logo
Select period
Search from map
Menu

Il Divo - A New Day Tour

Tu 24/10/2023 20:00
Arēna Rīga
50.20 - 100.20
IL DIVO ATGRIEŽAS RĪGĀ
 
Pasaules mērogā atzītais vokālais kvartets Il Divo atgriezīsies Latvijā ar koncertu šī gada rudenī, 24. oktobrī, Arēnā Rīga. Talantīgie un pieredzējušie vokālisti, augstvērtīgā un profesionālā manierē, izpildīs sev raksturīgo un unikālo repertuāru, klasiskās mūzikas skanējumā izpildot Josh Groban, Toni Braxton un Frank Sinatra populāros hitus kopā ar orķestri, kā arī dziedot operu ārijas un citus klasiskās mūzikas skaņdarbus popmūzikas stilā. Koncerta īpašais viesis Steven LaBrie. Biļetes par zemāku cenu tirdzniecībā no 19. maija plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. Savukārt, FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 17. maija plkst. 10.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem. 
 
Pasaules slavu Il Divo guvis savā muzikālajā skanējumā apvienojot operas, teātra un mūsdienu popmūzikas skanējumu, kas caur kvartetam raksturīgajām pilnskanīgām harmonijām aizrauj viņu radošās daiļrades klausītājus. Il Divo starptautiskais sastāvs - šveices tenors Urs Bühler, amerikāņu tenors David Miller, franču popdziedātājs un dziesmu autors Sébastien Izambard, kā arī šīs koncerttūres īpašais viesis amerikāņu baritons Steven LaBrie, kurš sniedz ne vien daudzdimensionālu ieskatu klasiskās mūzikas skanējumā popmūzikas aranžijās, bet arī piedāvā koncertu apmeklētājiem izteikti daudzkulturālu koncerta programmu, izpildot to spāņu, angļu, itāļu un franču valodās. 
 
Il Divo pirmsākumi meklējami 2003. gadā, kad mūzikas producents un televīzijas personība Simon Cowell vēlējās radīt jaunu un inovatīvu mūzikas projektu ar mērķi izmantot klasiskās mūzikas elementus savienojumā ar populārām dziesmām. Jaunizveidotā muzikālā projekta Il Divo 2004. gadā izdotais debijas albums “Il Divo” sasniedza plašu popularitāti un lielu komerciālo veiksmi. Albums, kurā līdzās oriģināldziesmām varēja dzirdēt arī superhitu “Unbreak My Heart” jaunā skanējumā, tika atzinīgi vērtēts gan no klausītāju, gan mūzikas kritiķu puses un drīz iekļuva starptautiskās mūzikas industrijas uzmanības centrā, ieņemot mūzikas topu virsotnes 13 valstīs.
 
Il Divo, strauji kļūstot par vienu no veiksmīgākajiem vokālajiem kvartetiem pasaulē, savas karjeras laikā ieguvuši vairākus nozīmīgus apbalvojumus, izdevuši augsti novērtētus un klausītāju iemīļotus albumus, uzstājušies ar pasaules līmeņa māksliniekiem, sadarbojušies ar pasaules slavenākajiem simfoniskajiem orķestriem, izpārdevuši koncertus vairākās pasaules valstīs, kā arī uzstājušies kādreizējam Amerikas prezidentam Barakam Obamam un bijušajai Anglijas karalienei Elizabetei II.
 
Jau šī gada 24. oktobrī Il Divo koncertēs Rīgā, izpildot tādus hitus kā “Regresa a Mi” (Unbreak My Heart), “The Time Of Our Lives” (2006. gada FIFA Pasaules kausa oficiālā dziesma), “I Believe In You” (Je crois en toi), “Hola” (Hello) un daudzus citus. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā no 19. maija.

More information: http://ildivo.com

Event Date / Time Venue Price  
Il Divo - A New Day Tour Tu 24/10/2023 20:00 Arēna Rīga 50.20 - 100.20
Event Il Divo - A New Day Tour
Date / Time Tu 24/10/2023 20:00
Venue Arēna Rīga
Price 50.20 - 100.20
Good to know
Ticketing service fee 1.20 € (including VAT 21%) will be applied for each ticket.
* "Venue service fee" 1,20 EUR is added per each ticket

Tickets are forbidden to use in any competitions and campaigns without the concert promoter permission.

Event schedule:
18:00 doors open
20:00 start of the program

Any age visitor should have a separate entrance ticket for the event.
There are no age restrictions for event attendees but parents who do not accompany their minors underage of 16 to the event have to take in mind that according to the law of Latvia their minors can’t be on the streets after 10 PM.  

For visitors with disabilities:
A limited-capacity wheelchair platform is available. Discounts are not applicable. A visitor in a wheelchair with companion requires one ticket.

It is presumed, when purchasing Tickets and/or entering or trying to enter the territory of the event, the Visitor is acquainted with these terms and conditions and undertakes to observe them, as well as the laws of the Republic of Latvia. Please note that the Covid-19 restrictions are subject to change and the event will be organised according to the regulations in force for holding public events. There are currently no restrictions or regulations on Covid-19 regarding evnet attendance. 


The ticket distributor only acts as an intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvia
Promoter
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Reg. no: 40103422688
Event Il Divo - A New Day Tour
Date / Time Tu 24/10/2023 20:00
Venue Arēna Rīga
Price 50.20 - 100.20
Same promoter Same venue
Buy ticket 50 Cent - The Final Lap Tour 2023 PopularPopular50 Cent - The Final Lap Tour 2023 Arēna Rīga
Buy ticket 50 Cent - The Final Lap Tour 2023 PopularPopular50 Cent - The Final Lap Tour 2023 Arēna Rīga
Buy ticket Aminata - Paisums. Bēgums PopularPopularAminata - Paisums. Bēgums Palladium Rīga
Buy ticket Will Butler & Sister Squares Will Butler & Sister Squares Palladium Rīga
No results have been found for your request.
Loading...
Reload