lat | rus | eng
Norises vieta
Visi Se 30 Sep 19:15 PASAULES BOKSA SUPERSĒRIJU CETURTDAĻFINĀLS: BRIEDIS pret PEREZU. WBC Pasaules titula cīņa / WORLD BOXING SUPER SERIES QUARTER FINAL: BRIEDIS vs PEREZ. WBC World title fight Arēna Rīga, Latvija 20.60 - 175.60 € Sv 17 Dec 12:00 Jaungada Fiksi Šovs Rīgas Kongresu nams , Latvija 10.00 - 30.00 € Se 28 Okt 17:00 RFS - FK Ventspils / SynotTip futbola Virslīga Stadions Arkādija, Latvija 3.00 € Se 04 Nov 19:00 MMA fighter in the cage Kauno sporto halė, Lietuva 8.00 - 25.00 € Pk 08 Sep 18:30 KĀ NEIZDEGT LIELPILSĒTĀ / КАК НЕ ВЫГОРЕТЬ В УСЛОВИЯХ МЕГАПОЛИСА Skolas iela 21 , Latvija 20.00 € Ce 07 Sep 19:00 RIGA IFF PIRMIZRĀDE: Lidojošo mūku templis Kino Splendid Palace, Mazā zāle, Latvija 4.00 - 5.00 € Ce 07 Sep 18:30 Zīmēšanas un gleznošanas kursi iesācējiem IZO Art mākslas studija, Latvija Se 27 Jan 19:00 Meistars un Margarita / Театральная компания Сергея Алдонина и театр им М. Булгагова.Мастер и Маргарита Rīgas Kongresu nams , Latvija 15.00 - 60.00 € Tr 29 Nov 20:00 Rīgas Improvizācijas teātra komanda ARTiŠOK Happy Art Museum, Latvija 7.00 € Pk 27 Okt 22:00 OLJGA BUZOVA koncerts Studio 69, Latvija 25.00 € Se 14 Okt 22:00 MAKS BARSKIH / МАКС БАРСКИХ Studio 69, Latvija 25.00 € Se 19 Aug 21:00 MuseON summer (Mainīts datums un sākuma laiks) Vigvam Lounge, Latvija 5.90 € Se 19 Aug 19:00 STAND UP Comedy Jūrmalā Vigvam Lounge, Latvija 9.00 - 25.00 € Se 26 Aug 20:00 Dāņu kino vasaras festivāls - Ģimene (21217271) Kino Splendid Palace, Mazā zāle, Latvija Pk 20 Okt 19:00 A.S.Puškins Čigāni. Rustem Galičs, Ornella Rudevičs, Ame Roma Kino Splendid Palace, Elizabetes 61, Latvija 10.00 - 30.00 € Se 16 Sep 22:00 Suru.lt live: Lebanon Hanover Klubas Pelėda, Lietuva 13.00 € Ot 14 Nov 19:00 GRAŅONKA / ГРАНЕНКА (Mainīts datums) Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16, Latvija 10.50 - 15.00 € Ot 14 Nov 19:00 JAUKTĀS JŪTAS / СМЕШАННЫЕ ЧУВСТВА (Mainīts datums) Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 20.00 € Sv 10 Sep 14:00 Projekts Gudra Rīga. Zinātniskais šovs PALEONTOLOĢIJA. 7 - 9 gadu vecumam Skola ISMA Premjers, Latvija 27.00 € Se 09 Sep 11:00 DAIĻRADES FESTIVĀLS SVĒTGRĪVĀS / ОСЕННИЙ КЕМП ТВОРЧЕСТВО В СВЯТОУСТЬЕ SVĒTGRĪVAS, Valgundes pagasts, Jelgavas novads, Latvija 30.00 - 165.00 € Sv 07 Jan 12:00 Smilšu animācijas izrāde Krilova Fabulas / Познавательно-развлекательное песочное шоу Басни Крылова Rīgas Kongresu nams , Latvija 10.00 - 25.00 € Ot 22 Aug 10:00 VEĢETĀRĀ VIRTUVE JŪSU VESELĪBAI / ВЕГЕТАРИАНСКАЯ КУХНЯ ДЛЯ ВАШЕГО ЗДОРОВЬЯ Rūpniecības iela 9, dz. 3, Rīga, Latvija 15.00 - 30.00 € Se 09 Sep 10:00 VESELĪBAS DIENA SVĒTGRĪVĀS / ДЕНЬ ЗДОРОВЬЯ В СВЯТОУСТЬЕ SVĒTGRĪVAS, Valgundes pagasts, Jelgavas novads, Latvija 40.00 - 75.00 € Pi 11 Sep 18:30 DRAVJAGUNAS (AJŪRVĒDISKĀS FITOTERAPIJAS) PAMATI / ОСНОВЫ ДРАВЬЯГУНЫ (АЮРВЕДИЧЕСКОЙ ФИТО-ТЕРАПИИ) Semināru telpa Elizabetes iela 45/47 (Ieeja no Jeruzalemes ielas), Latvija 10.00 - 45.00 € Ce 09 Nov 19:00 SPOKS NO KENTERVILAS / ПРИВИДЕНИЕ ИЗ КЕНТЕРВИЛЯ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 20.00 € Ce 09 Nov 19:00 Ziema / ЗИМА Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16, Latvija 7.00 - 10.00 € Tr 08 Nov 19:00 GANDRĪZLAIME / ПОЧТИСЧАСТЬЕ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 20.00 € Sv 12 Nov 19:00 Ne vienmēr runcim krējuma pods / Не все коту масленица Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16, Latvija 7.00 - 17.00 € Tr 13 Sep 18:30 ĢIMENES LAIMES NOSLĒPUMI / СЕКРЕТЫ СЕМЕЙНОГО СЧАСТЬЯ Skolas iela 21 , Latvija 24.00 € Pi 18 Sep 18:30 BHUTAVIDYA. METODES UN PIEEJA PSIHISKO TRAUCĒJUMU KOREKCIJAI AJŪRVĒDĀ / БХУТАВИДЬЯ. МЕТОДЫ И ПОДХОДЫ В КОРРЕКЦИИ ПСИХИЧЕСКИХ РАССТРОЙСТВ В АЮРВЕДЕ Semināru telpa Elizabetes iela 45/47 (Ieeja no Jeruzalemes ielas), Latvija 10.00 - 45.00 €

