lat | rus | eng
Norises vieta
Visi Se 27 Jan 19:00 Meistars un Margarita / Театральная компания Сергея Алдонина и театр им М. Булгагова.Мастер и Маргарита Rīgas Kongresu nams , Latvija 15.00 - 60.00 € Ot 12 Sep 19:00 RIGA IFF SELECTION: Sauc mani savā vārdā Kino Splendid Palace, Lielā zāle, Latvija 7.00 € Tr 29 Nov 20:00 Rīgas Improvizācijas teātra komanda ARTiŠOK Happy Art Museum, Latvija 7.00 € Pk 27 Okt 22:00 OLJGA BUZOVA koncerts Studio 69, Latvija 25.00 € Se 14 Okt 22:00 MAKS BARSKIH / МАКС БАРСКИХ Studio 69, Latvija 25.00 € Se 19 Aug 21:00 MuseON summer (Mainīts datums un sākuma laiks) Vigvam Lounge, Latvija 5.90 € Se 19 Aug 19:00 STAND UP Comedy Jūrmalā Vigvam Lounge, Latvija 10.00 - 25.00 € Se 26 Aug 20:00 Dāņu kino vasaras festivāls - Ģimene (21217271) Kino Splendid Palace, Mazā zāle, Latvija Pk 20 Okt 19:00 A.S.Puškins Čigāni. Rustem Galičs, Ornella Rudevičs, Ame Roma Kino Splendid Palace, Elizabetes 61, Latvija 10.00 - 30.00 € Se 16 Sep 22:00 Suru.lt live: Lebanon Hanover Klubas Pelėda, Lietuva 13.00 € Ot 14 Nov 19:00 GRAŅONKA / ГРАНЕНКА (Mainīts datums) Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16, Latvija 10.50 - 15.00 € Ot 14 Nov 19:00 JAUKTĀS JŪTAS / СМЕШАННЫЕ ЧУВСТВА (Mainīts datums) Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 20.00 € Sv 10 Sep 14:00 Projekts Gudra Rīga. Zinātniskais šovs PALEONTOLOĢIJA. 7 - 9 gadu vecumam Skola ISMA Premjers, Latvija 27.00 € Se 09 Sep 11:00 DAIĻRADES FESTIVĀLS SVĒTGRĪVĀS / ОСЕННИЙ КЕМП ТВОРЧЕСТВО В СВЯТОУСТЬЕ SVĒTGRĪVAS, Valgundes pagasts, Jelgavas novads, Latvija 30.00 - 165.00 € Sv 07 Jan 12:00 Smilšu animācijas izrāde Krilova Fabulas / Познавательно-развлекательное песочное шоу Басни Крылова Rīgas Kongresu nams , Latvija 10.00 - 25.00 € Ot 22 Aug 10:00 VEĢETĀRĀ VIRTUVE JŪSU VESELĪBAI / ВЕГЕТАРИАНСКАЯ КУХНЯ ДЛЯ ВАШЕГО ЗДОРОВЬЯ Rūpniecības iela 9, dz. 3, Rīga, Latvija 15.00 - 30.00 € Se 09 Sep 10:00 VESELĪBAS DIENA SVĒTGRĪVĀS / ДЕНЬ ЗДОРОВЬЯ В СВЯТОУСТЬЕ SVĒTGRĪVAS, Valgundes pagasts, Jelgavas novads, Latvija 40.00 - 75.00 € Pi 11 Sep 18:30 DRAVJAGUNAS (AJŪRVĒDISKĀS FITOTERAPIJAS) PAMATI / ОСНОВЫ ДРАВЬЯГУНЫ (АЮРВЕДИЧЕСКОЙ ФИТО-ТЕРАПИИ) Semināru telpa Elizabetes iela 45/47 (Ieeja no Jeruzalemes ielas), Latvija 10.00 - 45.00 € Ce 09 Nov 19:00 SPOKS NO KENTERVILAS / ПРИВИДЕНИЕ ИЗ КЕНТЕРВИЛЯ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 20.00 € Ce 09 Nov 19:00 Ziema / ЗИМА Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16, Latvija 7.00 - 10.00 € Tr 08 Nov 19:00 GANDRĪZLAIME / ПОЧТИСЧАСТЬЕ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 20.00 € Sv 12 Nov 19:00 Ne vienmēr runcim krējuma pods / Не все коту масленица Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16, Latvija 7.00 - 17.00 € Tr 13 Sep 18:30 ĢIMENES LAIMES NOSLĒPUMI / СЕКРЕТЫ СЕМЕЙНОГО СЧАСТЬЯ Skolas iela 21 , Latvija 24.00 € Pi 18 Sep 18:30 BHUTAVIDYA. METODES UN PIEEJA PSIHISKO TRAUCĒJUMU KOREKCIJAI AJŪRVĒDĀ / БХУТАВИДЬЯ. МЕТОДЫ И ПОДХОДЫ В КОРРЕКЦИИ ПСИХИЧЕСКИХ РАССТРОЙСТВ В АЮРВЕДЕ Semināru telpa Elizabetes iela 45/47 (Ieeja no Jeruzalemes ielas), Latvija 10.00 - 45.00 € Pi 25 Sep 18:30 BRĪNIŠĶIGĀ MAMMA. VĒDISKĀ PIEEJA BĒRNA IEŅEMŠANAI / ЧУДЕСНАЯ МАМА. ВЕДИЧЕСКИЙ ПОДХОД К ЗАЧАТИЮ ДЕТЕЙ Rūpniecības iela 9, dz. 3, Rīga, Latvija 10.00 - 45.00 € Ce 01 Mar 23:00 DINAMO RĪGA BĒRNU KLUBS 2017/2018 Dinamo Rīga Bērnu klubs, Latvija 7.00 - 21.00 € Pk 22 Sep 19:00 DMF - Izdejo Savu Ceļu uz Brīvību Dance & Meditation centrs, Latvija 12.00 € Pk 13 Okt 07:30 OŠO FESTIVĀLS / ОШО ФЕСТИВАЛЬ / OSHO FESTIVAL Dance & Meditation centrs, Latvija 35.00 - 75.00 € Pi 23 Okt 19:00 Plastiskā drāma par Edīti Piafu Padam...Padam... / Пластическая драма об Эдит Пиаф Падам...Падам... Maskavas nams , Latvija 12.00 - 18.00 € Pi 23 Okt 12:00 Muzikāla pasaka Šķiltavas / Музыкальная сказка Огниво Maskavas nams , Latvija 7.00 - 12.00 €

