lat | rus | eng
Norises vieta
Visi Tr 15 Nov 19:00 PORTRETI. VILKI UN AVIS -Liepājas teātra izrāde Teātra nams Jūras vārti, Latvija 4.00 - 8.50 € Tr 18 Okt 19:00 ATGRIEŠANĀS VENTSPILĪ - KONCERTS Teātra nams Jūras vārti, Latvija 6.00 € Pk 06 Okt 21:00 Miks Dukurs Muzikāli izklaidējošs atpūtas klubs 9.vilnis, Latvija 5.00 - 70.00 € Pk 20 Okt 21:00 Dzelzs Vilks Muzikāli izklaidējošs atpūtas klubs 9.vilnis, Latvija 7.00 - 70.00 € Se 14 Okt 21:00 Sandis Kiops, klipa Dziļāk Vēl prezentācija Muzikāli izklaidējošs atpūtas klubs 9.vilnis, Latvija 5.00 - 70.00 € Pk 13 Okt 21:00 Baltie Lāči Muzikāli izklaidējošs atpūtas klubs 9.vilnis, Latvija 5.00 - 70.00 € Se 07 Okt 21:00 Atvasaras Ibiza Party ar DJ Roberto Muzikāli izklaidējošs atpūtas klubs 9.vilnis, Latvija 5.00 - 70.00 € Ce 28 Sep 21:00 BEIGU PRIEKŠNOJAUTA / ПРЕДЧУВСТВИЕ КОНЦА Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija 7.00 € Pk 22 Sep 20:00 Jāņa Skuteļa stāvizrādes ATKAL - darbizrāde Omas Briljants, Latvija 7.00 € Se 03 Feb 19:00 TRAKĀ NAUDA pēc A. Ostrovska lugas motīviem / Шальные деньги. По пьесе А. Островского Бешенные деньги Rīgas Kongresu nams , Latvija 12.00 - 55.00 € Sv 28 Jan 19:00 NIGEL KENNEDY Rīgas Kongresu nams , Latvija 20.00 - 70.00 € Pi 09 Okt 19:00 INDIEŠU DEJU VAKARS ARUNA Rīgas Mākslas telpa, Latvija 5.00 - 10.00 € Pk 03 Nov 19:00 Amerikāņu kalniņi/ Американские горки Maskavas nams , Latvija 6.30 - 15.00 € Se 04 Nov 18:00 Klasika tumsā Lielā Ģilde, Latvija 20.00 - 70.00 € Ce 05 Okt 10:00 MEDŽIAGOS, ĮRANGA IR TECHNOLOGIJOS 2017 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Lietuva 4.00 - 5.00 € Ce 05 Okt 10:00 BALDAI / INTERJERAS / DIZAINAS 2017 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Lietuva 4.00 - 5.00 € Sv 15 Okt 14:00 Projekts Gudra Rīga. Šovs ZINĀTNISKAIS DETEKTĪVS. 7 - 9 gadu vecumam Skola ISMA Premjers, Latvija 27.00 € Ce 28 Dec 19:00 AVE MARIA. Olga Pjatigorska - soprāns, Ilze Reine - ērģeles Rīgas Sv. Jāņa baznīca , Latvija 15.00 € Se 25 Nov 19:00 Synottip Fight Club profesionālās cīņas MMA, boksā un kikboksā Radisson Blu Hotel Latvija, Latvija 10.00 - 210.00 € Pi 30 Okt 19:00 MATIĻDA / МАТИЛЬДА Maskavas nams , Latvija 7.50 € Pk 20 Okt 19:00 Mihails Bulgakovs MEISTARS un MARGARITA. HD Tiešraide no Maskavas A.P.Čehova mākslas teātra Kinoteātris Multikino, Mūkusalas 71 (TC Rīga Plaza), Latvija 20.00 - 25.00 € Pk 03 Nov 20:00 Vēl viens laimīgs rīts. Cits Rutulis Restorāns Neptūns, Jūrmala, Latvija 12.00 € Ot 10 Okt 18:00 LATVIJA - SKOTIJA. 2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija Liepājas stadions Daugava, Latvija 2.50 - 5.00 € Sv 08 Okt 17:00 Dzīvs Gaļičs. 40 klejojumu gadi. Muzikāli - dramatisks vakars.Grigorijs Kofmans / Живой Галич. 40 лет блужданий...Григорий Кофман HAPPY ART MUSEUM, Latvija 5.00 - 10.00 € Sv 31 Dec 21:00 Jaunais gads VENĒCIJAS KARNEVĀLS / Новый год ВЕНЕЦИАНСКИЙ КАРНАВАЛ SemaraH Hotel Lielupe SPA, Latvija 130.00 - 170.00 € Sv 31 Dec 21:00 Jaunais gads JAUNGADA EKSPRESIS-7 / Новый год НОВОГОДНИЙ ЭКСПРЕСС-7 Bellevue Park Hotel Riga, Latvija 130.00 - 170.00 € Se 11 Nov 19:00 The Michael Jackson Tribute Live Show Remember the Time Palladium Rīga, Latvija 25.00 - 70.00 € Sv 08 Okt 13:00 BETSAFE DRIFTA SEZONAS NOSLĒGUMS Biķernieku kompleksā sporta bāze, Latvija 5.00 - 10.00 € Ot 17 Okt 20:00 Comedy Latvia: English Comedy Night Kaņepes Kultūras centrs, Latvija 7.00 € Se 07 Okt 17:00 Latgalīšu pēcpusdiena Grenctālē Grenctāles kultūras nams, Latvija 3.00 - 5.00 €