Zināma Palladium skatuves programma POSITIVUS festivālā

Šogad uz Positivus festivāla Palladium skatuves uzstāsies mūziķi no Baltijas valstīm, Krievijas un Austrālijas, savukārt sestdienas programmu veidos Tallinas mūzikas nedēļā industrijas profesionāļu atzinību guvušie mūziķi no Igaunijas.
 
Positivus festivāla apmeklētāji būs vieni no pirmajiem, kuri piektdien uz Palladium skatuves varēs baudīt dziesminieka Mikus Frišfelda jaunā projekta Dejojošie Mākoņi uzstāšanos. Piektdienas programmā paredzēta arī jaunā un daudzsološā indī grupa no Maskavas Milk, progresīvā roka un dabstepa grupa no Latvijas Luministic, džeza, blūza un fanka žanra pārstāvji no Latvijas Very Cool People un Igauņu unikālā grupa Elephants From Neptune. Piektdienas programmu noslēgs alternatīvā roka un britpopa grupa Satellites LV, kura festivālā ir uzstājusies katru gadu.
 
Sestdienas programmu veido Baltijā lielākās mūzikas industrijas konferences Tallinas mūzikas nedēļas atzinību guvušie un šī brīža aktuālākie mūziķi no Igaunijas - indī grupa Jagaspace, mūsdienīgās folkmūzikas izpildītājs Paabel, avangardiskās eletronikas izpildītājs I Wear* Experiment, elektroniskā indī grupa Wolfredt un Candy Empire, roka kvintets Galvanic Elephants, basu pavēlniekus Faun Racket un elektropopa grupa Outloudz.
 
Svētdien uz Palladium skatuves ārdīsies poproka grupa The Stanleys (AU), garāžroka apvienība Age Of Stones (LV), mūzikas kritiķu slavētā Komjaunatne (LV), alternatīvā producenta Viginta Kiseviča (Vygintas Kisevičius) projekts Kurak (LT), ska, regeja, metāla, roka, disko, folka un citu žanru apvienotāji Oranžās Brīvdienas (LV) un poproka grupa The Sound Poets (LV).
 
Positivus, lielākais mūzikas festivāls Baltijā, šogad jau septīto reizi notiks Salacgrīvā. Pirmo reizi festivāls norisināsies trīs dienas - no piektdienas līdz svētdienai - 19., 20. un 21. jūlijā.
 
Jau ziņots, ka uz Tele2 skatuves uzstāsies The xx, Sigur Rós, Two Door Cinema Club, Imagine Dragons, Crystal Castles, Tom Odell, Michael Kiwanuka, Jauns Mēness, Willy Moon, The Joy Formidable, Elektro Guzzi, Latvian Blues Band un Iiris.
 
Uz Nordea skatuves uzstāsies Zodiaks, !!! (“chk chk chk”), C2C, Palma Violets, Charli XCX,  Efterklang, The Sound Poets, John Grant, Team Ghost, Suuns, No Ceremony, Darwin Deez, Rasabasa un Twenty One Pilots.
 
Uz I Love You skatuves uzstāsies Without Letters, Zebra Island, Momend, Anete, Franco Franco, Carnival Youth, Alise Joste, Bērnības Milicija, Deeper Upper, Markas Palubenka, Odd Hugo, Parára, Stūrī Zēvele, Them Lemons, Tribes of the City, Laika Suns, Sibyl Vane.
 
Uz Red Bull Music Academy skatuves uzstāsies Oogle Vision, Kwazar, OYT, DJ Rapa, Jesse & Jimi Tenor, Jack Beats Riton, Mr. Nestor, DJ Quest & Paul Oja, Halfbrother, Fingalick, ELVI/DUNIAN, Shotman, Firejosé, KAMP!, B.Bravo, Superskankers, MJ Cole and Artwork. 
 
Biļetes uz festivālu nopērkamas "Biļešu Serviss" kasēs un www.bilesuserviss.lv. Trīs dienu biļešu cena Ls 37, ar telts vietu - 41 Ls.
Atpakaļ
Atpakaļ
Atpakaļ
VisiRītdienŠonedēļŠomēnes
Atlasīt pasākumus
Pieprasītā mājas lapa netika atrasta
Atgriezties sākumlapā