Festivāla RĪGAS RITMI 2014 programma

Festivāls „Rīgas Ritmi” norisināsies no 2. līdz 5.jūlijam ar koncertiem Rīgas Kongresu namā, atpūtas parkā „Egle”, Daugavas koncertzālē, Latvijas Radio 1. studijā un džeza klubā „Hamlets”.

TREŠDIENA, 2.JŪLIJS
Meistarklases
Latvijas Radio 1.studija
10:00  Mike Dawes

Origo Summer Stage  
Atklāšanas koncerts
17:00
- Riga Jazz Quartet, Kristīne Prauliņa, Rūta Dūduma
 

CETURTDIENA, 3.JŪLIJS
Meistarklases
Latvijas Radio 1.studija
10:00  Mike Dawes, Albare

Rīgas Kongresu nams
19:00-22:00
- Mike Dawes /GBR/
- Yasmin Levy /ISR/

Brīvdabas atpūtas parks „EGLE”
20:00
- Gunu’s Thang /FIN/
- Inga Bērziņa Quintet /LAT/

Daugavas Koncertzāle, „OlainFarm Jazz Nights
22:00-01:00
- Albare /AUS/
- Smooth Band ft Diāna Pīrāgs /LAT/
 
Džeza klubs Hamlets
21:00
- O.Račevskis Trio
- Linards Šveklis Jamsession


PIEKTDIENA, 4.JŪLIJS
Meistarklases
Latvijas Radio 1.studija  
10:00 Jeff Lorber

Rīgas Kongresu nams
19:00-22:00
- Paolo Fresu & Daniele Di Bonaventura /ITA/
- Jeff Lorber Fusion /USA/


Brīvdabas atpūtas parks „EGLE”
20:00
- RM5 /LAT/
- Kristīne Prauliņa /LAT/

Daugavas Koncertzāle, „OlainFarm Jazz Nights”
22:00-01:00
- Dobrek Bistro /AUT/

Džeza klubs Hamlets
21:00
- O.Račevskis Trio
- Mikko Karjalainen Jamsession


SESTDIENA, 5.JŪLIJS
Meistarklases
Latvijas Radio 1.studija
10:00 Edmar Castaneda, Rachel Claudio
         
Rīgas Kongresu nams
19:00-22:00
- Edmar Castaneda /COL/USA/
- Randy Brecker & Latvian Radio Big Band /USA/LAT/

Brīvdabas atpūtas parks „EGLE”
20:00
- Rūta Dūduma /LAT/
- Susana Sawoff Trio /AUT/

Daugavas Koncertzāle, „OlainFarm Jazz Nights”
22:00-01:00
- Rachel Claudio Trio /FRA/

Džeza klubs Hamlets
21:00
- O.Račevskis Trio
-  Jamsession
Atpakaļ
Atpakaļ
Atpakaļ
VisiRītdienŠonedēļŠomēnes
Atlasīt pasākumus
Pieprasītā mājas lapa netika atrasta
Atgriezties sākumlapā