logo
Select period
Search from map
Menu

Fabrizio Paterlini

Th 13/04/2023 20:00
Palladium Rīga

KLAVIERMŪZIKAS KONCERTS AR ITĀĻU KOMPONISTU UN PIANISTU FABRIZIO PATERLINI

Pavasarī Rīgā koncertu sniegs ievērojams mūsdienu klasiskās mūzikas itāļu komponists un pianists Fabrizio Paterlini koncertzālē Palladium 13. aprīlī. Dziļi aizkustinoši, emocionāli klaviermūzikas skaņdarbi pavadījumā ar vizuālo noformējumu Rīgas jaukākajā koncertvietā padarīs koncerta pieredzi dziļi izjustāku un emocionāli piesātinātāku. Biļetes jau no šodienas pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Fabrizio Paterlini ir viens no pazīstamākajiem itāļu pianistiem, par kuru, iespējams, vēl nav dzirdēts. Viņa nomierinošajai klaviermūzikai ir iespaidīgs fanu pulks visā pasaulē, kuri tikai gaida šo burvīgo notikumu, lai redzētu viņa uzstāšanos klātienē. Fabrizio Paterlini ir dzimis senā Itālijas ziemeļu pilsētā Mantujā, kam ir romantiska un vēsturiski nozīmīga ietekme uz mākslinieka muzikālo daiļradi. Pilsētas elegance un kultūras dziļums caurvij Paterlini izsmalcinātās oriģinālās solo klavierkompozīcijas. 

Gan klausītāji, gan kritiķi dalās pārdomās ar to kā visprecīzāk raksturot Paterlini skaisto mūzikālo skanējumu. Dvēseliski, dziļi emocionāli, sapņaini un smalki. Pats komponists savu darbu raksturo “kā sarkanvīna glāze vasaras vakarā”, apzinoties savu starojošo un nomierinošo iedarbību uz klausītāju. Nereti salīdzināts arī ar tādiem izciliem māksliniekiem kā Ludovico Einaudi, Erik Satie un George Winston.

Pēc izpētes ar vairākiem klavieru solo darbiem (“Viandanze”, “Fragments Found”, “Autumn Stories”, “The Art of the Piano”) 2013. gadā viņš izdeva "Now", savu pirmo mēģinājumu apvienot klavierspēli ar elektroniku un 2017. gadā “Secret Book”, kas ir viņa līdz šim kompozīcijas saturīgākais albums. Klavieres, stīgas un elektronika saplūst kopā jaunā un interesantā formulā, kas ieved Fabrizio mūziku jaunos mūzikas ceļos. 27. janvārī pie klausītājiem nonāks mākslinieka jaunākais “Fifth” albums.

Gaidāmajā koncertā muzikālo izpildījumu papildinās arī vizuāli specefekti, kas padarīs koncerta pieredzi piepildītāku, dziļi izjustāku un emocionāli pilnīgāku. Telpa, skaņa, mūzika un vizuālie materiāli apvienojumā radīs eksistenci brīdim. Pirmajā pusē uzsvaru liekot uz maigi ieskautām animācijām par pašu mākslinieku un otrājā pusē koncentrējoties uz klavierspēli. Fabrizio Paterlini 13. aprīlī Rīgas jaukākajā koncertvietā koncertzālē Palladium. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā.

More information: http://www.fabriziopaterlini.com

Event Date / Time Venue Price  
Fabrizio Paterlini Th 13/04/2023 20:00 Palladium Rīga 29.00 - 45.00
Event Fabrizio Paterlini
Date / Time Th 13/04/2023 20:00
Venue Palladium Rīga
Price 29.00 - 45.00
Good to know
Ticketing service fee 1.00 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
Tickets are forbidden to use in any competitions and campaigns without the concert promoter permission.
 
4-seater tables are available on the balcony - separate places for sale.

Any age visitor should have a separate entrance ticket for the event.
There are no age restrictions for event attendees but parents who do not accompany their minors underage of 16 to the event have to take in mind that according to the law of Latvia their minors can’t be on the streets after 10 PM.  

For visitors with disabilities:
A limited-capacity wheelchair platform is available. Discounts are not applicable. A visitor in a wheelchair with companion requires one ticket.

It is presumed, when purchasing Tickets and/or entering or trying to enter the territory of the event, the Visitor is acquainted with these terms and conditions and undertakes to observe them, as well as the laws of the Republic of Latvia. 

Event schedule:
19:00 doors open
20:00 start of the program


The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvia
Promoter
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Reg. no: 40103422688
Event Fabrizio Paterlini
Date / Time Th 13/04/2023 20:00
Venue Palladium Rīga
Price 29.00 - 45.00
Same promoter Same venue
Closed for maintenance Billy Talent PopularPopularBilly Talent Palladium Rīga
Closed for maintenance Brauciens no Rīgas uz The Weeknd koncertu Tallinā un atpakaļ Brauciens no Rīgas uz The Weeknd koncertu Tallinā un atpakaļ Rīga - Tallina - Rīga
Closed for maintenance 50 Cent - The Final Lap Tour 2023 PopularPopular50 Cent - The Final Lap Tour 2023 Arēna Rīga
Closed for maintenance Il Divo - A New Day Tour Il Divo - A New Day Tour Arēna Rīga
No results have been found for your request.
Loading...
Reload