/2023 20:00 Arēna Rīga 51.70
Event Louis Tomlinson - Faith In the Future Tour 2023
Date / Time Th 07/09/2023 20:00
Venue Arēna Rīga
Price 51.70
Good to know
Ticketing service fee 1.20 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
  • Tickets are apllied with Agent fee 0.50 EUR
  • "Venue service fee" 1.20 EUR is added per each ticket.
Age limit to the event: no age limit (up to 18 years old, only accompanied by an adult)
Event language: English
Free entrance to the event: up to 6 years old persons, without occupying a separate seat
Doors open: at 6:30 PM    
Event length: ~3h
Wheelchair accessible: yes

The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvia
Promoter
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
AltSpace building, Islandijos str. 6, LT-01117, Vilnius
Reg. no: 305527276
Event Louis Tomlinson - Faith In the Future Tour 2023
Date / Time Th 07/09/2023 20:00
Venue Arēna Rīga
Price 51.70
Same promoter Same venue
Closed for maintenance Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023 Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023 Siguldas pilsdrupu estrāde
Closed for maintenance M83 - European Tour 2023 PopularPopularM83 - European Tour 2023 Siguldas pilsdrupu estrāde
Closed for maintenance James Bay - European Tour 2023 James Bay - European Tour 2023 Siguldas pilsdrupu estrāde
Closed for maintenance Daði Freyr // im doing a tour // Rīga Daði Freyr // im doing a tour // Rīga Hanzas Perons
No results have been found for your request.
Loading...
Reload