lat | rus | eng
Norises vieta
Visi Tr 25 Okt 19:00 GRANĀTU APROCE / ГРАНАТОВЫЙ БРАСЛЕТ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 17.00 € Sv 15 Okt 19:00 DIVI DŽENTLMEŅI NO VERONAS / ДВА ДЖЕНТЛЬМЕНА ИЗ ВЕРОНЫ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16, Latvija 7.00 - 10.00 € Se 14 Okt 19:00 MĒDEJA / МЕДЕЯ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 17.00 € Se 28 Okt 19:00 ALBUMS / АЛЬБОМ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 17.00 € Sv 29 Okt 19:00 KRIETNAIS CILVĒKS NO SEČUĀNAS / ДОБРЫЙ ЧЕЛОВЕК ИЗ СЕЗУАНИ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 17.00 € Tr 04 Okt 19:00 JAUKTĀS JŪTAS / СМЕШАННЫЕ ЧУВСТВА Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 20.00 € Sv 27 Aug 10:30 Izstaigā Stūra māju / The KGB Building Stūra māja, Brīvības iela 61, Latvija 2.00 - 5.00 € Pk 13 Okt 19:00 KARALIS LĪRS / КОРОЛЬ ЛИР Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 20.00 € Pk 29 Sep 19:00 TANGO AR STROKU / ТАНГО МЕЖДУ СТРОК Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16, Latvija 7.00 - 17.00 € Se 30 Sep 19:00 Grenholma metode / МЕТОД ГРЁНХОЛЬМА Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16, Latvija 7.00 - 17.00 € Pk 06 Okt 18:00 RALLY LIEPĀJA 2017 Liepāja, Latvija 18.00 € Pk 21 Jul 17:30 Zinātniskais šovs DETEKTĪVU SKOLA / Научное шоу ШКОЛА ДЕТЕКТИВОВ Baltic Beach Hotel, zāle Krasts, Latvija 5.00 - 24.00 € Se 07 Okt 19:00 KŅAZE MERI / КНЯЖНА МЕРИ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 17.00 € Pi 02 Okt 19:00 Baltkrievijas Valsts akadēmiskais muzikālais teātris. Balets Kleopatra / Белорусский государственный академический музыкальный театр. Балет Клеопатра Daugavpils teātris, Latvija 10.00 - 25.00 € Tr 18 Okt 19:00 SPOKS NO KENTERVILAS / ПРИВИДЕНИЕ ИЗ КЕНТЕРВИЛЯ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 20.00 € Se 21 Okt 19:00 FRO / ФРО Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16, Latvija 7.00 - 17.00 € Ce 12 Okt 19:00 HANUMA / ХАНУМА Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 17.00 € Sv 24 Sep 19:00 GANDRĪZLAIME / ПОЧТИСЧАСТЬЕ Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 20.00 € Pk 04 Aug 23:59 Miyagi and Endshpil Klubs first, Latvija 15.00 - 30.00 € Ot 26 Sep 19:00 Skrandaiņi un augstmaņi / Голодранцы аристократы Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Kaļķu 16, Latvija 7.00 - 17.00 € Pk 20 Okt 19:00 MEITENE KAFEJNĪCĀ / ДЕВУШКА В КАФЕ / R. Paula muzikālās fantāzijas ar A. Skujiņas dzeju Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, Latvija 7.00 - 20.00 € Sv 26 Nov 17:00 Mihaila Zadornova komēdija Gribu sev vīru / Комедия Михаила Задорнова Хочу мужа Daugavpils teātris, Rīgas iela 22a, Latvija 10.00 - 25.00 € Se 08 Jul 12:00 Izbraukums ar burinieku Lībava 08.07.2017 Pilsētas jahtklubs, Latvija 15.00 - 30.00 € Ot 08 Aug 19:00 SUNSET FESTIVAL TALLIN Rock Cafe, Tallinn, Igaunija 29.00 € Ce 06 Jul 19:45 FK Liepāja pret FC Crusaders (Ziemeļīrija) UEFA Eiropas līgas spēle Liepājas stadions Daugava, Latvija 2.50 - 5.00 € Tr 22 Nov 19:00 Humoristiskā šova programma - Brāļi Ponomarenko un Ko / Концерт братьев Пономаренко Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle, Latvija 10.00 - 19.00 € Pi 23 Okt 19:00 Klaunu programma. ANIMA ALLEGRA - Dzīvespriecīgā dvēsele / Клоунская программа ANIMA ALLEGRA - Радостная душа Rīgas Kongresu nams , Latvija 10.00 - 28.00 € Pk 08 Sep 20:00 Ah Astahova Poētiskais Vakars / АХ АСТАХОВА поэтический вечер Lielā Ģilde, Latvija 12.00 - 30.00 € Se 20 Jan 19:00 Sergejs Garmašs. Katrai nekārtībai ir sava kārtība / Сергей Гармаш Всякому безобразию есть своё приличие Rīgas Kongresu nams , Latvija 12.00 - 45.00 € Pk 18 Aug 19:00 Comedy Club Production piedāvā Šovs Improvizācija / Шоу Импровизация от Comedy Club Production Rīgas Kongresu nams , Latvija 21.00 - 45.00 €