Valmiera/ORDO pārspēj BK Ventspils un pārraksta vēsturi, uzvarot Aldaris LBL regulārajā sezonā

Par "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas regulārās sezonas uzvarētāju kļuvusi "Valmiera/ORDO" komanda, kas 23. aprīļa vakarā pārpildītu tribīņu priekšā savā laukumā ar rezultātu 83:77 pārspēja BK "Ventspils". Valmieras basketbola vēsturē šis ir nebijis sasniegums un komanda nodrošinājusi mājas spēļu priekšrocību visa play-off turnīra gaitā.

Spēles pirmās piecas minūtes aizritēja ar nelielu BK "Ventspils" pārsvaru, turot vadību divu līdz piecu punktu robežās. Divas minūtes pirms ceturtdaļas noslēguma spēlē no rezervistu soliņa produktīvi iesaistījās Dāvis Rozītis, realizējot divus metienus, tostarp spēcīgi triecot bumbu grozā no augšas. Rozītis palīdzēja valmieriešiem panākt vadību ar 15:14. Ceturkšņa izskaņā trīs punktu metienu līdz ar ceturkšņa beigu signālu realizēja Damiers Pits, atgūstot vadību kurzemniekiem. Pēc nospēlētām 10 minūtēm mājiniekiem trīs punktu deficīts – 18:21. Otrās ceturtdaļas ievadā Akseļa Vairoga seši gūtie punkti uzsāka "Valmiera/ORDO" izrāvienu, kas ceturkšņa ceturtajā minūtē ļāva mājiniekiem atrasties vadībā ar 28:21. Turpinājumā precīzus „trejačus” realizēja pieredzējušie BK "Ventspils" veterāni Kristaps Janičenoks un Vilijs Dīns, atgūstot četru punktu pārsvaru ostas pilsētas komandai, tomēr pirmā puslaika izskaņa piederēja Armandam Šķēlem. "Valmiera/ORDO" aizsargs puslaika pēdējā minūtē divreiz raidīja grozā tālmetienus, noslēdzot pirmās divdesmit minūtes par labu mājiniekiem – 41:36.

Otrā puslaika sākumā Armanda Šķēles un Kvameina Mičela precīzie „trīnīši” ļāva "Valmiera/ORDO" pirmo reizi spēlē panākt 10 punktu pārsvaru. Ventspilnieki pamazām atguvās no deficīta, tomēr pie iespējas pārņemt vadību netika, jo Jāņa Kaufmaņa „trejacis” palielināja vidzemnieku pārsvaru. Trešā ceturkšņa izskaņā pa tālmetienam realizēja Artūrs Bērziņš un Kvameins Mičels, panākot 61:52. Ceturtās ceturtdaļas sākumā Jānis Kaufmanis divu minūšu laikā guva 7 punktus, apslāpējot pretinieku centienus samazināt "Valmiera/ORDO" pārsvaru. BK "Ventspils" noslēdzošajā ceturksnī spēlēja rezultatīvi, tomēr mājinieki allaž atrada atbildi, un ceturtdaļas izšķirošajā daļā Artūrs Bērziņš ar 10 gūtiem punktiem noturēja "Valmiera/ORDO" pārsvaru. Ar spēles beigu rezultātu 83:77 "Valmiera/ORDO" nodrošināja uzvaru "Aldaris" LBL regulārajā sezonā.

Kopumā "Aldaris" LBL pamatturnīrā "Valmiera/ORDO" 36 spēlēs izcīnīja 30 uzvaras, kas komandai dod 83,3% uzvarētu spēļu. Otrajā vietā ierindojās BK "Ventspils" (28–8; 77,8%), bet trešie "VEF Rīga" (15-5; 75%). Pusfinālā valmierieši gaidīs "Liepāja/Triobet" (24–12; 66,7%) un "Jūrmala/Fēnikss" (20–16; 55,5%) pāra uzvarētājus. Kopš Roberta Štelmahera stāšanās Valmieras komandas galvenā trenera amatā valmierieši Latvijas čempionātā izcīnījuši 18 uzvaras 19 spēlēs. Interesanti, ka vienīgais zaudējums play-off spēlēs kā sestajai ļāva iekļūt "Valka/Valga" (11–9; 55%) komandai, atstājot aiz sevis jēkabpiliešus, kuriem izslēgšanas spēles ies secen.

"Valmiera/ORDO" - BK "Ventspils" 83:77 (18:21, 23:15, 20:16, 22:25)

"Valmiera/ORDO": Kaufmanis 17, Mičels 14, Bērziņš 13, Arm. Šķēle 11, Blaus 7, Vairogs 6, Rozītis 6, Laksa 5, Aig. Šķēle 4, Jonāts.

BK "Ventspils": Peiners 15, Pits 14, Dīns 12, Janičenoks 12, Gulbis 7, Šeļakovs 6, Niks 5, Butjankovs 4, Vigins 2, Ate, Gražulis, Lomažs.