logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

LORDS OF THE SOUND ar programmu 'The music of Hans Zimmer'

Tu 22/11/2022 19:00 - Mo 28/11/2022 21:00
20.90 - 59.90
Show descriptionHide description

Jaunās paaudzes orķestris LORDS OF THE SOUND atgriežas Latvijā ar jaunu programmu “The Music of Hans Zimmer”.

“Spider man 2”, “The Dark Knight”, “Interstellar”, “Gravity”, “Sherlock Holmes”, “Angels & Demons”, “The Da Vinci Code”, “Pearl Harbor”, “Gladiator”, “Mission: Impossible”, “Inception”, “Pirates of the Caribbean”, “Spirit”, “Wonder Woman”, “Madagascar”, “Tears of the Sun” - Hansa Cimmera hīti orķestra LORDS OF THE SOUND izpildījumā!

Hanss Cimmers ir vācu kino komponists, popularitāti ieguvis pēc kulta filmas "Lietus cilvēks" parādīšanās uz ekrāniem. "Radot mūziku "Lietus cilvēkam" es visu laiku domāju: nemēģini pieklusināt varoņus. Nelien pirmajā plānā. Galvenais varonis Reimonds tiešām nesaprot kur atrodas. Viņš pasauli redz ne tā kā mēs... Kāpēc gan neradīt “mūziku pasaulei” kura eksistē tikai viņa galvā?“ – atceras Hanss. Šis darbs bija īsts izrāviens viņa karjerā – Cimmers tika nominēts “Oskara” balvai. Holivudas labākie režisori stājās rindā, lai strādātu ar viņu. Un Hanss atdevās darbam pilnībā, bieži komponējot muziku vienlaicīgi divām vai trīs filmām. Viņa mūzika tā iespaidoja Disneja studiju, ka viņi pasūtīja Cimmeram kompozīciju multfilmai “Karalis Lauva”.  Multfilmas mūzika atnesa komponistam trīs ļoti prestižas balvas – “Oskaru”, ”Zelta globusu” un “Grammy”. Un arī vēlāk Cimmers saņēma  daudzas balvas, patiesi kļūstot par labāko no labākajiem Holivudā. Ļoti reti “Oskara” ceremonija norit bez nominanta Cimmera.
 
Orķestra LORDS OF THE SOUND koncertu jau gūtie panākumi apvienojumā ar labākajiem Hansa Cimmera skaņdarbiem, rokgrupu, spilgtiem vizuālajiem efektiem, spēcīgām solistu un kora vokālajām partijām, visa kolektīva enerģiju un neierobežotu pozitīvismu radīs Jums neaizmirstamas silta vasaras vakara sajūtas, brīnišķīgas pasakas atmosfēru, kas piepildīta ar iecienītākajiem skaņdarbiem simfoniskā skanējumā!

More information: http://www.artpartner.lv

Events
No events were found
Buy ticket LORDS OF THE SOUND ar programmu 'The music of Hans Zimmer' PopularPopularLORDS OF THE SOUND ar programmu 'The music of Hans Zimmer' Arēna Rīga, Latvia 20.90 - 59.90
Go Green and choose SmartTicket. With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket LORDS OF THE SOUND ar programmu 'The music of Hans Zimmer' PopularPopularLORDS OF THE SOUND ar programmu 'The music of Hans Zimmer' Lielais Dzintars, Liepāja, Latvia 24.90 - 49.90
Go Green and choose SmartTicket. With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Loading...
Reload