Festivāla RĪGAS RITMI 2014 programma

Festivāls „Rīgas Ritmi” norisināsies no 2. līdz 5.jūlijam ar koncertiem Rīgas Kongresu namā, atpūtas parkā „Egle”, Daugavas koncertzālē, Latvijas Radio 1. studijā un džeza klubā „Hamlets”.

TREŠDIENA, 2.JŪLIJS
Meistarklases
Latvijas Radio 1.studija
10:00  Mike Dawes

Origo Summer Stage  
Atklāšanas koncerts
17:00
- Riga Jazz Quartet, Kristīne Prauliņa, Rūta Dūduma
 

CETURTDIENA, 3.JŪLIJS
Meistarklases
Latvijas Radio 1.studija
10:00  Mike Dawes, Albare

Rīgas Kongresu nams
19:00-22:00
- Mike Dawes /GBR/
- Yasmin Levy /ISR/

Brīvdabas atpūtas parks „EGLE”
20:00
- Gunu’s Thang /FIN/
- Inga Bērziņa Quintet /LAT/

Daugavas Koncertzāle, „OlainFarm Jazz Nights
22:00-01:00
- Albare /AUS/
- Smooth Band ft Diāna Pīrāgs /LAT/
 
Džeza klubs Hamlets
21:00
- O.Račevskis Trio
- Linards Šveklis Jamsession


PIEKTDIENA, 4.JŪLIJS
Meistarklases
Latvijas Radio 1.studija  
10:00 Jeff Lorber

Rīgas Kongresu nams
19:00-22:00
- Paolo Fresu & Daniele Di Bonaventura /ITA/
- Jeff Lorber Fusion /USA/


Brīvdabas atpūtas parks „EGLE”
20:00
- RM5 /LAT/
- Kristīne Prauliņa /LAT/

Daugavas Koncertzāle, „OlainFarm Jazz Nights”
22:00-01:00
- Dobrek Bistro /AUT/

Džeza klubs Hamlets
21:00
- O.Račevskis Trio
- Mikko Karjalainen Jamsession


SESTDIENA, 5.JŪLIJS
Meistarklases
Latvijas Radio 1.studija
10:00 Edmar Castaneda, Rachel Claudio
         
Rīgas Kongresu nams
19:00-22:00
- Edmar Castaneda /COL/USA/
- Randy Brecker & Latvian Radio Big Band /USA/LAT/

Brīvdabas atpūtas parks „EGLE”
20:00
- Rūta Dūduma /LAT/
- Susana Sawoff Trio /AUT/

Daugavas Koncertzāle, „OlainFarm Jazz Nights”
22:00-01:00
- Rachel Claudio Trio /FRA/

Džeza klubs Hamlets
21:00
- O.Račevskis Trio
-  Jamsession
Atpakaļ
Atpakaļ
Atpakaļ
VisiRītdienŠonedēļŠomēnes
Atlasīt pasākumus
Pieprasītā mājas lapa netika atrasta
Atgriezties sākumlapā